SOCCA

Mūsų partneriai:

Varžybų informacija

FK Merkys (Varėna)
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas 2020
2020-09-12 17:00:00
Stadionas: Jurbarko stad. II aikštė
Teisėjai:

1:5


FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)

Įvarčiai
Aurimas Šarapajevas1:0 16:00
1:1 33:00 Rolandas Gumbrys
1:2 37:00 Arnoldas Stakionis
1:3 40:00 Arnoldas Stakionis
1:4 47:00 Arnoldas Stakionis
1:5 50:00 Mindaugas Zlatkus

Įspėjimai
18:00 Elgiz Mirzoiev
Ramūnas Savickas 21:00
Aurimas Šarapajevas 25:00

Varžybose dalyvavo
Audrius Plytnikas
Dmitrijus Krupovičius
Ramūnas Savickas
Aurimas Šarapajevas
Edvinas Dubavičius *
Ignas Graževičius
Paulius Sirotavičius
Lukas Drasutis *
Elgiz Mirzoiev
Mindaugas Zlatkus
Arnoldas Stakionis
Egidijus Pašukevičius
Mindaugas Kasparas
Aurimas Mockus
Deividas Karlauskas
Haroldas Dagys
Rolandas Gumbrys
Audrius Liutkevičius

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2020-08-15Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2020FC Hegelmann Minifootball (Kaunas) - FK Merkys (Varėna)5:4
2019-06-15Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2019FK Merkys (Varėna) - FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)0:5

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Arsenalas (Kaunas)1411214518+2735
2FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)1410136631+3531
3FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)149144630+1628
4SC-FK Akmenė (Akmenė)146354634+1221
5FK Šilalė-Prolain (Šilalė)146175040+1019
6FK Merkys (Varėna)145185037+1316
7FK Polivektris (Vilnius)1431102472-4810
8KKSC Prienai (Prienai)1410131984-653

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2020
Turas 14

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
17 Varžybų:11
Arnoldas Stakionis Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
15 Varžybų:11
Rolandas Gumbrys Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
11 Varžybų:9
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
9 Varžybų:10
Ignas Kirsnys Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
9 Varžybų:12
Donatas Morkis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
9 Varžybų:14
Mindaugas Zlatkus Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
9 Varžybų:14
Karolis Kereiša * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
9 Varžybų:9
Paulius Sirotavičius Komanda:FK Merkys (Varėna)
7 Varžybų:10
Valentin Baranovskij Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
7 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Vaidotas Norkeliūnas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
1 1
Rokas Venslauskas Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
1 1
Lukas Rudzevičius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 2
Georgij Prichodko Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 2
Benas Buzevičius Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0 2
Justas Šerkšnas Komanda:KKSC Prienai (Prienai)
1 0
Aurimas Šarapajevas Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 1
Karolis Kereiša * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 1
Deividas Karlauskas Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0 1
Daniel Gunevič Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija