SOCCA

Mūsų partneriai:

2017-09-09

Lietuvos atstovai baigė pasirodymą mėgėjų Čempionų lygoje

Vilniaus „El Dorado“ komandai nepavyko patekti į mažojo futbolo EMF Čempionų lygos atkrintamąsias varžybas.

Slovėnijoje vykstančiame turnyre šeštadienį Lietuvos čempionai paskutinėse C grupės rungtynėse susitiko su Rumunijos klubu Bakeu „Golden Boys“. Pranašiau rungtyniavę Rumunijos atstovai nesunkiai įveikė lietuvius rezultatu 4:0 ir antrus metus iš eilės pateko į Čempionų lygos atkrintamąsias varžybas.

Pirmame kėlinyje rumunai realizavo 9 m baudinį ir pirmavo 1:0, bet intriga išblėso po pertraukos, kai Bakeu ekipa įmušė tris įvarčius.

„Golden Boys“ futbolininkai šioje dvikovoje buvo greitesni ir tikslesni, laimėdavo daugelelį mikrodvikovų.

„Iš pradžių stengėmės nenusileisti varžovams, bet vėliau ėmė ryškėti aukštesnis rumunų meistriškumas. Be jokios abejonės, „Golden Boys“  buvo geriausia šios grupės komanda“, - pripažino „El Dorado“  žaidėjas Darius Pupliauskas.

Priminsime, kad pirmąją varžybų dieną „El Dorado“ 4:1 įveikė latvių Rygos „JakoSport“, bet 0:1 pralaimėjo bulgarų „HP Sofia“ ekipai.

„Nors kovojome ir stengėmės, labiausiai mums pritrūko tokio rango varžybų patirties, lemiamais epizodais varžovai buvo greitesni ir pranašesni. Labiausiai gaila dėl penktadienį patirto pralaimėjimo bulgarams. Jiems niekuo nenusileidome, tačiau ši nesėkmė lėmė, kad likome už atkrintamųjų varžybų borto. Turime išmokti šią pamoką, vėl iškovoti kelialapį į EMF Čempionų lygą ir po metų sugrįžti stipresni“, - pasakojo D. Pupliauskas.

Tuo metu „Golden Boys“ pirmame atkrintamųjų varžybų etape 4:1 pranoko turkų „Meteksan“ ir sekmadienį kovos aštuntfinalyje.