WMF EMF

Mūsų partneriai:

Varžybų informacija

FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas 2019
2019-06-15 15:00:00
Stadionas: Telšių centr. stad. II aikštė
Teisėjai:

6:2


FC Suoliukas (Klaipėda)

Įvarčiai
Naglis Pielikis1:0 04:00
1:1 19:00 Vitalij Gureev
Laurynas Danielius2:1 23:00
Laurynas Danielius3:1 28:00
Matas Venslauskas4:1 30:00
4:2 42:00 Arvydas Dapkus
Laurynas Danielius5:2 49:00
Matas Venslauskas6:2 50:00

Varžybose dalyvavo
Martynas Antanaitis
Karolis Giedraitis
Giedrius Savukaitis
Lukas Dapkus
Rokas Venslauskas
Naglis Pielikis
Laurynas Kavaliauskas
Laurynas Danielius
Matas Venslauskas
Ernestas Gedminas
Andrej Smyslov
Sergej Smyslov
Vitalij Gureev
Edgar Dorogavcev
Donatas Žičkus
Tomas Šniauka
Arvydas Dapkus
Anton Ananjev

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2018-08-25Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2018FC Suoliukas (Klaipėda) - FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)1:3
2016-07-02Telšių Etapas2016 Telšių etapasFC Suoliukas (Klaipėda) - FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)1:1

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2019
Turas 7

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2019
FotoInformacija
Jaunius Mikalauskas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
10 Varžybų:4
Vytautas Norkūnas * Komanda:El Dorado (Vilnius)
10 Varžybų:7
Artur Juchno Komanda:El Dorado (Vilnius)
8 Varžybų:7
Pavelas Šarynskis Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
7 Varžybų:5
Elvis Daraškevičius Komanda:FK Inter-veteranai (Visaginas)
7 Varžybų:7
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
7 Varžybų:7
Valentin Baranovskij Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
7 Varžybų:7
Gžegož Vilkin Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
7 Varžybų:7
Deividas Kuodis Komanda:SK Linksmakalnis (Kauno raj.)
6 Varžybų:5
Vytautas Žukauskas Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
6 Varžybų:7

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2019
FotoInformacija
Armando Tarlazis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
0 3
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 2
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado (Vilnius)
0 2
Aleksandras Dergačiov Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
0 2
Artūras Armonas Komanda:SK Linksmakalnis (Kauno raj.)
0 2
Viktoras Joknys Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0 2
Marius Šlaičiūnas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 2
Vitalijus Barkevičius Komanda:FK Telšiai (Telšiai)
1 0
Mindaugas Žemaitaitis Komanda:FC Suoliukas (Klaipėda)
1 0
Edvinas Dubavičius * Komanda:FK Merkys (Varėna)
1 0

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija