WMF EMF

Mūsų partneriai:

Varžybų informacija

FC Suoliukas (Klaipėda)
Lietuvos mažojo futbolo čempionatas 2017
2017-09-16 16:00:00
Stadionas: Šilalės stad. II aikštė
Teisėjai: Osvaldas Pliuškys

8:5


FK Merkys (Varėna)

Įvarčiai
0:1 05:00 Romas Plytnikas
Sergej Smyslov1:1 09:00
1:2 20:00 Edgaras Baryšauskas
Šarūnas Genčius2:2 23:00
2:3 24:00 Audrius Plytnikas
2:4 27:00 Audrius Plytnikas
Sergej Smyslov3:4 32:00
Donatas Stankevičius4:4 35:00
Šarūnas Genčius5:4 36:00
5:5 37:00 Romas Plytnikas
Donatas Stankevičius6:5 40:00
Donatas Stankevičius7:5 41:00
Andrej Smyslov8:5 47:00

Varžybose dalyvavo
Andrej Smyslov
Sergej Smyslov
Vitalij Gureev
Žygimantas Šakys
Edgar Dorogavcev
Šarūnas Genčius
Anton Ananjev
Donatas Stankevičius
Arvydas Dapkus
Raimondas Petrauskas
Romas Plytnikas
Audrius Plytnikas
Dmitrijus Krupovičius
Sergej Krupovič
Edgaras Baryšauskas
Linas Daškevičius

Varžybų istorija
DataTurnyrasSezonasKomandosRezultatas
2018-06-02Lietuvos mažojo futbolo čempionatas2018FC Suoliukas (Klaipėda) - FK Merkys (Varėna)2:7

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Šilalė-Prolain (Šilalė)1110015718+3930
2Eagle Team-Žibintas (Vilnius)119025124+2727
3FK RESE (Alytus)119027129+4227
4El Dorado (Vilnius)118216318+4526
5FK Arsenalas (Kaunas)115243919+2017
6FK Rytas (Vilnius)115244444017
7FK Imsrė (Jurbarkas)115153332+116
8FK Orfa (Panevėžys)114433434016
9FC Suoliukas (Klaipėda)114252648-2214
10FK Telšiai (Telšiai)114162639-1313
11FK Merkys (Varėna)113173442-810
12FK Riešė (Vilnius)112182542-177
13SC SANED (Joniškis)1110101359-463
14FC OSS (Plungė)1100112189-680

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2018
Turas 11

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2018
FotoInformacija
Virginijus Miknevičius Komanda:FK RESE (Alytus)
26 Varžybų:9
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
25 Varžybų:11
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado (Vilnius)
20 Varžybų:11
Valdemar Šaveiko Komanda:FK Rytas (Vilnius)
17 Varžybų:11
Nikita Juščenko Komanda:El Dorado (Vilnius)
15 Varžybų:9
Tomas Jeruševičius Komanda:FK RESE (Alytus)
12 Varžybų:9
Albertas Šaveiko Komanda:FK Rytas (Vilnius)
12 Varžybų:9
Paulius Sakalis Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
11 Varžybų:4
Artiom Spelman Komanda:FK Merkys (Varėna)
11 Varžybų:6
Darius Kavaliauskas Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
9 Varžybų:9

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2018
FotoInformacija
Matas Venslauskas Komanda:FK Imsrė (Jurbarkas)
1 2
Marius Šlaičiūnas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
1 2
Salvijus Vidrinskas Komanda:FK Imsrė (Jurbarkas)
0 3
Oleg Miasniankin Komanda:FK Rytas (Vilnius)
0 3
Agnius Juozapaitis Komanda:SC SANED (Joniškis)
0 3
Simonas Pilypas Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0 3
Tadas Paplauskas Komanda:El Dorado (Vilnius)
0 3
Nerijus Volkovas (išregistruotas) Komanda:SC SANED (Joniškis)
1 1
Pavelas Pelakauskas Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
1 1
Martynas Rašinskas Komanda:El Dorado (Vilnius)
0 2

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija