WMF EMF

Mūsų partneriai:

Varžybų informacija

FK RESE (Alytus)
Lietuvos mažojo futbolo čempionatas 2018
2018-09-08 16:00:00
Stadionas: Varėnos stad. I aikštė
Teisėjai: Gediminas Macevičius
Regimantas Jasiūnas

3:6


Eagle Team-Žibintas (Vilnius)

Įvarčiai
0:1 03:00 Tadas Švaikevičius *
Sigitas Jančiauskas1:1 07:00
1:2 16:00 Pavelas Šarynskis
1:3 20:00 Paulius Sakalis
1:4 25:00 Paulius Sakalis
1:5 28:00 Gediminas Skrockas
1:6 31:00 Paulius Sakalis
Sigitas Jančiauskas2:6 33:00
Virginijus Miknevičius3:6 49:00

Įspėjimai
Tomas Jeruševičius 18:00
Nedas Čeplinskas (išregistruotas) 25:00
30:00 Jaroslav Jotko

Varžybose dalyvavo
Sigitas Jančiauskas
Mantas Kašelionis
Tomas Jeruševičius
Evaldas Burzdikas
Virginijus Miknevičius
Donatas Mikučionis
Povilas Gavėnas
Nedas Čeplinskas (išregistruotas)
Martynas Biržinis
Dmitrij Timko
Jaroslav Jotko
Artur Plešakov
Pavelas Pelakauskas
Robertas Vrublevskis
Pavelas Šarynskis
Bogdan Kisil
Tadas Švaikevičius *
Paulius Sakalis
Gediminas Skrockas
Aleksandr Lebedev

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2018-08-04Baltic Clubs CUPAlytus 2018FK RESE (Alytus) - Eagle Team-Žibintas (Vilnius)2:1
2017-06-03Lietuvos mažojo futbolo čempionatas2017FK RESE (Alytus) - Eagle Team-Žibintas (Vilnius)8:1
2016-09-17TOP 16 Finalas2016 m. TOP 16Eagle Team-Žibintas (Vilnius) - FK RESE (Alytus)1:0

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Šilalė-Prolain (Šilalė)1310216324+3932
2Eagle Team-Žibintas (Vilnius)1310125829+2931
3FK RESE (Alytus)1310127832+4631
4El Dorado (Vilnius)138236526+3926
5FC Suoliukas (Klaipėda)136253955-1620
6FK Orfa (Panevėžys)135534338+520
7FK Arsenalas (Kaunas)136254524+2120
8FK Rytas (Vilnius)135445454019
9FK Imsrė (Jurbarkas)135263940-117
10FK Telšiai (Telšiai)134273654-1814
11FK Merkys (Varėna)134274346-314
12FK Riešė (Vilnius)133193047-1710
13SC SANED (Joniškis)1310121369-563
14FC OSS (Plungė)13021132100-682

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2018
Turas 13

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2018
FotoInformacija
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
30 Varžybų:13
Virginijus Miknevičius Komanda:FK RESE (Alytus)
26 Varžybų:11
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado (Vilnius)
20 Varžybų:13
Valdemar Šaveiko Komanda:FK Rytas (Vilnius)
18 Varžybų:13
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado (Vilnius)
15 Varžybų:11
Paulius Sakalis Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
13 Varžybų:6
Tomas Jeruševičius Komanda:FK RESE (Alytus)
13 Varžybų:11
Albertas Šaveiko Komanda:FK Rytas (Vilnius)
13 Varžybų:11
Artiom Spelman Komanda:FK Merkys (Varėna)
11 Varžybų:6
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas (Vilnius)
10 Varžybų:7

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2018
FotoInformacija
Marius Šlaičiūnas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
1 3
Matas Venslauskas Komanda:FK Imsrė (Jurbarkas)
1 2
Salvijus Vidrinskas Komanda:FK Imsrė (Jurbarkas)
0 3
Simonas Pilypas Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0 3
Agnius Juozapaitis Komanda:SC SANED (Joniškis)
0 3
Tadas Paplauskas Komanda:El Dorado (Vilnius)
0 3
Tomas Jeruševičius Komanda:FK RESE (Alytus)
0 3
Oleg Miasniankin Komanda:FK Rytas (Vilnius)
0 3
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado (Vilnius)
1 1
Nerijus Volkovas (išregistruotas) Komanda:SC SANED (Joniškis)
1 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija