WMF EMF

Mūsų partneriai:

Varžybų informacija

FC Cosmos Seniors (Tallinn)
Baltic Clubs CUP Alytus 2018
2018-08-05 14:00:00
Stadionas: Alytaus centr. stad. I aikštė
Teisėjai:

2:5


FK RESE (Alytus)

Įvarčiai
0:1 03:00 Tomas Jeruševičius
0:2 17:00 Tomas Jeruševičius
Oleksii Drobiazko1:2 20:00
1:3 22:00 Tomas Jeruševičius
1:4 26:00 Martynas Biržinis
Oleksii Drobiazko2:4 28:00
2:5 31:00 Tomas Jeruševičius

Įspėjimai
Andrei Tšurikov 14:00
19:00 Tomas Jeruševičius

Varžybose dalyvavo
Vadim Beljakov
Sergej Kostin
Vjašeslav Kulakov
Oleksii Drobiazko
Pavel Zvanchuk
Igor Brattšuk
Jevgeni Skamnitski
Boriss Šipunov
Serhii Bondarchuk
Ramil Rjazapov
Igor Ivanov
Andrei Tšurikov
Egidijus Baranauskas
Sigitas Jančiauskas
Mantas Kašelionis
Ričardas Padegimas
Tomas Jeruševičius
Evaldas Burzdikas
Virginijus Miknevičius
Gražvydas Mejeris
Marius Šarkelis
Donatas Mikučionis
Vilmantas Žilinskas
Povilas Gavėnas
Nedas Čeplinskas (išregistruotas)
Martynas Biržinis

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
Grupė:

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: Alytus 2018
Grupė:
Turas 5

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: Alytus 2018
FotoInformacija
Deividas Karpavičius * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
6 Varžybų:6
Tomas Jeruševičius Komanda:FK RESE (Alytus)
5 Varžybų:6
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado (Vilnius)
5 Varžybų:5
Pavelas Šarynskis Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
4 Varžybų:4
Sigitas Jančiauskas Komanda:FK RESE (Alytus)
2 Varžybų:6
Tomas Krakauskas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
2 Varžybų:5
Oleksii Drobiazko Komanda:FC Cosmos Seniors (Tallinn)
2 Varžybų:4
Virginijus Miknevičius Komanda:FK RESE (Alytus)
2 Varžybų:6
Igor Voštšilenko Komanda:FC Concrete (Tallinn)
2 Varžybų:4
Martinš Kalinčenko Komanda:FK Nica (Nica)
2 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: Alytus 2018
FotoInformacija
Martynas Biržinis Komanda:FK RESE (Alytus)
1 3
Tadas Paplauskas Komanda:El Dorado (Vilnius)
2 0
Paulius Sakalis Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
1 1
Artūrs Šternbergs Komanda:FC Nikers (Kuldiga)
1 1
Tomas Krakauskas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
1 1
Rodion Ovsijenko Komanda:FC Concrete (Tallinn)
0 2
Dmiti Topilskiy Komanda:FC Concrete (Tallinn)
0 2
Artūras Armonas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 2
Valerijs Petrovs Komanda:Amoko/FK02 (Riga)
0 2
Deividas Piliukaitis Komanda:El Dorado (Vilnius)
0 2

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija