Kontaktai
Dokumentai
Drausminės nuobaudos
Žaidėjų statusas
Teisėjai
Stadionai
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Lietuvos 7x7 Taurė
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
WORLD 6x6 CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Baltic Nations 6x6 CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Baltic Clubs 6x6 CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Mūsų partneriai:
Varžybų informacija
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas 2019
2019-09-14 17:00:00
Stadionas:
Jurbarko stad. I aikštė
Teisėjai:
Gediminas Macevičius
3:5
FK Inter-veteranai (Visaginas)
Įvarčiai
0:1 14:00
Sergej Rubizov
0:2 15:00
Sergej Obožin
Matas Venslauskas
1:2 22:00
Laurynas Danielius
2:2 24:00
Rokas Venslauskas
3:2 25:00
3:3 34:00
Leonid Gluchov
3:4 36:00
Elvis Daraškevičius
3:5 50:00
Jogintas Čižys *
Įspėjimai
42:00
Aleksej Tichanovskij
Varžybose dalyvavo
Ramūnas Kasparaitis
Mantas Murauskas
Lukas Bakšys
Petras Mazur
Lukas Dapkus
Rokas Venslauskas
Matas Kasparaitis
Laurynas Danielius
Matas Venslauskas
Lukas Rudzevičius
Roman Zhnay
Sergej Presniakov
Sergej Rubizov
Sergej Obožin
Aleksej Tichanovskij
Jan Cimuškevič
Elvis Daraškevičius
Leonid Gluchov
Jogintas Čižys *
Turnyrinė lentelė
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
V
Komanda
R
Per
Lyg
Pra
+
-
+/-
T
1
FSK Radviliškis (Radviliškis)
14
13
0
1
68
22
+46
39
2
FK Smūgis (Kaunas)
14
11
2
1
71
31
+40
35
3
SC-FK Akmenė (Akmenė)
14
8
1
5
48
32
+16
25
4
FC Klaipeda City (Klaipėda)
14
6
2
6
43
42
+1
20
5
FK Arsenalas (Kaunas)
14
6
1
7
49
42
+7
19
6
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
14
5
2
7
30
34
-4
17
7
FK Alytus (Alytus)
14
2
0
12
29
73
-44
6
8
FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
14
1
0
13
8
70
-62
3
Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas:
2023
Turas 14
Data
Šeimininkai
R
Svečiai
2023-09-09
FSK Radviliškis (Radviliškis)
5:0
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
2023-09-09
FK Arsenalas (Kaunas)
5:0
FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
2023-09-09
SC-FK Akmenė (Akmenė)
9:3
FK Alytus (Alytus)
2023-09-09
FC Klaipeda City (Klaipėda)
2:2
FK Smūgis (Kaunas)
Rezultatyviausi žaidėjai
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas:
2023
Foto
Informacija
Ignas Raštutis
Komanda:
FK Smūgis (Kaunas)
24
Varžybų:
14
Taras Onufrak (išreg.)
Komanda:
SC-FK Akmenė (Akmenė)
11
Varžybų:
7
Rokas Gedminas
Komanda:
FSK Radviliškis (Radviliškis)
10
Varžybų:
8
Audrius Brokas
Komanda:
FK Smūgis (Kaunas)
9
Varžybų:
10
Christianas Žilinskas
Komanda:
FSK Radviliškis (Radviliškis)
7
Varžybų:
7
Laurynas Danielius
Komanda:
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
7
Varžybų:
14
Klaudijus Bagočius
Komanda:
FSK Radviliškis (Radviliškis)
7
Varžybų:
11
Marius Baziulis
Komanda:
FSK Radviliškis (Radviliškis)
7
Varžybų:
14
Artūras Mačys
Komanda:
SC-FK Akmenė (Akmenė)
7
Varžybų:
14
Lukas Sendžikas
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
6
Varžybų:
4
Nedrausmingiausi žaidėjai
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas:
2023
Foto
Informacija
Lukas Rimkus
Komanda:
SC-FK Akmenė (Akmenė)
0
3
Rokas Krušnauskas *
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
1
1
Dmitrij Krupovič
Komanda:
FK Alytus (Alytus)
1
1
Rimvydas Karsokas *
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
1
1
Vaidotas Juškus
Komanda:
FC Klaipeda City (Klaipėda)
1
1
Dalius Pinskas
Komanda:
FC Klaipeda City (Klaipėda)
0
2
Karolis Gečas
Komanda:
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0
2
Artūras Mačys
Komanda:
SC-FK Akmenė (Akmenė)
0
2
Karolis Vasiliauskas
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
0
2
Martynas Jurkūnas
Komanda:
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0
2
Mūsų partneriai:
© Lietuvos mažojo futbolo asociacija