SOCCA

Mūsų partneriai:

Varžybų informacija

SK Linksmakalnis (Kauno raj.)
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas 2019
2019-08-31 16:00:00
Stadionas: Visagino stad. I aikštė
Teisėjai: Kirilas Sidorovas

13:0


SC-FK Akmenė (Akmenė)

Įvarčiai
Deividas Karlauskas1:0 02:00
Jaunius Juozaitis2:0 06:00
Vytautas Giedra3:0 08:00
Artūras Armonas4:0 11:00
Audrius Labanauskas5:0 16:00
Vytautas Giedra6:0 18:00
Artūras Armonas7:0 20:00
Haroldas Dagys8:0 22:00
Deividas Karlauskas9:0 28:00
Jaunius Juozaitis10:0 29:00
Audrius Labanauskas11:0 31:00
Arnoldas Stakionis12:0 32:00
Benas Buzevičius13:0 43:00

Varžybose dalyvavo
Lukas Drasutis
Andrius Šamplinskas
Vytautas Giedra
Egidijus Pašukevičius
Benas Buzevičius
Mindaugas Kasparas
Jaunius Juozaitis
Artūras Armonas
Mindaugas Zlatkus
Audrius Labanauskas
Haroldas Dagys
Deividas Karlauskas
Arnoldas Stakionis
Arvydas Dainys
Gabijus Gudelevičius
Tadas Gnedojus
Mantas Žadeikis
Faustas Gauronskas
Robertas Gudas
Daumantas Seinys

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado (Vilnius)1110015115+3630
2FK Šilalė-Prolain (Šilalė)118214517+2826
3SK Linksmakalnis (Kauno raj.)117225325+2823
4FK Arsenalas (Kaunas)115423022+819
5FK Inter-veteranai (Visaginas)116143733+419
6FK Polivektris (Vilnius)116053641-518
7Eagle Team-Žibintas (Vilnius)115153940-116
8FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)114252829-114
9FK Merkys (Varėna)113442431-713
10FK Telšiai (Telšiai)112183445-117
11FC Suoliukas (Klaipėda)1110102550-253
12SC-FK Akmenė (Akmenė)1101102175-541

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2019
Turas 11

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2019
FotoInformacija
Vytautas Žukauskas Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
16 Varžybų:11
Jaunius Mikalauskas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
11 Varžybų:6
Vytautas Norkūnas * Komanda:El Dorado (Vilnius)
11 Varžybų:9
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
11 Varžybų:11
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
11 Varžybų:11
Valentin Baranovskij Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
10 Varžybų:11
Artur Juchno Komanda:El Dorado (Vilnius)
10 Varžybų:9
Artiom Spelman * Komanda:FK Merkys (Varėna)
9 Varžybų:6
Tadas Švaikevičius Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
9 Varžybų:6
Elvis Daraškevičius Komanda:FK Inter-veteranai (Visaginas)
9 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2019
FotoInformacija
Armando Tarlazis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
0 3
Aistis Stanaitis * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 3
Nidijus Janavičius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
1 1
Artūras Armonas Komanda:SK Linksmakalnis (Kauno raj.)
0 2
Marius Šlaičiūnas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 2
Remigujus Piepalius Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 2
Rokas Venslauskas Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 2
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado (Vilnius)
0 2
Viktoras Joknys Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0 2
Ruslan Tamilin Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 2

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija