WMF EMF

Mūsų partneriai:

Varžybų informacija

FC Suoliukas (Klaipėda)
Lietuvos mažojo futbolo čempionatas 2017
2017-09-16 16:00:00
Stadionas: Šilalės stad. II aikštė
Teisėjai: Osvaldas Pliuškys

8:5


FK Merkys (Varėna)

Įvarčiai
0:1 05:00 Romas Plytnikas
Sergej Smyslov1:1 09:00
1:2 20:00 Edgaras Baryšauskas
Šarūnas Genčius2:2 23:00
2:3 24:00 Audrius Plytnikas
2:4 27:00 Audrius Plytnikas
Sergej Smyslov3:4 32:00
Donatas Stankevičius4:4 35:00
Šarūnas Genčius5:4 36:00
5:5 37:00 Romas Plytnikas
Donatas Stankevičius6:5 40:00
Donatas Stankevičius7:5 41:00
Andrej Smyslov8:5 47:00

Varžybose dalyvavo
Andrej Smyslov
Sergej Smyslov
Vitalij Gureev
Žygimantas Šakys
Edgar Dorogavcev
Šarūnas Genčius
Anton Ananjev
Donatas Stankevičius
Arvydas Dapkus
Raimondas Petrauskas
Romas Plytnikas
Audrius Plytnikas
Dmitrijus Krupovičius
Sergej Krupovič
Edgaras Baryšauskas
Linas Daškevičius

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2018-06-02Lietuvos mažojo futbolo čempionatas2018FC Suoliukas (Klaipėda) - FK Merkys (Varėna)2:7

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Šilalė-Prolain (Šilalė)1310216324+3932
2Eagle Team-Žibintas (Vilnius)1310125829+2931
3FK RESE (Alytus)1310127832+4631
4El Dorado (Vilnius)138236526+3926
5FC Suoliukas (Klaipėda)136253955-1620
6FK Orfa (Panevėžys)135534338+520
7FK Arsenalas (Kaunas)136254524+2120
8FK Rytas (Vilnius)135445454019
9FK Imsrė (Jurbarkas)135263940-117
10FK Telšiai (Telšiai)134273654-1814
11FK Merkys (Varėna)134274346-314
12FK Riešė (Vilnius)133193047-1710
13SC SANED (Joniškis)1310121369-563
14FC OSS (Plungė)13021132100-682

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2018
Turas 13

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2018
FotoInformacija
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
30 Varžybų:13
Virginijus Miknevičius Komanda:FK RESE (Alytus)
26 Varžybų:11
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado (Vilnius)
20 Varžybų:13
Valdemar Šaveiko Komanda:FK Rytas (Vilnius)
18 Varžybų:13
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado (Vilnius)
15 Varžybų:11
Paulius Sakalis Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
13 Varžybų:6
Albertas Šaveiko Komanda:FK Rytas (Vilnius)
13 Varžybų:11
Tomas Jeruševičius Komanda:FK RESE (Alytus)
13 Varžybų:11
Artiom Spelman Komanda:FK Merkys (Varėna)
11 Varžybų:6
Eduardas Tučinskis Komanda:FK Rytas (Vilnius)
10 Varžybų:7

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2018
FotoInformacija
Marius Šlaičiūnas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
1 3
Matas Venslauskas Komanda:FK Imsrė (Jurbarkas)
1 2
Agnius Juozapaitis Komanda:SC SANED (Joniškis)
0 3
Salvijus Vidrinskas Komanda:FK Imsrė (Jurbarkas)
0 3
Simonas Pilypas Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0 3
Tadas Paplauskas Komanda:El Dorado (Vilnius)
0 3
Tomas Jeruševičius Komanda:FK RESE (Alytus)
0 3
Oleg Miasniankin Komanda:FK Rytas (Vilnius)
0 3
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado (Vilnius)
1 1
Nerijus Volkovas (išregistruotas) Komanda:SC SANED (Joniškis)
1 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija