SOCCA

Mūsų partneriai:

Varžybų informacija

FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas 2020
2020-09-12 17:55:00
Stadionas: Jurbarko stad. I aikštė
Teisėjai: Gediminas Macevičius

8:2


FK Šilalė-Prolain (Šilalė)

Įvarčiai
Laurynas Danielius1:0 06:00
Karolis Zairys2:0 20:00
Laurynas Danielius3:0 24:00
Martynas Misevičius4:0 25:00
Laurynas Danielius5:0 33:00
5:1 37:00 Deividas Gedvila
Vytautas Želvys6:1 39:00
6:2 40:00 Ramūnas Jokubaitis
Laurynas Danielius7:2 40:00
Ignas Kirsnys8:2 47:00

Varžybose dalyvavo
Ramūnas Kasparaitis
Saulius Andriuškevičius
Martynas Misevičius
Petras Mazur
Vytautas Želvys
Matas Venslauskas
Lukas Dapkus
Mantas Murauskas
Lukas Rudzevičius
Salvijus Vidrinskas
Ignas Kirsnys
Karolis Zairys
Laurynas Danielius
Rokas Venslauskas
Aivaras Kurmis
Vytas Kurmis
Darius Kavaliauskas
Ramūnas Jokubaitis
Artūras Vazbys
Elvinas Bajorinas
Lukas Pundinas
Deividas Gedvila
Gerdas Kančelskis
Viktoras Joknys
Vytautas Žukauskas

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2020-08-15Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2020FK Šilalė-Prolain (Šilalė) - FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)1:2
2019-06-08Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2019FK Šilalė-Prolain (Šilalė) - FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)2:1
2018-06-16Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2018FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas) - FK Šilalė-Prolain (Šilalė)2:3

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Arsenalas (Kaunas)1411214518+2735
2FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)1410136631+3531
3FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)149144630+1628
4SC-FK Akmenė (Akmenė)146354634+1221
5FK Šilalė-Prolain (Šilalė)146175040+1019
6FK Merkys (Varėna)145185037+1316
7FK Polivektris (Vilnius)1431102472-4810
8KKSC Prienai (Prienai)1410131984-653

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2020
Turas 14

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
17 Varžybų:11
Arnoldas Stakionis Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
15 Varžybų:11
Rolandas Gumbrys Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
11 Varžybų:9
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
9 Varžybų:10
Ignas Kirsnys Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
9 Varžybų:12
Donatas Morkis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
9 Varžybų:14
Mindaugas Zlatkus Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
9 Varžybų:14
Karolis Kereiša * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
9 Varžybų:9
Paulius Sirotavičius Komanda:FK Merkys (Varėna)
7 Varžybų:10
Valentin Baranovskij Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
7 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Vaidotas Norkeliūnas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
1 1
Rokas Venslauskas Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
1 1
Lukas Rudzevičius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 2
Georgij Prichodko Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 2
Benas Buzevičius Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0 2
Justas Šerkšnas Komanda:KKSC Prienai (Prienai)
1 0
Aurimas Šarapajevas Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 1
Karolis Kereiša * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 1
Deividas Karlauskas Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0 1
Daniel Gunevič Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija