Kontaktai
Dokumentai
Drausminės nuobaudos
Žaidėjų statusas
Teisėjai
Stadionai
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Lietuvos 7x7 Taurė
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
WORLD 6x6 CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Baltic Nations 6x6 CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Baltic Clubs 6x6 CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Mūsų partneriai:
Varžybų informacija
FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas 2019
2019-09-14 15:00:00
Stadionas:
Jurbarko stad. II aikštė
Teisėjai:
Ernestas Kemėža
6:5
FC Suoliukas (Klaipėda)
Įvarčiai
Mindaugas Kasparas
1:0 03:00
Deividas Karlauskas
2:0 07:00
2:1 17:00
Edgar Dorogavcev
Haroldas Dagys
3:1 19:00
Mindaugas Kasparas
4:1 27:00
4:2 35:00
Donatas Stankevičius
Mindaugas Kasparas
5:2 41:00
5:3 42:00
Tadas Baronas
Mindaugas Zlatkus
6:3 45:00
6:4 48:00
Donatas Žičkus
6:5 49:00
Edgar Dorogavcev
Varžybose dalyvavo
Vytautas Giedra
Egidijus Pašukevičius
Mindaugas Kasparas
Jaunius Juozaitis
Artūras Armonas (į FK Arsenalas)
Audrius Juozaitis
Mindaugas Zlatkus
Haroldas Dagys
Deividas Karlauskas
Arnoldas Stakionis
Ernestas Gedminas
Andrej Smyslov
Sergej Smyslov
Edgar Dorogavcev
Tadas Baronas
Donatas Žičkus
Donatas Stankevičius
Turnyrinė lentelė
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
V
Komanda
R
Per
Lyg
Pra
+
-
+/-
T
1
FSK Radviliškis (Radviliškis)
14
13
0
1
68
22
+46
39
2
FK Smūgis (Kaunas)
14
11
2
1
71
31
+40
35
3
SC-FK Akmenė (Akmenė)
14
8
1
5
48
32
+16
25
4
FC Klaipeda City (Klaipėda)
14
6
2
6
43
42
+1
20
5
FK Arsenalas (Kaunas)
14
6
1
7
49
42
+7
19
6
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
14
5
2
7
30
34
-4
17
7
FK Alytus (Alytus)
14
2
0
12
29
73
-44
6
8
FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
14
1
0
13
8
70
-62
3
Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas:
2023
Turas 14
Data
Šeimininkai
R
Svečiai
2023-09-09
FSK Radviliškis (Radviliškis)
5:0
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
2023-09-09
FK Arsenalas (Kaunas)
5:0
FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
2023-09-09
SC-FK Akmenė (Akmenė)
9:3
FK Alytus (Alytus)
2023-09-09
FC Klaipeda City (Klaipėda)
2:2
FK Smūgis (Kaunas)
Rezultatyviausi žaidėjai
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas:
2023
Foto
Informacija
Ignas Raštutis
Komanda:
FK Smūgis (Kaunas)
24
Varžybų:
14
Taras Onufrak (išreg.)
Komanda:
SC-FK Akmenė (Akmenė)
11
Varžybų:
7
Rokas Gedminas
Komanda:
FSK Radviliškis (Radviliškis)
10
Varžybų:
8
Audrius Brokas
Komanda:
FK Smūgis (Kaunas)
9
Varžybų:
10
Christianas Žilinskas
Komanda:
FSK Radviliškis (Radviliškis)
7
Varžybų:
7
Laurynas Danielius
Komanda:
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
7
Varžybų:
14
Klaudijus Bagočius
Komanda:
FSK Radviliškis (Radviliškis)
7
Varžybų:
11
Marius Baziulis
Komanda:
FSK Radviliškis (Radviliškis)
7
Varžybų:
14
Artūras Mačys
Komanda:
SC-FK Akmenė (Akmenė)
7
Varžybų:
14
Lukas Sendžikas
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
6
Varžybų:
4
Nedrausmingiausi žaidėjai
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas:
2023
Foto
Informacija
Lukas Rimkus
Komanda:
SC-FK Akmenė (Akmenė)
0
3
Rokas Krušnauskas *
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
1
1
Dmitrij Krupovič
Komanda:
FK Alytus (Alytus)
1
1
Vaidotas Juškus
Komanda:
FC Klaipeda City (Klaipėda)
1
1
Rimvydas Karsokas *
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
1
1
Karolis Gečas
Komanda:
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0
2
Artūras Mačys
Komanda:
SC-FK Akmenė (Akmenė)
0
2
Karolis Vasiliauskas
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
0
2
Martynas Jurkūnas
Komanda:
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0
2
Vaidotas Norkeliūnas *
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
0
2
Mūsų partneriai:
© Lietuvos mažojo futbolo asociacija