SOCCA

Mūsų partneriai:

Varžybų informacija

FK Inter-veteranai (Visaginas)
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas 2019
2019-06-15 17:00:00
Stadionas: Telšių centr. stad. I aikštė
Teisėjai:

5:4


SC-FK Akmenė (Akmenė)

Įvarčiai
0:1 09:00 Evaldas Radionovas
Jan Cimuškevič1:1 20:00
Jogintas Čižys *2:1 25:00
Elvis Daraškevičius3:1 25:00
3:2 29:00 Justinas Zagurskas(išregistruotas)
3:3 33:00 Justinas Zagurskas(išregistruotas)
Arvydas Daraškevičius4:3 41:00
4:4 46:00 Armando Tarlazis
Elvis Daraškevičius5:4 50:00

Įspėjimai
23:00 Armando Tarlazis
48:00 Donatas Morkis

Varžybose dalyvavo
Anton Zajarin
Česlav Cimuškevič
Sergej Rubizov
Jan Cimuškevič
Arvydas Daraškevičius
Elvis Daraškevičius
Leonid Gluchov
Oleg Gurin
Jogintas Čižys *
Mantas Žadeikis
Faustas Gauronskas
Edvinas Grušas(išregistruotas)
Leonas Laurinaitis
Justinas Zagurskas(išregistruotas)
Armando Tarlazis
Donatas Morkis
Evaldas Radionovas

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2020
Turas 4

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Arnoldas Stakionis Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
9 Varžybų:4
Aurimas Zulonas Komanda:FK Merkys (Varėna)
6 Varžybų:4
Karolis Kereiša * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
6 Varžybų:4
Ignas Kirsnys Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
5 Varžybų:4
Donatas Morkis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
4 Varžybų:4
Rolandas Gumbrys Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
4 Varžybų:2
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
4 Varžybų:2
Audrius Liutkevičius Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
4 Varžybų:4
Valentin Baranovskij Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
4 Varžybų:4
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
4 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Georgij Prichodko Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 2
Rokas Venslauskas Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
1 0
Justas Šerkšnas Komanda:KKSC Prienai (Prienai)
1 0
Benas Buzevičius Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0 1
Valentin Baranovskij Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 1
Daniel Gunevič Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 1
Mantas Petrošius Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
0 1
Martynas Misevičius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 1
Artiom Spelman * Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 1
Matas Gavrilovas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija