SOCCA

Mūsų partneriai:

Varžybų informacija

FK Merkys (Varėna)
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas 2019
2019-08-31 16:00:00
Stadionas: Visagino stad. I aikštė
Teisėjai: Sigitas Aleknavičius

5:3


FK Telšiai (Telšiai)

Įvarčiai
Aurimas Šarapajevas1:0 06:00
Audrius Plytnikas2:0 14:00
2:1 18:00 Saulius Puidokas
2:2 30:00 Laimonas Šapas
Rolandas Valiūnas3:2 35:00
3:3 40:00 Laurynas Urniežius
Paulius Klusovskas4:3 41:00
Rolandas Valiūnas5:3 50:00

Įspėjimai
Aurimas Šarapajevas 45:00

Varžybose dalyvavo
Audrius Plytnikas
Dmitrijus Krupovičius
Ramūnas Savickas
Sigitas Jančiauskas
Paulius Klusovskas
Remigujus Piepalis
Rolandas Valiūnas
Aurimas Šarapajevas
Tomas Alvinskis
Laurynas Urniežius
Gediminas Maknickas
Mindaugas Šliogeris
Kipras Jankauskas
Vilius Kasparavičius *
Laimonas Šapas
Andrius Viršilas
Algis Einikis
Saulius Puidokas

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2018-06-16Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2018FK Telšiai (Telšiai) - FK Merkys (Varėna)5:3
2017-06-10Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2017FK Telšiai (Telšiai) - FK Merkys (Varėna)5:2

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2020
Turas 4

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Arnoldas Stakionis Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
9 Varžybų:4
Aurimas Zulonas Komanda:FK Merkys (Varėna)
6 Varžybų:4
Karolis Kereiša * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
6 Varžybų:4
Ignas Kirsnys Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
5 Varžybų:4
Donatas Morkis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
4 Varžybų:4
Rolandas Gumbrys Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
4 Varžybų:2
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
4 Varžybų:2
Valentin Baranovskij Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
4 Varžybų:4
Audrius Liutkevičius Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
4 Varžybų:4
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
4 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Georgij Prichodko Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 2
Justas Šerkšnas Komanda:KKSC Prienai (Prienai)
1 0
Rokas Venslauskas Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
1 0
Mantas Petrošius Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
0 1
Martynas Misevičius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 1
Artiom Spelman * Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 1
Matas Gavrilovas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 1
Albertas Vaskunovičius Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 1
Lukas Rudzevičius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 1
Aivaras Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija