Kontaktai
Dokumentai
Drausminės nuobaudos
Žaidėjų statusas
Teisėjai
Stadionai
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Lietuvos 7x7 Taurė
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
WORLD 6x6 CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Baltic Nations 6x6 CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Baltic Clubs 6x6 CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Mūsų partneriai:
Varžybų informacija
FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas 2020
2020-07-11 15:00:00
Stadionas:
Jurbarko stad. I aikštė
Teisėjai:
Tomaš Bedulskij
6:3
SC-FK Akmenė (Akmenė)
Įvarčiai
Darius Kavaliauskas
1:0 03:00
Viktoras Joknys
2:0 09:00
Karolis Gečas
3:0 17:00
Karolis Gečas
4:0 24:00
4:1 25:00
Ernestas Gudelevičius
4:2 30:00
Tautvydas Drublionis
Gerdas Kančelskis
5:2 33:00
5:3 40:00
Tautvydas Drublionis
Aivaras Kurmis
6:3 41:00
Įspėjimai
23:00
Mantas Petrošius
Varžybose dalyvavo
Aivaras Kurmis
Darius Kavaliauskas
Ramūnas Jokubaitis
Ernestas Macenis
Elvinas Bajoraitis *
Lukas Pundinas
Deividas Gedvila
Karolis Gečas
Gerdas Kančelskis
Viktoras Joknys
Lukas Ankudinovas
Gintaras Repšas
Mantas Petrošius
Gabijus Gudelevičius(išregistruotas)
Tadas Gnedojus
Deivydas Jankauskas
Robertas Gudas
Ernestas Gudelevičius
Dalius Barakauskis
Armando Tarlazis (išregistruotas)
Tautvydas Drublionis
Donatas Morkis
Benas Kurauskas
Evaldas Radionovas
Varžybų istorija
Data
Turnyras
Sezonas
Komandos
Rezultatas
2020-09-05
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
2020
SC-FK Akmenė (Akmenė)
-
FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
3:4
2019-06-15
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
2019
SC-FK Akmenė (Akmenė)
-
FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0:4
Turnyrinė lentelė
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
V
Komanda
R
Per
Lyg
Pra
+
-
+/-
T
1
FSK Radviliškis (Radviliškis)
14
13
0
1
68
22
+46
39
2
FK Smūgis (Kaunas)
14
11
2
1
71
31
+40
35
3
SC-FK Akmenė (Akmenė)
14
8
1
5
48
32
+16
25
4
FC Klaipeda City (Klaipėda)
14
6
2
6
43
42
+1
20
5
FK Arsenalas (Kaunas)
14
6
1
7
49
42
+7
19
6
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
14
5
2
7
30
34
-4
17
7
FK Alytus (Alytus)
14
2
0
12
29
73
-44
6
8
FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
14
1
0
13
8
70
-62
3
Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas:
2023
Turas 14
Data
Šeimininkai
R
Svečiai
2023-09-09
FSK Radviliškis (Radviliškis)
5:0
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
2023-09-09
FK Arsenalas (Kaunas)
5:0
FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
2023-09-09
SC-FK Akmenė (Akmenė)
9:3
FK Alytus (Alytus)
2023-09-09
FC Klaipeda City (Klaipėda)
2:2
FK Smūgis (Kaunas)
Rezultatyviausi žaidėjai
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas:
2023
Foto
Informacija
Ignas Raštutis
Komanda:
FK Smūgis (Kaunas)
24
Varžybų:
14
Taras Onufrak (išreg.)
Komanda:
SC-FK Akmenė (Akmenė)
11
Varžybų:
7
Rokas Gedminas
Komanda:
FSK Radviliškis (Radviliškis)
10
Varžybų:
8
Audrius Brokas
Komanda:
FK Smūgis (Kaunas)
9
Varžybų:
10
Christianas Žilinskas
Komanda:
FSK Radviliškis (Radviliškis)
7
Varžybų:
7
Laurynas Danielius
Komanda:
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
7
Varžybų:
14
Klaudijus Bagočius
Komanda:
FSK Radviliškis (Radviliškis)
7
Varžybų:
11
Marius Baziulis
Komanda:
FSK Radviliškis (Radviliškis)
7
Varžybų:
14
Artūras Mačys
Komanda:
SC-FK Akmenė (Akmenė)
7
Varžybų:
14
Lukas Sendžikas
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
6
Varžybų:
4
Nedrausmingiausi žaidėjai
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas:
2023
Foto
Informacija
Lukas Rimkus
Komanda:
SC-FK Akmenė (Akmenė)
0
3
Dmitrij Krupovič
Komanda:
FK Alytus (Alytus)
1
1
Rokas Krušnauskas *
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
1
1
Vaidotas Juškus
Komanda:
FC Klaipeda City (Klaipėda)
1
1
Rimvydas Karsokas *
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
1
1
Artūras Mačys
Komanda:
SC-FK Akmenė (Akmenė)
0
2
Karolis Vasiliauskas
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
0
2
Martynas Jurkūnas
Komanda:
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0
2
Vaidotas Norkeliūnas *
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
0
2
Dalius Pinskas
Komanda:
FC Klaipeda City (Klaipėda)
0
2
Mūsų partneriai:
© Lietuvos mažojo futbolo asociacija