SOCCA

Mūsų partneriai:

Varžybų informacija

FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas 2019
2019-08-31 15:00:00
Stadionas: Visagino stad. I aikštė
Teisėjai: Regimantas Jasiūnas

3:3


FK Arsenalas (Kaunas)

Įvarčiai
Laurynas Danielius1:0 01:00
1:1 19:00 Matas Gavrilovas
1:2 27:00 Darius Mikužis
1:3 41:00 Tomas Krakauskas *
Lukas Rudzevičius2:3 43:00
Saimonas Burkšaitis3:3 46:00

Įspėjimai
20:00 Aistis Stanaitis *

Varžybose dalyvavo
Ramūnas Kasparaitis
Martynas Misevičius
Lukas Bakšys
Lukas Dapkus
Nidijus Janavičius
Matas Kasparaitis
Saimonas Burkšaitis
Laurynas Danielius
Lukas Rudzevičius
Tomas Krakauskas *
Paulius Grybauskas
Vaidotas Norkeliūnas *
Karolis Vasiliauskas
Aistis Stanaitis *
Karolis Kaminskas
Ruslanas Bykovas
Matas Gavrilovas
Darius Mikužis

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2018-09-22Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2018FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas) - FK Arsenalas (Kaunas)2:4
2016-09-17TOP 16 Finalas2016 m. TOP 16FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas) - FK Arsenalas (Kaunas)2:3

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado (Vilnius)1110015115+3630
2FK Šilalė-Prolain (Šilalė)118214517+2826
3SK Linksmakalnis (Kauno raj.)117225325+2823
4FK Arsenalas (Kaunas)115423022+819
5FK Inter-veteranai (Visaginas)116143733+419
6FK Polivektris (Vilnius)116053641-518
7Eagle Team-Žibintas (Vilnius)115153940-116
8FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)114252829-114
9FK Merkys (Varėna)113442431-713
10FK Telšiai (Telšiai)112183445-117
11FC Suoliukas (Klaipėda)1110102550-253
12SC-FK Akmenė (Akmenė)1101102175-541

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2019
Turas 11

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2019
FotoInformacija
Vytautas Žukauskas Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
16 Varžybų:11
Jaunius Mikalauskas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
11 Varžybų:6
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
11 Varžybų:11
Vytautas Norkūnas * Komanda:El Dorado (Vilnius)
11 Varžybų:9
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
11 Varžybų:11
Valentin Baranovskij Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
10 Varžybų:11
Artur Juchno Komanda:El Dorado (Vilnius)
10 Varžybų:9
Tadas Švaikevičius Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
9 Varžybų:6
Artiom Spelman * Komanda:FK Merkys (Varėna)
9 Varžybų:6
Haroldas Dagys Komanda:SK Linksmakalnis (Kauno raj.)
9 Varžybų:9

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2019
FotoInformacija
Armando Tarlazis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
0 3
Aistis Stanaitis * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 3
Nidijus Janavičius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
1 1
Remigujus Piepalius Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 2
Rokas Venslauskas Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 2
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado (Vilnius)
0 2
Viktoras Joknys Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0 2
Ruslan Tamilin Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 2
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 2
Petras Mazur Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 2

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija