Kontaktai
PARAMA
Dokumentai
Drausminės nuobaudos
Žaidėjų statusas
Teisėjai
Stadionai
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Lietuvos 7x7 Taurė
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
WORLD 6x6 CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Baltic Nations 6x6 CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Baltic Clubs 6x6 CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Mūsų partneriai:
Varžybų informacija
FK Merkys (Varėna)
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas 2018
2018-09-08 15:00:00
Stadionas:
Varėnos stad. I aikštė
Teisėjai:
Antanas Banys
6:4
FC OSS (Plungė)
Įvarčiai
0:1 06:00
Martynas Vaitkus
0:2 13:00
Martynas Vaitkus
Renaldas Stankevičius
1:2 20:00
1:3 24:00
Saimonas Marcinkevičius
Renaldas Stankevičius
2:3 29:00
Artiom Spelman *
3:3 29:00
Renaldas Stankevičius
4:3 31:00
4:4 34:00
Karolis Reimaris
Artiom Spelman *
5:4 48:00
Renaldas Stankevičius
6:4 49:00
Įspėjimai
Ramūnas Savickas
47:00
Varžybose dalyvavo
Andrius Baukys
Audrius Plytnikas
Dmitrijus Krupovičius
Edgaras Barišauskas
Linas Daškevičius
Ramūnas Savickas
Giedrius Kulikajevas
Pranas Janušauskas
Renaldas Stankevičius
Artiom Spelman *
Karolis Reimaris
Martynas Vaitkus
Juozas Bakutis
Andrius Domarkas
Vytautas Daublys
Arūnas Žukauskas
Vytautas Ramanauskas
Saimonas Marcinkevičius
Varžybų istorija
Data
Turnyras
Sezonas
Komandos
Rezultatas
2017-05-13
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
2017
FK Merkys (Varėna)
-
FC OSS (Plungė)
4:1
2015-10-03
TOP 16 Finalas
2015 m. TOP 16
FK Merkys (Varėna)
-
FC OSS (Plungė)
2:0
2015-08-08
Kėdainių Etapas
Kėdainių etapas
FK Merkys (Varėna)
-
FC OSS (Plungė)
7:2
Turnyrinė lentelė
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
V
Komanda
R
Per
Lyg
Pra
+
-
+/-
T
1
FSK Radviliškis (Radviliškis)
14
13
0
1
68
22
+46
39
2
FK Smūgis (Kaunas)
14
11
2
1
71
31
+40
35
3
SC-FK Akmenė (Akmenė)
14
8
1
5
48
32
+16
25
4
FC Klaipeda City (Klaipėda)
14
6
2
6
43
42
+1
20
5
FK Arsenalas (Kaunas)
14
6
1
7
49
42
+7
19
6
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
14
5
2
7
30
34
-4
17
7
FK Alytus (Alytus)
14
2
0
12
29
73
-44
6
8
FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
14
1
0
13
8
70
-62
3
Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas:
2023
Turas 14
Data
Šeimininkai
R
Svečiai
2023-09-09
FSK Radviliškis (Radviliškis)
5:0
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
2023-09-09
FK Arsenalas (Kaunas)
5:0
FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
2023-09-09
SC-FK Akmenė (Akmenė)
9:3
FK Alytus (Alytus)
2023-09-09
FC Klaipeda City (Klaipėda)
2:2
FK Smūgis (Kaunas)
Rezultatyviausi žaidėjai
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas:
2023
Foto
Informacija
Ignas Raštutis
Komanda:
FK Smūgis (Kaunas)
24
Varžybų:
14
Taras Onufrak (išreg.)
Komanda:
SC-FK Akmenė (Akmenė)
11
Varžybų:
7
Rokas Gedminas
Komanda:
FSK Radviliškis (Radviliškis)
10
Varžybų:
8
Audrius Brokas
Komanda:
FK Smūgis (Kaunas)
9
Varžybų:
10
Christianas Žilinskas
Komanda:
FSK Radviliškis (Radviliškis)
7
Varžybų:
7
Laurynas Danielius
Komanda:
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
7
Varžybų:
14
Klaudijus Bagočius
Komanda:
FSK Radviliškis (Radviliškis)
7
Varžybų:
11
Marius Baziulis
Komanda:
FSK Radviliškis (Radviliškis)
7
Varžybų:
14
Artūras Mačys
Komanda:
SC-FK Akmenė (Akmenė)
7
Varžybų:
14
Lukas Sendžikas
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
6
Varžybų:
4
Nedrausmingiausi žaidėjai
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas:
2023
Foto
Informacija
Lukas Rimkus
Komanda:
SC-FK Akmenė (Akmenė)
0
3
Dmitrij Krupovič
Komanda:
FK Alytus (Alytus)
1
1
Rokas Krušnauskas *
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
1
1
Vaidotas Juškus
Komanda:
FC Klaipeda City (Klaipėda)
1
1
Rimvydas Karsokas *
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
1
1
Martynas Jurkūnas
Komanda:
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0
2
Vaidotas Norkeliūnas *
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
0
2
Dalius Pinskas
Komanda:
FC Klaipeda City (Klaipėda)
0
2
Karolis Gečas
Komanda:
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0
2
Artūras Mačys
Komanda:
SC-FK Akmenė (Akmenė)
0
2
Mūsų partneriai:
© Lietuvos mažojo futbolo asociacija