WMF EMF

Mūsų partneriai:

Varžybų informacija

FK Merkys (Varėna)
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas 2018
2018-09-22 18:00:00
Stadionas: Druskininkų stad. II aikštė
Teisėjai:

5:0


SC SANED (Joniškis)

Varžybose dalyvavo
Audrius Plytnikas
Dmitrijus Krupovičius
Edgaras Barišauskas
Linas Daškevičius
Ramūnas Savickas
Irmantas Stankevičius *
Rolandas Valiūnas
Renaldas Stankevičius *

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado (Vilnius)1110015115+3630
2FK Šilalė-Prolain (Šilalė)118214517+2826
3SK Linksmakalnis (Kauno raj.)117225325+2823
4FK Arsenalas (Kaunas)115423022+819
5FK Inter-veteranai (Visaginas)116143733+419
6FK Polivektris (Vilnius)116053641-518
7Eagle Team-Žibintas (Vilnius)115153940-116
8FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)114252829-114
9FK Merkys (Varėna)113442431-713
10FK Telšiai (Telšiai)112183445-117
11FC Suoliukas (Klaipėda)1110102550-253
12SC-FK Akmenė (Akmenė)1101102175-541

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2019
Turas 11

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2019
FotoInformacija
Vytautas Žukauskas Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
16 Varžybų:11
Jaunius Mikalauskas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
11 Varžybų:6
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
11 Varžybų:11
Vytautas Norkūnas * Komanda:El Dorado (Vilnius)
11 Varžybų:9
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
11 Varžybų:11
Valentin Baranovskij Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
10 Varžybų:11
Artur Juchno Komanda:El Dorado (Vilnius)
10 Varžybų:9
Artiom Spelman * Komanda:FK Merkys (Varėna)
9 Varžybų:6
Tadas Švaikevičius Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
9 Varžybų:6
Elvis Daraškevičius Komanda:FK Inter-veteranai (Visaginas)
9 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2019
FotoInformacija
Armando Tarlazis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
0 3
Aistis Stanaitis * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 3
Nidijus Janavičius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
1 1
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 2
Petras Mazur Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 2
Karolis Gečas Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0 2
Aleksandras Dergačiov Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
0 2
Artūras Armonas Komanda:SK Linksmakalnis (Kauno raj.)
0 2
Marius Šlaičiūnas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 2
Remigujus Piepalius Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 2

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija