SOCCA

Mūsų partneriai:

Varžybų informacija

FK Arsenalas (Kaunas)
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas 2020
2020-09-12 17:00:00
Stadionas: Jurbarko stad. I aikštė
Teisėjai: Ernestas Kemėža

2:2


SC-FK Akmenė (Akmenė)

Įvarčiai
0:1 03:00 Martynas Valters
0:2 17:00 Martynas Valters
Modestas Kulikauskas *1:2 22:00
2:2 47:00 Gintaras Repšas

Įspėjimai
28:00 Karolis Gricius
Jaunius Mikalauskas 50:00

Varžybose dalyvavo
Tomas Krakauskas *
Vaidotas Norkeliūnas *
Jaunius Mikalauskas
Aistis Stanaitis *
Marius Šlaičiūnas
Darius Sulikas
Tomas Antanaitis
Mantas Pocius
Saulius Urbanavičius
Ruslanas Bykovas
Adamas Vieraitis *
Modestas Kulikauskas *
Matas Gavrilovas
Josimar Bernal Gonzalez
Antanas Šliuževičius
Gintaras Repšas
Mantas Petrošius
Deividas Jankauskas
Gabijus Gudelevičius *
Vytis Česnauskas
Ernestas Gudelevičius
Simonas Džiugys
Robertas Rimutis
Donatas Morkis
Karolis Gricius
Martynas Valters
Lukas Dukavičius

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2020-08-15Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2020SC-FK Akmenė (Akmenė) - FK Arsenalas (Kaunas)3:2
2019-05-25Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2019FK Arsenalas (Kaunas) - SC-FK Akmenė (Akmenė)1:0

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Arsenalas (Kaunas)1411214518+2735
2FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)1410136631+3531
3FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)149144630+1628
4SC-FK Akmenė (Akmenė)146354634+1221
5FK Šilalė-Prolain (Šilalė)146175040+1019
6FK Merkys (Varėna)145185037+1316
7FK Polivektris (Vilnius)1431102472-4810
8KKSC Prienai (Prienai)1410131984-653

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2020
Turas 14

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
17 Varžybų:11
Arnoldas Stakionis Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
15 Varžybų:11
Rolandas Gumbrys Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
11 Varžybų:9
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
9 Varžybų:10
Ignas Kirsnys Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
9 Varžybų:12
Donatas Morkis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
9 Varžybų:14
Mindaugas Zlatkus Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
9 Varžybų:14
Karolis Kereiša * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
9 Varžybų:9
Paulius Sirotavičius Komanda:FK Merkys (Varėna)
7 Varžybų:10
Valentin Baranovskij Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
7 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Vaidotas Norkeliūnas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
1 1
Rokas Venslauskas Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
1 1
Lukas Rudzevičius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 2
Georgij Prichodko Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 2
Benas Buzevičius Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0 2
Justas Šerkšnas Komanda:KKSC Prienai (Prienai)
1 0
Aurimas Šarapajevas Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 1
Karolis Kereiša * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 1
Deividas Karlauskas Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0 1
Daniel Gunevič Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija