SOCCA

Mūsų partneriai:

Varžybų informacija

FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas 2019
2019-08-31 15:00:00
Stadionas: Visagino stad. I aikštė
Teisėjai: Regimantas Jasiūnas

3:3


FK Arsenalas (Kaunas)

Įvarčiai
Laurynas Danielius1:0 01:00
1:1 19:00 Matas Gavrilovas
1:2 27:00 Darius Mikužis
1:3 41:00 Tomas Krakauskas *
Lukas Rudzevičius2:3 43:00
Saimonas Burkšaitis3:3 46:00

Įspėjimai
20:00 Aistis Stanaitis

Varžybose dalyvavo
Ramūnas Kasparaitis
Martynas Misevičius
Lukas Bakšys
Lukas Dapkus
Nidijus Janavičius
Matas Kasparaitis
Saimonas Burkšaitis
Laurynas Danielius
Lukas Rudzevičius
Tomas Krakauskas *
Paulius Grybauskas
Vaidotas Norkeliūnas *
Karolis Vasiliauskas
Aistis Stanaitis
Karolis Kaminskas
Ruslanas Bykovas
Matas Gavrilovas
Darius Mikužis

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2020-07-11Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2020FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas) - FK Arsenalas (Kaunas)2:3
2018-09-22Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2018FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas) - FK Arsenalas (Kaunas)2:4
2016-09-17TOP 16 Finalas2016 m. TOP 16FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas) - FK Arsenalas (Kaunas)2:3

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2020
Turas 4

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Arnoldas Stakionis Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
9 Varžybų:4
Aurimas Zulonas Komanda:FK Merkys (Varėna)
6 Varžybų:4
Karolis Kereiša * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
6 Varžybų:4
Ignas Kirsnys Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
5 Varžybų:4
Donatas Morkis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
4 Varžybų:4
Rolandas Gumbrys Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
4 Varžybų:2
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
4 Varžybų:2
Valentin Baranovskij Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
4 Varžybų:4
Audrius Liutkevičius Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
4 Varžybų:4
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
4 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Georgij Prichodko Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 2
Justas Šerkšnas Komanda:KKSC Prienai (Prienai)
1 0
Rokas Venslauskas Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
1 0
Mantas Petrošius Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
0 1
Martynas Misevičius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 1
Artiom Spelman * Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 1
Matas Gavrilovas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 1
Albertas Vaskunovičius Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 1
Lukas Rudzevičius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 1
Aivaras Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija