WMF EMF

Mūsų partneriai:

Varžybų informacija

FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas 2019
2019-08-31 16:00:00
Stadionas: Visagino stad. II aikštė
Teisėjai: Regimantas Jasiūnas

7:4


FK Polivektris (Vilnius)

Įvarčiai
0:1 01:00 Valdemar Juchnevič
0:2 11:00 Gžegož Vilkin
Karolis Gečas1:2 18:00
Vytautas Žukauskas2:2 23:00
Vytautas Žukauskas3:2 26:00
Vytautas Žukauskas4:2 28:00
Vytautas Žukauskas5:2 29:00
Pranas Rauktys6:2 40:00
6:3 42:00 Valentin Baranovskij
Vytautas Žukauskas7:3 43:00
7:4 46:00 Valentin Baranovskij

Įspėjimai
Karolis Gečas 05:00
Vytas Kurmis 44:00

Varžybose dalyvavo
Aivaras Kurmis
Pranas Rauktys
Darius Radavičius
Vytas Kurmis
Darius Kavaliauskas
Artūras Vazbys
Elvinas Bajorinas
Karolis Gečas
Gerdas Kančelskis
Deividas Gedvila
Viktoras Joknys
Vytautas Žukauskas
Reimond Anichovski
Silvestr Baranovič
Arūnas Sičinskis
Vikentij Ivanov
Vitalij Verbovič
Georgij Prichodko
Ernestas Komarovas
Artiom Bezborodych
Edvardas Jočis
Valerij Barbarovič
Valentin Baranovskij
Valdemar Juchnevič
Gžegož Vilkin

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado (Vilnius)1110015115+3630
2FK Šilalė-Prolain (Šilalė)118214517+2826
3SK Linksmakalnis (Kauno raj.)117225325+2823
4FK Arsenalas (Kaunas)115423022+819
5FK Inter-veteranai (Visaginas)116143733+419
6FK Polivektris (Vilnius)116053641-518
7Eagle Team-Žibintas (Vilnius)115153940-116
8FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)114252829-114
9FK Merkys (Varėna)113442431-713
10FK Telšiai (Telšiai)112183445-117
11FC Suoliukas (Klaipėda)1110102550-253
12SC-FK Akmenė (Akmenė)1101102175-541

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2019
Turas 11

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2019
FotoInformacija
Vytautas Žukauskas Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
16 Varžybų:11
Jaunius Mikalauskas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
11 Varžybų:6
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
11 Varžybų:11
Vytautas Norkūnas * Komanda:El Dorado (Vilnius)
11 Varžybų:9
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
11 Varžybų:11
Valentin Baranovskij Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
10 Varžybų:11
Artur Juchno Komanda:El Dorado (Vilnius)
10 Varžybų:9
Artiom Spelman * Komanda:FK Merkys (Varėna)
9 Varžybų:6
Tadas Švaikevičius Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
9 Varžybų:6
Haroldas Dagys Komanda:SK Linksmakalnis (Kauno raj.)
9 Varžybų:9

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2019
FotoInformacija
Armando Tarlazis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
0 3
Aistis Stanaitis * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 3
Nidijus Janavičius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
1 1
Remigujus Piepalius Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 2
Rokas Venslauskas Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 2
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado (Vilnius)
0 2
Viktoras Joknys Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0 2
Ruslan Tamilin Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 2
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 2
Petras Mazur Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 2

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija