WMF EMF

Mūsų partneriai:

2018-09-10

FK „Šilalė“ sugrįžo į pirmą vietą, o dėl titulo kovoti liko 4 komandos

Šį šeštadienį (rugsėjo 8 d.) Varėnos sporto centro stadione buvo sužaistas penktasis (priešpaskutinis) Lietuvos mažojo futbolo čempionato 7x7 (LMFČ) etapas.


Po šio etapo tapo aišku, kad šiais metais turėsime naują čempioną, kadangi du pralaimėjimus Varėnoje patyrę praėjusių metų čempionas Kauno FK „Arsenalas“ jau neturi šansų apginti šio titulo, todėl dėl pagrindinio trofėjaus liko kovoti tik keturios komandos


Varėnos etapas į pirmą vietą sugrįžti leido FK „Šilalė - Prolain“ komandai, kurios sąskaitoje dabar 30 taškų. Antroje vietoje su 27 taškais yra Vilniaus FK „Eagle Team - Žibintas“, trečioje vietoje su tiek pat taškų rikiuojasi Alytaus FK RESE, o Vilniaus FK „El Dorado“ turi 26 taškus ir užima ketvirtą vietą.


Tragiškas etapas čempionams ir įspūdingas FK „Šilalės“ sugrįžimas


Prieš Varėnos etapą penktoje vietoje buvęs (ir joje likęs) FK „Arsenalas“ klubas turėjo puikius šansus pakilti aukščiau ir bandyti apginti praėjusiais metais iškovotą čempionų taurę, tačiau Kauno futbolininkai pralaimėjo abejas rungtynes.


Pirmąjį mačą su Alytaus RESE komanda kauniečiai pralaimėjo 1:2, nors būtent „Arsenalo“ klubas pirmi pelnė įvartį.


Visgi daug skaudesnį pralaimėjimą „Arsenalas“ patyrė antrose rungtynėse su FK „Šilalė - Prolain“ komanda. Fantastiškai rungtynes pradėjęs „Arsenalo“ klubas gan greitai pelnė tris įvarčius be atsako ir pirmavo net 3:0, bet galinga pradžia pergalės neatnešė. FK „Šilalė“ sugebėjo įspūdingai atsitiesti ir galiausiai triumfavo rezultatu 5:4, o prie to trimis įvarčiais prisidėjo puolėjas Vytas Kurmis, kuris taip pat priartėjo prie rezultatyviausio žaidėjo titulo ir šiuo metu su 25 įvarčiais yra antras, bet nuo pirmoje vietoje esančio Virginijaus Miknevičiaus (FK RESE) atsilieka vos vienu įvarčiu.


Po rungtynių FK „Šilalės“ vadovas Artūras Vazbys pripažino, kad rungtynių pradžioje jo ekipa darė protų nesuvokiamas klaidas, panašiai kaip ir ketvirtajame Jurbarko etape, kuomet FK „Šilalė“ pirmą kartą pralaimėjo, tačiau džiaugėsi, kad šįkart jo ekipai bent jau pavyko sugrįžti į rungtynes ir pasiekti be galo svarbią pergalę.Turnyrinėje lentelėje – Vilniaus komandų rokiruotė


Varėnos etapas ne itin sėkmingai susiklostė šių metų Baltijos mažojo futbolo taurės nugalėtojams FK „El Dorado“. Potencialiai prieš silpnesnes komandas žaidęs Vilniaus klubas neiškovojo visų šešių taškų, o tik keturis. Nors „El Dorado“ neturėjo vargo su FC „Suoliuku“ ir jį sutriuškino 8:0, tačiau pirmose rungtynėse „El Dorado“ nesugebėjo įveikti Panevėžio FK „Orfa“ klubo ir rungtynės pasibaigė lygiosiomis 1:1.


Šie du prarasti taškai nustūmė „El Dorado“ komandą į ketvirtą vietą ir dabar jai, norint tapti čempione, reikės pagalbos ir iš kitų komandų.


Tuo metu idealų etapą sužaidė kitas Vilniaus klubas – FK „Eagle Team - Žibintas“. Ši komanda iškovojo dvi pergales iš tiek pat galimų. Pirmose rungtynėse „Eagle Team“ 6:2 nugalėjo šeimininkus FK „Merkio“ futbolininkus, o kitose rungtynėse 6:3 palaužė Alytaus FK RESE ekipą, ją nustumdami į trečią vietą, o patys pakildami į antrąją poziciją.


Pagrindiniu „Eagle Team“ komandos pergalės kalviu buvo puolėjas Paulius Sakalis, kuris abejose rungtynėse pelnė net po tris įvarčius.


Šeimininkai įveikė žaidimą pagerinusius autsaiderius

 

Šio etapo šeimininkai Varėnos FK „Merkys“, kaip jau minėjome, pralaimėjo 2:6 „Eagle Team“ ekipai, tačiau sugebėjo laimėti antrąjį savo mačą – prieš čempionato autsaiderius Plungės FC OSS klubą. „Merkys“ šias rungtynes laimėjo 6:4, nors pirmi praleido du įvarčius.


Taigi, vis dar be taškų esanti ir dažniausiai triuškinančiai pralaiminti OSS ekipa šįkart abu kartus buvo arti savo pirmųjų taškų. Su „Merkiu“ Plungės komanda pirmavo net du kartus, bet pačioje rungtynių pabaigoje praleisti du įvarčiai pergalę leido iškovoti Varėnos klubui.


Pirmose savo rungtynėse OSS taip pat buvo arti savo pirmojo taško. Rungtynėse su Jurbarko FK „Imsrės“ komanda ilgą laiką rezultatas buvo lygus 2:2, bet ir vėl vėlyvas įvartis sutrukdė OSS komandai papildyti savo taškų bagažą, o FK „Imsrė“ šventė pergalę rezultatu 3:2.


Čempionatą užbaigs 13 komandų

 

Lietuvos mažojo futbolo čempionatą pradėjo 14 komandų, tačiau jį užbaigs vienu klubu mažiau, kadangi Joniškio SC SANED ekipa buvo diskvalifikuota iš čempionato.


Į praėjusį Jurbarko etapą neatvykusi Joniškio ekipa už tai gavo įspėjimą ir piniginę nuobaudą, tačiau klubas neatvyko ir į Varėnos etapą, o tai, kad jį praleis, pranešė tik tą pačią dieną.


Pagal Lietuvos mažojo futbolo čempionato reglamentą, komanda, kuri neatvyksta į du Lietuvos mažojo futbolo čempionato etapus, yra šalinama iš čempionato. Būtent toks likimas ir ištiko Joniškio SC SANED ekipą, kurios finaliniame (šeštajame) etape Druskininkuose jau neišvysime. Paskutinis Lietuvos mažojo futbolo čempionato etapas bus žaidžiamas rugsėjo 22 dieną (šeštadienį). Būtent tada ir taps aišku, kuri komanda šiais metais į viršų kels čempionų taurę.


Gražiausi įvarčiai

 

Tradiciškai Lietuvos mažojo futbolo asociacija, kuri ir organizuoja Lietuvos mažojo futbolo čempionato, išrinko penkis gražiausius etapo įvarčius. Varėnoje tarp penkių gražiausių įvarčių pateko net du Pauliaus Sakalio („Eagle Team“) įvarčiai, gudrus FK „Merkio“ smūgis iš kampinio gairelės, FC „Suoliuko“ (Klaipėda) žaidėjo solo reidas ir galingas FK „Šilalės“ atstovo smūgis.


TOP5 Varėnos etapo įvarčiai:

 


Varėnos etapo rezultatai:


FK Merkys (Varėna) 2:6 FK Eagle Team - Žibintas (Vilnius)

FC OSS (Plungė) 2:3 FK Imsrė (Jurbarkas)

FK RESE (Alytus) 2:1 FK Arsenalas (Kaunas)

FK Orfa (Panevėžys) 1:1 FK El Dorado (Vilnius)

FC Suoliukas (Klaipėda) 5:2 FK Rytas (Vilnius)

FK Šilalė - Prolain (Šilalė) 5:0 SC SANED (Joniškis)*

FK Merkys (Varėna) 6:4 FC OSS (Plungė)

FK Telšiai (Telšiai) 2:1 FK Riešė (Vilnius)

FK RESE (Alytus) 3:6 FK Eagle Team - Žibintas (Vilnius)

FK Orfa (Panevėžys) 2:2 FK Imsrė (Jurbarkas)

FK Šilalė - Prolain (Šilalė) 5:4 FK Arsenalas (Kaunas)

FC Suoliukas (Klaipėda) 0:8 FK El Dorado (Vilnius) 

FK Telšiai (Telšiai) 5:0 SC SANED (Joniškis)*

FK Riešė (Vilnius) 2:4 FK Rytas (Vilnius)


*SC Saned ekipai įskaityti du techniniai pralaimėjimai (0:5) dėl neatvykimo į rungtynes, o pati komanda pašalinta iš Lietuvos mažojo futbolo čempionato.

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2019
Turas 7

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2019
FotoInformacija
Jaunius Mikalauskas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
10 Varžybų:4
Vytautas Norkūnas * Komanda:El Dorado (Vilnius)
10 Varžybų:7
Artur Juchno Komanda:El Dorado (Vilnius)
8 Varžybų:7
Pavelas Šarynskis Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
7 Varžybų:5
Valentin Baranovskij Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
7 Varžybų:7
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
7 Varžybų:7
Elvis Daraškevičius Komanda:FK Inter-veteranai (Visaginas)
7 Varžybų:7
Gžegož Vilkin Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
7 Varžybų:7
Deividas Kuodis Komanda:SK Linksmakalnis (Kauno raj.)
6 Varžybų:5
Vytautas Žukauskas Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
6 Varžybų:7

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2019
FotoInformacija
Armando Tarlazis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
0 3
Ernestas Komarovas Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 2
Edvinas Mučinis Komanda:El Dorado (Vilnius)
0 2
Aleksandras Dergačiov Komanda:Eagle Team-Žibintas (Vilnius)
0 2
Artūras Armonas Komanda:SK Linksmakalnis (Kauno raj.)
0 2
Viktoras Joknys Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0 2
Marius Šlaičiūnas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 2
Edvinas Dubavičius * Komanda:FK Merkys (Varėna)
1 0
Vitalijus Barkevičius Komanda:FK Telšiai (Telšiai)
1 0
Mindaugas Žemaitaitis Komanda:FC Suoliukas (Klaipėda)
1 0

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija