SOCCA

Mūsų partneriai:

Varžybų informacija

SC-FK Akmenė (Akmenė)
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas 2019
2019-09-14 15:00:00
Stadionas: Jurbarko stad. I aikštė
Teisėjai: Roman Osipov

2:13


FK Telšiai (Telšiai)

Įvarčiai
Gabijus Gudelevičius1:0 03:00
1:1 07:00 Laimonas Šapas
1:2 19:00 Saulius Puidokas
1:3 21:00 Tomas Alvinskis
1:4 22:00 Mindaugas Šliogeris
1:5 27:00 Laimonas Šapas
1:6 28:00 Algis Einikis
1:7 32:00 Mindaugas Šliogeris
1:8 37:00 Algis Einikis
1:9 39:00 Gediminas Maknickas
Gabijus Gudelevičius2:9 40:00
2:10 41:00 Gediminas Maknickas
2:11 43:00 Laimonas Šapas
2:12 44:00 Algis Einikis
2:13 45:00 Algis Einikis

Įspėjimai
Daumantas Seinys 15:00
Gabijus Gudelevičius 17:00

Varžybose dalyvavo
Mantas Petrosius
Gabijus Gudelevičius
Tadas Gnedojus
Mantas Žadeikis
Faustas Gauronskas
Daumantas Seinys
Armando Tarlazis
Paulius Siurkus
Tomas Alvinskis
Gediminas Maknickas
Mindaugas Šliogeris
Laimonas Šapas
Andrius Viršilas
Algis Einikis
Saulius Puidokas

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1El Dorado (Vilnius)1110015115+3630
2FK Šilalė-Prolain (Šilalė)118214517+2826
3SK Linksmakalnis (Kauno raj.)117225325+2823
4FK Arsenalas (Kaunas)115423022+819
5FK Inter-veteranai (Visaginas)116143733+419
6FK Polivektris (Vilnius)116053641-518
7Eagle Team-Žibintas (Vilnius)115153940-116
8FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)114252829-114
9FK Merkys (Varėna)113442431-713
10FK Telšiai (Telšiai)112183445-117
11FC Suoliukas (Klaipėda)1110102550-253
12SC-FK Akmenė (Akmenė)1101102175-541

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2019
Turas 11

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2019
FotoInformacija
Vytautas Žukauskas Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
16 Varžybų:11
Jaunius Mikalauskas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
11 Varžybų:6
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
11 Varžybų:11
Vytautas Norkūnas * Komanda:El Dorado (Vilnius)
11 Varžybų:9
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
11 Varžybų:11
Valentin Baranovskij Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
10 Varžybų:11
Artur Juchno Komanda:El Dorado (Vilnius)
10 Varžybų:9
Tadas Švaikevičius Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
9 Varžybų:6
Artiom Spelman * Komanda:FK Merkys (Varėna)
9 Varžybų:6
Elvis Daraškevičius Komanda:FK Inter-veteranai (Visaginas)
9 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2019
FotoInformacija
Armando Tarlazis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
0 3
Aistis Stanaitis * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 3
Nidijus Janavičius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
1 1
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 2
Petras Mazur Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 2
Aleksandras Dergačiov Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
0 2
Karolis Gečas Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0 2
Artūras Armonas Komanda:SK Linksmakalnis (Kauno raj.)
0 2
Marius Šlaičiūnas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 2
Remigujus Piepalius Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 2

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija