SOCCA

Mūsų partneriai:

Varžybų informacija

FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas 2019
2019-09-14 15:00:00
Stadionas: Jurbarko stad. II aikštė
Teisėjai: Ernestas Kemėža

6:5


FC Suoliukas (Klaipėda)

Įvarčiai
Mindaugas Kasparas1:0 03:00
Deividas Karlauskas2:0 07:00
2:1 17:00 Edgar Dorogavcev
Haroldas Dagys3:1 19:00
Mindaugas Kasparas4:1 27:00
4:2 35:00 Donatas Stankevičius
Mindaugas Kasparas5:2 41:00
5:3 42:00 Tadas Baronas
Mindaugas Zlatkus6:3 45:00
6:4 48:00 Donatas Žičkus
6:5 49:00 Edgar Dorogavcev

Varžybose dalyvavo
Vytautas Giedra
Egidijus Pašukevičius
Mindaugas Kasparas
Jaunius Juozaitis
Artūras Armonas
Audrius Juozaitis
Mindaugas Zlatkus
Haroldas Dagys
Deividas Karlauskas
Arnoldas Stakionis
Ernestas Gedminas
Andrej Smyslov
Sergej Smyslov
Edgar Dorogavcev
Tadas Baronas
Donatas Žičkus
Donatas Stankevičius

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2020
Turas 4

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Arnoldas Stakionis Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
9 Varžybų:4
Aurimas Zulonas Komanda:FK Merkys (Varėna)
6 Varžybų:4
Karolis Kereiša * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
6 Varžybų:4
Ignas Kirsnys Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
5 Varžybų:4
Donatas Morkis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
4 Varžybų:4
Rolandas Gumbrys Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
4 Varžybų:2
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
4 Varžybų:2
Audrius Liutkevičius Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
4 Varžybų:4
Valentin Baranovskij Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
4 Varžybų:4
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
4 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Georgij Prichodko Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 2
Rokas Venslauskas Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
1 0
Justas Šerkšnas Komanda:KKSC Prienai (Prienai)
1 0
Benas Buzevičius Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0 1
Valentin Baranovskij Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 1
Daniel Gunevič Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 1
Mantas Petrošius Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
0 1
Martynas Misevičius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 1
Artiom Spelman * Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 1
Matas Gavrilovas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija