SOCCA

Mūsų partneriai:

Varžybų informacija

KKSC Prienai (Prienai)
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas 2020
2020-09-12 17:00:00
Stadionas: Jurbarko stad. II aikštė
Teisėjai:

5:0


FK Polivektris (Vilnius)

Varžybose dalyvavo
Julius Strampickas
Agnius Rukas
Mindaugas Daniūnas
Vaidas Celiešius
Lukas Zagurskas
Povilas Andriukevičius
Dainius Ališauskas
Donatas Mekionis
Povilas Damynas
Povilas Šaltis
Tomas Jonyka
Justas Šerkšnas
Rimvydas Iškauskas
Liudas Bagdonas
Meinardas Beiga
Mantas Krūvelis
Aivaras Barauskas
Linas Gusas
Augustas Stravinskas
Edvinas Vaitmonas
Audrius Samsanavičius
Aivaras Zagurskas
Evaldas Daukševičius

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2020-08-15Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2020FK Polivektris (Vilnius) - KKSC Prienai (Prienai)5:0

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Arsenalas (Kaunas)1411214518+2735
2FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)1410136631+3531
3FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)149144630+1628
4SC-FK Akmenė (Akmenė)146354634+1221
5FK Šilalė-Prolain (Šilalė)146175040+1019
6FK Merkys (Varėna)145185037+1316
7FK Polivektris (Vilnius)1431102472-4810
8KKSC Prienai (Prienai)1410131984-653

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2020
Turas 14

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
17 Varžybų:11
Arnoldas Stakionis Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
15 Varžybų:11
Rolandas Gumbrys Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
11 Varžybų:9
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
9 Varžybų:10
Ignas Kirsnys Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
9 Varžybų:12
Donatas Morkis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
9 Varžybų:14
Mindaugas Zlatkus Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
9 Varžybų:14
Karolis Kereiša * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
9 Varžybų:9
Paulius Sirotavičius Komanda:FK Merkys (Varėna)
7 Varžybų:10
Valentin Baranovskij Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
7 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Vaidotas Norkeliūnas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
1 1
Rokas Venslauskas Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
1 1
Lukas Rudzevičius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 2
Georgij Prichodko Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 2
Benas Buzevičius Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0 2
Justas Šerkšnas Komanda:KKSC Prienai (Prienai)
1 0
Aurimas Šarapajevas Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 1
Karolis Kereiša * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 1
Deividas Karlauskas Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0 1
Daniel Gunevič Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija