WMF EMF

Mūsų partneriai:

Varžybų informacija

FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas 2019
2019-06-15 15:00:00
Stadionas: Telšių centr. stad. II aikštė
Teisėjai:

6:2


FC Suoliukas (Klaipėda)

Įvarčiai
Naglis Pielikis1:0 04:00
1:1 19:00 Vitalij Gureev
Laurynas Danielius2:1 23:00
Laurynas Danielius3:1 28:00
Matas Venslauskas4:1 30:00
4:2 42:00 Arvydas Dapkus
Laurynas Danielius5:2 49:00
Matas Venslauskas6:2 50:00

Varžybose dalyvavo
Martynas Antanaitis
Karolis Giedraitis
Giedrius Savukaitis
Lukas Dapkus
Rokas Venslauskas
Naglis Pielikis
Laurynas Kavaliauskas
Laurynas Danielius
Matas Venslauskas
Ernestas Gedminas
Andrej Smyslov
Sergej Smyslov
Vitalij Gureev
Edgar Dorogavcev
Donatas Žičkus
Tomas Šniauka
Arvydas Dapkus
Anton Ananjev

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2018-08-25Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2018FC Suoliukas (Klaipėda) - FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)1:3
2016-07-02Telšių Etapas2016 Telšių etapasFC Suoliukas (Klaipėda) - FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)1:1

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado (Vilnius)1110015115+3630
2FK Šilalė-Prolain (Šilalė)118214517+2826
3SK Linksmakalnis (Kauno raj.)117225325+2823
4FK Arsenalas (Kaunas)115423022+819
5FK Inter-veteranai (Visaginas)116143733+419
6FK Polivektris (Vilnius)116053641-518
7Eagle Team-Žibintas (Vilnius)115153940-116
8FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)114252829-114
9FK Merkys (Varėna)113442431-713
10FK Telšiai (Telšiai)112183445-117
11FC Suoliukas (Klaipėda)1110102550-253
12SC-FK Akmenė (Akmenė)1101102175-541

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2019
Turas 11

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2019
FotoInformacija
Vytautas Žukauskas Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
16 Varžybų:11
Jaunius Mikalauskas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
11 Varžybų:6
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
11 Varžybų:11
Vytautas Norkūnas * Komanda:El Dorado (Vilnius)
11 Varžybų:9
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
11 Varžybų:11
Valentin Baranovskij Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
10 Varžybų:11
Artur Juchno Komanda:El Dorado (Vilnius)
10 Varžybų:9
Tadas Švaikevičius Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
9 Varžybų:6
Artiom Spelman * Komanda:FK Merkys (Varėna)
9 Varžybų:6
Haroldas Dagys Komanda:SK Linksmakalnis (Kauno raj.)
9 Varžybų:9

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2019
FotoInformacija
Aistis Stanaitis * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 3
Armando Tarlazis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
0 3
Nidijus Janavičius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
1 1
Viktoras Joknys Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0 2
Ruslan Tamilin Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 2
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 2
Petras Mazur Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 2
Karolis Gečas Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0 2
Aleksandras Dergačiov Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
0 2
Artūras Armonas Komanda:SK Linksmakalnis (Kauno raj.)
0 2

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija