WMF EMF

Mūsų partneriai:

Varžybų informacija

FK Telšiai (Telšiai)
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas 2019
2019-06-08 19:00:00
Stadionas: Šilalės stad. I aikštė
Teisėjai:

6:4


FC Suoliukas (Klaipėda)

Įvarčiai
Remigijus Vaitkevičius 1:0 10:00
Remigijus Vaitkevičius 2:0 11:00
2:1 18:00 Sergej Smyslov
Marius Šluta *3:1 20:00
3:2 22:00 Edgar Dorogavcev
3:3 35:00 Donatas Stankevičius
Laimonas Šapas4:3 41:00
4:4 42:00 Arvydas Dapkus
Marius Šluta *5:4 45:00
Marius Šluta *6:4 50:00

Įspėjimai
25:00 Tadas Baronas
50:00 Ernestas Gedminas

Varžybose dalyvavo
Tomas Alvinskis
Gediminas Maknickas
Vilius Kasparavičius *
Remigijus Vaitkevičius
Laimonas Šapas
Andrius Viršilas
Sigis Latužis
Marius Šluta *
Artūras Rudokas
Saulius Puidokas
Ernestas Gedminas
Andrej Smyslov
Sergej Smyslov
Žygimantas Šakys
Edgar Dorogavcev
Tadas Baronas
Donatas Žičkus
Tomas Šniauka
Donatas Stankevičius
Arvydas Dapkus

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2018-09-22Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2018FK Telšiai (Telšiai) - FC Suoliukas (Klaipėda)5:10
2017-09-02Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2017FC Suoliukas (Klaipėda) - FK Telšiai (Telšiai)4:10

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado (Vilnius)1110015115+3630
2FK Šilalė-Prolain (Šilalė)118214517+2826
3SK Linksmakalnis (Kauno raj.)117225325+2823
4FK Arsenalas (Kaunas)115423022+819
5FK Inter-veteranai (Visaginas)116143733+419
6FK Polivektris (Vilnius)116053641-518
7Eagle Team-Žibintas (Vilnius)115153940-116
8FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)114252829-114
9FK Merkys (Varėna)113442431-713
10FK Telšiai (Telšiai)112183445-117
11FC Suoliukas (Klaipėda)1110102550-253
12SC-FK Akmenė (Akmenė)1101102175-541

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2019
Turas 11

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2019
FotoInformacija
Vytautas Žukauskas Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
16 Varžybų:11
Jaunius Mikalauskas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
11 Varžybų:6
Vytautas Norkūnas * Komanda:El Dorado (Vilnius)
11 Varžybų:9
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
11 Varžybų:11
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
11 Varžybų:11
Valentin Baranovskij Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
10 Varžybų:11
Artur Juchno Komanda:El Dorado (Vilnius)
10 Varžybų:9
Artiom Spelman * Komanda:FK Merkys (Varėna)
9 Varžybų:6
Tadas Švaikevičius Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
9 Varžybų:6
Elvis Daraškevičius Komanda:FK Inter-veteranai (Visaginas)
9 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2019
FotoInformacija
Aistis Stanaitis * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 3
Armando Tarlazis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
0 3
Nidijus Janavičius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
1 1
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado (Vilnius)
0 2
Viktoras Joknys Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0 2
Ruslan Tamilin Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 2
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 2
Petras Mazur Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 2
Karolis Gečas Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0 2
Aleksandras Dergačiov Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
0 2

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija