WMF EMF

Mūsų partneriai:

Varžybų informacija

SC-FK Akmenė (Akmenė)
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas 2019
2019-06-08 19:00:00
Stadionas: Šilalės stad. II aikštė
Teisėjai: Regimantas Jasiūnas

4:7


Eagle Team-Žibintas (Vilnius)

Įvarčiai
0:1 02:00 Pavelas Šarynskis
Evaldas Radionovas1:1 12:00
Edvinas Jasaitis *2:1 14:00
2:2 15:00 Aleksandras Dergačiov
2:3 22:00 Pavelas Šarynskis
2:4 24:00 Gediminas Skrockas
2:5 39:00 Aleksandras Dergačiov
2:6 41:00 Pavelas Pelakauskas
Evaldas Radionovas3:6 43:00
Evaldas Radionovas4:6 48:00
4:7 49:00 Pavelas Šarynskis

Įspėjimai
Armando Tarlazis 25:00

Varžybose dalyvavo
Mantas Petrosius
Mantas Žadeikis
Edvinas Grušas(išregistruotas)
Armando Tarlazis
Robertas Rimutis *
Donatas Morkis
Evaldas Radionovas
Edvinas Jasaitis *
Dmitrij Timko
Jaroslav Jotko
Aleksandras Dergačiov
Pavelas Pelakauskas
Robertas Vrublevskis
Pavelas Šarynskis
Deividas Petravičius
Aleksandr Lebedev
Gediminas Skrockas
Dariuš Jankovskij

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado (Vilnius)1110015115+3630
2FK Šilalė-Prolain (Šilalė)118214517+2826
3SK Linksmakalnis (Kauno raj.)117225325+2823
4FK Arsenalas (Kaunas)115423022+819
5FK Inter-veteranai (Visaginas)116143733+419
6FK Polivektris (Vilnius)116053641-518
7Eagle Team-Žibintas (Vilnius)115153940-116
8FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)114252829-114
9FK Merkys (Varėna)113442431-713
10FK Telšiai (Telšiai)112183445-117
11FC Suoliukas (Klaipėda)1110102550-253
12SC-FK Akmenė (Akmenė)1101102175-541

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2019
Turas 11

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2019
FotoInformacija
Vytautas Žukauskas Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
16 Varžybų:11
Jaunius Mikalauskas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
11 Varžybų:6
Vytautas Norkūnas * Komanda:El Dorado (Vilnius)
11 Varžybų:9
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
11 Varžybų:11
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
11 Varžybų:11
Valentin Baranovskij Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
10 Varžybų:11
Artur Juchno Komanda:El Dorado (Vilnius)
10 Varžybų:9
Artiom Spelman * Komanda:FK Merkys (Varėna)
9 Varžybų:6
Tadas Švaikevičius Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
9 Varžybų:6
Elvis Daraškevičius Komanda:FK Inter-veteranai (Visaginas)
9 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2019
FotoInformacija
Aistis Stanaitis * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 3
Armando Tarlazis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
0 3
Nidijus Janavičius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
1 1
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado (Vilnius)
0 2
Viktoras Joknys Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0 2
Ruslan Tamilin Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 2
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 2
Petras Mazur Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 2
Karolis Gečas Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0 2
Aleksandras Dergačiov Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
0 2

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija