SOCCA

Mūsų partneriai:

2019-05-24

Spėjimai: kaip pasibaigs pirmasis Lietuvos mažojo futbolo čempionato etapas Varėnoje?

Jau šį šeštadienį, gegužės 25 dieną, Lietuvos grybų sostinėje Varėnoje prasidės trečiasis Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas.


Visas komandas prieš čempionatą pristatėme, beveik visos komandos prisistatė ir pačios save, o dabar įneškime intrigos ir papildomo azarto bei pabandykime atspėti kaip pasibaigs pirmasis etapas.


12 valandos rungtynės: Patyrusi mažojo futbolo komanda Kauno FK „Arsenalas“ susirems su naujokais SC-FK „Akmenės“ ekipa. Nors „Akmenės“ sudėtis ant popieriaus atrodo stipri, komanda tarpusavyje susižaidė Lietuvos Futsal A lygos čempionate, tačiau mažasis futbolas visgi šiek tiek skiriasi ir šįkart spėčiau, kad patirtis triumfuoti leis „Arsenalo“ klubui, kuris išlaikė savo branduolį, reguliariai treniravosi ir bus pasirengęs puikiai pradėti naująjį sezoną. Visgi, manau, kad „Akmenės“ komanda bent jau vieną ar du įvarčius įmuš, todėl spėčiau, kad „Arsenalas“ laimės 4:2.


Kitame mače, kuris vyks tuo pačiu metu, susirems Jurbarko „Imsrė“ ir „El Dorado“ ekipos. Praėjusiais metais „El Dorado“ nugalėjo „Imsrės“ komandą, o šiais metais „El Dorado“ atrodo dar stipresni, bent jau tai rodo jų žaidimas MFL lygoje. Dėl to „El Dorado“ ir laikyčiau favoritu šiose rungtynėse, į kurias jie ketina gausiai susirinkti. Jei taip nutiks, Vilniaus ekipa turėtų laimėti. Spėju, kad 6:1.


13 valandos rungtynės: Praėjusių metų vicečempionai „Eagle Team“ taps pirmąja ekipa, kuri egzaminuos čempionato naujokus Visagino FK „Inter - veteranai“. Apie šią Visagino ekipą daug nežinau, tačiau  visi puikiai žino Visagino futbolo tradicijas ir esu tikras, kad tai bus stipri ekipa. Visgi pergalę prognozuočiau „Eagle Team“ komandai, kuri šiais metais demonstruoja gerą futbolą, MFL pirmenybėse pralaimėjo tik vienas rungtynes, o gerą dieną sugeba įmušti labai daug įvarčių. Nors nemanau, kad jie laimės lengvai, todėl spėju rezultatą 3:2 „Erelių“ naudai.


Kitą naujoką FK „Polivektrį“ tikrins Klaipėdos FC „Suoliukas“. Kažkodėl manau, kad tai yra apylygės komandos ir kova tarp jų bus labai arši. Žinoma, iš Klaipėdos kelionė laukia netrumpa ir jei „Suoliukas“ turės bent 2-3 keitimus, „Polivektriui“ lengva nebus. Aklas spėjimas, bet, manau, kad šios komandos sužais lygiosiomis, sakykime, 4:4.


14 valandos rungtynės: Šio etapo šeimininkų, Varėnos FK „Merkio“ laukia tikrai rimtas išbandymas. Jau pirmajame savo mače „Merkys“ susikaus su Lietuvos mažojo futbolo čempione FK „Šilalė - Prolain“ ekipa. Tiesa, žmonės kalba, kad Šilalės klubas šiais metais kiek susilpnėjo ir prarado kelis žaidėjus, o „Merkys“ ne tik išlaikė savo branduolį, bet jį dar sustiprino keliais patyrusiais Alytaus RESE ekipos žaidėjais. Namų aikštė ir savų sirgalių palaikymas taip pat turėtų įkvėpti komandą puikiai pasirodyti šiame etape, bet „Šilalė“ yra tikrai grėsmingas varžovas. Nugalėtoją atspėti tikrai sunku, bet visgi čempionų taip lengvai nurašyti negaliu ir prognozuoju jiems sunkią pergalę rezultatu 4:3.


Labai įdomu bus pamatyti SK „Linksmakalnio“ ekipą, kurios pirmieji lauks tvirti žemaičiai iš FK „Telšių“ komandos. Linksmakalnio ekipa yra tikrai žinoma futbolo mėgėjų tarpe, savo sudėtyje turi tikrai neblogų futbolininkų, o komandos branduolys nesikeičia jau ne pirmą sezoną. Susižaidimas turi jaustis, tačiau panašiais dalykais gali pasigirti ir FK „Telšiai“. Galbūt praėjusio čempionato rezultatai kiek imponuoja ir iš „Telšių“ stulbinančio starto nesitikiu, o iš „Linksmakalnio“ ekipos, nujaučiu, galime tikėtis siurprizų. Tuo remdamasis ir sakau, kad „Linksmakalnis“ savo pirmąjį mačą laimės rezultatu 4:1.


15 valandos rungtynės: Spėti antrųjų komandų rungtynių rezultatą, nežinant, kaip pasibaigė pirmasis mačas, tikrai nėra protinga, bet per ausį niekas neduos, todėl pabandyti galima.


Kaip ir sakiau, pirmųjų rungtynių rezultatas tikrai gali turėti įtakos antrosioms, kadangi komanda po pergalės gali būti pakylėta, po pralaimėjimo nusivylusi ar atvirkščiai, užsivedusi laimėti antrąsias rungtynes. Scenarijų ir būsenų gali būti įvairių, bet savo spėjimus turiu pateikti. Taigi, vėl manau, kad turima „Arsenalo“ patirtis Lietuvos mažojo futbolo čempionate bus kertinis momentas ir leis jiems įveikti kitus naujokus „Inter - veteranai“. Rezultatas? Sakykime, 5:3.


Ta pati patirtis padės ir „El Dorado“ ekipai pasiekti pergalių dublį bei nugalėti kitą naujokę – „Akmenės“ ekipą. Spėčiau, kad „El Dorado“ vėl praleis mažai įvarčių, o jų įmuš pakankamai. Pergalė 5:1.


16 valandos rungtynės: Jei spėjau, kad pirmąjį mačą „Merkys“ pralaimės, tai antrąjį jie laimėti turėtų. Namuose viena pergalė yra būtina ir ją jie turėtų iškovoti prieš „Imsrės“ komandą. Žinoma, Jurbarko ekipa su tuo nesutiks. Gali būti, kad smarkiai klysiu, bet rizikuoju. „Merkys“ laimės rezultatu 6:4.


Tuo metu antrąją pergalę prognozuoju čempionams „Šilalės“ ekipai. Antrajame mače jie susirems su „Suoliuku“ ir, spėčiau, kad jį įveiks pakankamai užtikrintai, nors lengva gal ir nebus. Tikėčiausi, kad „Šilalė“ gerai realizuos savo progas ir triumfuos rezultatu 5:1.


17 valandos rungtynės: Pergalių dublį rašau ir „Linksmakalnio“ klubui. Kaip ir sakiau, iš jų tikiuosi staigmenų ir, spėčiau, kad jie nugalės „Polivektrį“. „Polivektris“ dar ir MFL čempionate nerodo tokių rezultatų, kaip buvo praėjusiais metais, todėl nemanau, kad kardinaliai tai pasikeis vos per kelias dienas. Jei reiktų spėti, spėčiau, kad „Linksmakalnis“ laimės 3:1.


Futbolo vakarą uždarys „Telšių“ ir „Eagle Team“ akistata. Čia taip pat įsivaizduoju, kad laimės tie, kurie pasirodė geriau praėjusiais metais. Vadinasi, pergalių dublį turės ir „Ereliai“. Rezultatą įvardinti jau sunkiau, bet renkuosi tokius skaičius – 5:2.


Lietuvos mažojo futbolo čempionato Varėnos etapo tvarkaraštis:


12:00. FK Arsenalas (Kaunas) – SC-FK Akmenė (Akmenė) 


12:00. FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas) – El Dorado (Vilnius)13:00. Eagle Team - Žibintas (Vilnius) – FK Inter - veteranai (Visaginas)


13:00. FC Suoliukas (Klaipėda) – FK Polivektris (Vilnius)14:00. FK Merkys (Varėna) – FK Šilalė - Prolain (Šilalė)


14:00. SK Linksmakalnis (Kauno raj.) – FK Telšiai (Telšiai)15:00. FK Inter - veteranai (Visaginas) – FK Arsenalas (Kaunas)


15:00. SC-FK Akmenė (Akmenė) – El Dorado (Vilnius)16:00. FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas) – FK Merkys (Varėna)


16:00. FK Šilalė - Prolain (Šilalė) – FC Suoliukas (Klaipėda)17:00. FK Polivektris (Vilnius) – SK Linksmakalnis (Kauno raj.)


17:00. FK Telšiai (Telšiai) – Eagle Team - Žibintas (Vilnius)Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2020
Turas 2

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
4 Varžybų:2
Karolis Kereiša * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
4 Varžybų:2
Donatas Morkis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
4 Varžybų:2
Rolandas Gumbrys Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
4 Varžybų:2
Ignas Kirsnys Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
3 Varžybų:2
Modestas Malūkas Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
3 Varžybų:2
Elvinas Bajorinas Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
2 Varžybų:2
Rokas Venslauskas Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
2 Varžybų:2
Mindaugas Zlatkus Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
2 Varžybų:2
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
2 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Benas Buzevičius Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0 1
Daniel Gunevič Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 1
Martynas Misevičius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 1
Artiom Spelman * Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 1
Albertas Vaskunovičius Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 1
Aivaras Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0 1
Valentin Baranovskij Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija