SOCCA

Mūsų partneriai:

2019-06-10

Dvi sostinės ekipos Šilalėje išlaikė įspūdingą tempą

Šeštadienį Šilalės miesto stadione praūžė įspūdinga mažojo futbolo šventė. Čia buvo žaidžiamas antrasis, pats ilgiausias, Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionato etapas, kuriame visos čempionate dalyvaujančios 12 komandų sužaidė net po tris rungtynes.


Tam iš viso prireikė 9 valandų, o toks futbolo maratonas komandoms kainavo tikrai daug jėgų ir ne visos ekipos iš Šilalės išvyko pačių geriausių nuotaikų, kadangi savo norimų rezultatų pasiekti nepavyko.


Sostinės komandos žygiuoja pergalingai

 

Po Šilalės etapo iš trijų visus mačus laimėjusių komandų liko tik dvi – tai du Vilniaus klubai FK „El Dorado“ ir FK „Polivektris“.


Pastarasis, pirmą kartą dalyvaujantis Lietuvos mažojo futbolo čempionate, tikrai stebina ir rodo įspūdingą formą. „Polivektriui“ pavyko 6:4 nugalėti kitą Vilniaus klubą „Eagle Team - Žibintas“, po to jie tokiu pačiu rezultatu palaužė SC „Akmenės“ komandą, o paskutinėse rungtynėse vargo, bet 3:2 įveikė Varėnos „Merkį“.


Puikias rungtynes sužaidė komandos lyderis Valentin Baranovskij, kuris dvejose paskutinėse rungtynėse pelnė net penkis įvarčius.


„Nežinau kaip Lietuvos čempionate pavyksta sužaisti taip gerai. Galbūt komanda turi daugiau motyvacijos parodyti kitų miestų komandos, ką gali Polivektris. Džiaugiamės tokiu rezultatu, mėgaujamės savo futbolu ir judame toliau“, – po varginančio Šilalės etapo džiaugėsi V. Baranovskij.
Tuo metu kita Vilniaus komanda „El Dorado“ žaidžia dar įspūdingiau. Šių metų favoritais laikyta ir šį statusą pateisinanti „El Dorado“ ekipa įveikė tris labai sunkius iššūkius.


Pirmose rungtynėse „El Dorado“ 8:2 palaužė Visagino „Inter - veteranų“ žaidėjus, 3:1 pranoko etapo šeimininkus ir dabartinius čempionus FK „Šilalė - Prolain“ ir galiausiai 5:2 nugalėjo 2017 metų čempionus Kauno FK „Arsenalą“.


„Buvo labai sunku. Aikštėje atidavėme visas jėgas, bet savo tikslą pasiekėme – 9 taškai. Įvykdėme patį geriausią planą ir net sunku suvokti, kad pavyko. Jaučiamės, lyg būtume laimėję kokia tai taurę. Žinojome, kad Šilalėje turime laimėti viską, jei norime kovoti dėl čempionų vardo. Sunkiausia buvo žaisti su „Šilale“, bet gerai, kad pavyko įveikti šią stiprią komandą ir kitas dvi. Po šių rungtynių vyrai vos laikėsi ant kojų, todėl džiaugiuosi jų pastangomis ir noriu jiems padėkoti. Esame gerame kelyje ir po šio etapo žengėme rimtą žingsnį link čempionų vardo“, – pripažino M. Rašinskas, kuris pats kitą dieną Kaune dar nubėgo visą maratono distanciją – 42 kilometrus.


Minėti „Polivektrio“ ir „El Dorado“ klubai, laimėję kol kas visas 5 žaistas rungtynes, turi 15 taškų ir jau 5 taškais lenkia po 10 taškų turinčius „Arsenalo“ ir FK „Šilalė - Prolain“ klubus.


Čempionai pripažino varžovų pranašumą


Šilalės komanda savame mieste iškovojo šešis taškus ir nusileido tik jau minėtam „El Dorado“ klubui. Kituose mačuose jie 5:3 nugalėjo „Linksmakalnį“ ir 2:1 palaužė Jurbarko „Imsrę“.


Visgi komandos vadovas Artūras Vazbys per daug nusivylęs nebuvo ir pripažino, kad „El Dorado“ ekipa šiai dienai buvo stipresnė.


„Etapas tikrai buvo sunkus. Karštas oras, o ir varžovai ne iš lengviausių. Prieš „El Dorado“ atidavėme daug jėgų, todėl prieš „Imsrę“ žaisti jau buvo tikrai sunku. Visgi „El Dorado“ laimėjo ir reikia pripažinti, kad šiais metais jie atrodo labai gerai ir yra sustiprėję“, – pripažino FK „Šilalė - Prolain“ komandos vadovas.


Pergalės skonis

 

Šilalėje taip pat nemažai komandų galėjo džiaugtis savo pirmosiomis sezono pergalėmis. Net du kartus laimėjo SK „Linksmakalnis“, kuris 7:3 nugalėjo Jurbarko „Imsrę“ ir 4:2 pranoko Visagino „Inter - veteranų“ ekipą. Tuo metu etapo šeimininkams „Šilalės - Prolain“ ekipai čempionato debiutantai nusileido 3:5.


Savo pirmąją pergalę iškovojo Varėnos „Merkys“, 2:0 įveikęs Klaipėdos „Suoliuką“, taip pat Jurbarko „Imsrė“, kuri 6:2 įveikė SC „Akmenę“ ir FK „Telšiai“, kuriems pavyko 6:4 nugalėti tą patį „Suoliuką“.


Minėti „Suoliuko“ ir „Akmenės“ klubai lieka vieninteliais, kurie dar neturi iškovoję taškų, bet „Akmenė“ gali džiaugtis bent tuo, jog įmušė savo pirmuosius įvarčius, nes Varėnoje komandai to padaryti nepavyko. Šilalėje jų Naujosios Akmenės komanda įmušė net 10, bet praleido 19.


Įspūdingi įvarčiai

 

Jei jau kalbame apie įvarčius, tai reikia būtinai paminėti, kad Šilalėje tų įvarčių buvo ir daug, ir labai gražių. Lietuvos mažojo futbolo asociacija po ilgojo Šilalės etapo išrinko net ne 5, o 6 gražiausius etapo įvarčius ir nesunkiai galėjo sudaryti net visą dešimtuką.


Visgi, buvo išrinkti šeši puikūs smūgiai, kuriuos kviečiame pažiūrėti ir įvertinti!


TOP 6 Šilalės etapo įvarčiai: Šilalės etapo rezultatai:


FK Šilalė - Prolain (Šilalė) 5:3 SK Linksmakalnis (Kauno raj.)


FK Imsrė (Jurbarkas) 6:2 SC Akmenė (Akmenė)


El Dorado (Vilnius) 8:2 FK Inter - veteranai (Visaginas)


Eagle Team 4:6 Žibintas (Vilnius) – FK Polivektris (Vilnius)


FK Arsenalas (Kaunas) 2:0 FK Telšiai (Telšiai)


FC Suoliukas (Klaipėda) 0:2 FK Merkys (Varėna)FK Šilalė - Prolain (Šilalė) 1:3 El Dorado (Vilnius)


FK Imsrė (Jurbarkas) 3:7 SK Linksmakalnis (Kauno raj.)


FK Merkys (Varėna) 3:3 FK Arsenalas (Kaunas) 


FK Polivektris (Vilnius) 6:4 SC Akmenė (Akmenė)


FC Suoliukas (Klaipėda) 1:8 Eagle Team - Žibintas (Vilnius)


FK Telšiai (Telšiai) 1:4 FK Inter - veteranai (Visaginas)FK Šilalė - Prolain (Šilalė) 2:1 FK Imsrė (Jurbarkas)


FK Polivektris (Vilnius) 3:2 FK Merkys (Varėna)


FK Inter - veteranai (Visaginas) 2:4 SK Linksmakalnis (Kauno raj.)


El Dorado (Vilnius) 5:2 FK Arsenalas (Kaunas) 


FK Telšiai (Telšiai) 6:4 FC Suoliukas (Klaipėda) 


SC Akmenė (Akmenė) 4:7 Eagle Team - Žibintas (Vilnius)

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2020
Turas 2

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Karolis Kereiša * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
4 Varžybų:2
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
4 Varžybų:2
Donatas Morkis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
4 Varžybų:2
Rolandas Gumbrys Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
4 Varžybų:2
Ignas Kirsnys Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
3 Varžybų:2
Modestas Malūkas Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
3 Varžybų:2
Elvinas Bajorinas Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
2 Varžybų:2
Mindaugas Zlatkus Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
2 Varžybų:2
Rokas Venslauskas Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
2 Varžybų:2
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
2 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Daniel Gunevič Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 1
Martynas Misevičius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 1
Artiom Spelman * Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 1
Albertas Vaskunovičius Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 1
Aivaras Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0 1
Valentin Baranovskij Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 1
Benas Buzevičius Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija