SOCCA

Mūsų partneriai:

2019-06-16

Sunkiai, bet užtikrintai „El Dorado“ tęsia savo žygį link aukso

Birželio 16 dieną Telšiuose vyko ne tik miesto šventė, bet ir trečiasis 2019 metų Lietuvos mažojo futbolo čempionato 7x7 etapas.

Gaila, bet į Telšių etapą atvyko ne visos 12 komandų, o tik 11. „Eagle Team - Žibintas“ dėl įvairių priežasčių nesugebėjo surinkti sudėties, todėl į Telšius neatvyko, o prieš juos žaisti turėjusios SK „Linksmakalnis“ ir FK „Šilalė - Prolain“ komandos į savo sąskaitą įsirašė technines pergales rezultatu 5:0.

Lyderis liko tik vienas

Na o dabar grįžkime prie linksmesnių naujienų. Po Telšių etapo lyderio soste sėdėti liko tik viena komanda – tai Vilniaus FK „El Dorado“.

Telšiuose ji šventė dvi pergales, bet jos abi buvo labai sunkios. Pirmajame mače „El Dorado“ 2:0 palaužė Varėnos FK „Merkį“, o antrąjį įvartį jie įmušė tik paskutinę rungtynių akimirką. Iki to laiko varžovai ne kartą kėsinosi išlyginti rezultatą, bet „El Dorado“ atsilaikė.

Antrajame mače intriga buvo dar didesnė. Prieš turnyro šeimininkus FK „Telšius“, kurie savo namuose liko be pergalių, jie laimėjo rezultatu 3:2. Įmušę du greitus įvarčius, „El Dorado“ labai greitai du ir praleido. Visą antrąjį kėlinį rezultatas laikėsi 2:2 ir tik paskutinę sekundę Vytautui Norkūnui pavyko įmušti pergalingą įvartį.

Po šių dviejų pergalių „El Dorado“ turi surinkę jau 21 tašką ir 5 taškais lenkia artimiausius varžovus FK „Arsenalą“ ir FK „Šilalė - Prolain“, kuriuos jie jau įveikė anksčiau, o tai leidžia šią Vilniaus komandą laikyti akivaizdžia šių metų favorite į viršų kelti Lietuvos čempionų taurę.

„Abi rungtynės labai nervingos ir paniškos. Iškovojome dvi labai sunkias pergales, kuriose mums tikrai nusišypsojo sėkmė. Žinojome, kad žaisime prieš silpnesnius varžovus, bet tai mums gal ir pakišo koją. Bandėme motyvuoti žaidėjus, bet kovingumo mums pritrūko. Svarbiausia, kad laimėjome ir dar vienu žingsniu priartėjome prie titulo ir dabar jau viskas priklauso nuo mūsų pačių“, – kalbėjo „El Dorado“ vadovas Martynas Rašinskas.

Pasakos pabaiga

Kita komanda, kuri iki Telšių etapo buvo laimėjusi visas penkias žaistas rungtynes, FK „Polivektris“ Žemaitijos sostinę paliko ne tokios geros nuotaikos. „Polivektris“ pralaimėjo abi žaistas rungtynes ir iškart po šio etapo nukrito į ketvirtą vietą.

Pirmose rungtynėse „Polivektris“ ilgą laiką pirmavo prieš Visagino „Inter-veteranus“, tačiau antrojo kėlinio pabaigoje subyrėjo, praleido tris įvarčius per tris minutes ir galiausiai pralaimėjo 2:3.

Dar prasčiau jiems susiklostė antrosios rungtynės, kur komanda subyrėjo ne rungtynių pabaigoje, o jų pradžioje. Prieš Kauno „Arsenalą“ žaidę vilniečiai per pirmas keturias minutes praleido net keturis įvarčius, iš kurių net tris įmušė Jaunius Mikalauskas, o tai lėmė „Arsenalo“ pergalę rezultatu 9:1, po kurios ši komanda pakilo į antrą vietą.

Penki dubliai

Pergalių dublius Telšių etape iškovojo net penkios komandos. Tai padarė ne tik jau minėta „Arsenalo“ komanda, bet ir trečioje vietoje esanti FK „Šilalė - Prolain“, taip pat puikų etapą sužaidusi Jurbarko „Imsrė“ ir Visagino „Inter-veteranai“, o prie jų prisijungė ir pagreitį įgavusi SK „Linksmakalnis“ ekipa.

„Šeši taškai ir dvi sunkios pergalės. Po penkių valandų kelionės tai yra puikus pasiekimas. Įveikėme vienus iš lyderių, bet vos laimėjome prieš autsaiderius „Akmenę“, o tai parodo, kad Lietuvos čempionate lyderių praktiškai nėra“, – kalbėjo komandos vartus abiejuose mačuose gynęs „Inter-veteranai“ žaidėjas Leonid Gluchov.

Gražiausi įvarčiai

Tradiciškai, po Telšių etapo taip pat buvo išrinkti gražiausi etapo įvarčiai. Šįkart jų ir vėl buvo šeši, o juos mušė ne tik lyderiai, bet ir pergalių neiškovojusios komandos.

TOP 6 gražiausi Telšių etapo įvarčiai

Telšių etapo rezultatai:

FK Telšiai (Telšiai) 1:3 FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)

FK Arsenalas (Kaunas) 4:2 FC Suoliukas (Klaipėda)

El Dorado (Vilnius) 2:0 FK Merkys (Varėna)

FK Inter - veteranai (Visaginas) 3:2 FK Polivektris

Eagle Team - Žibintas (Vilnius) 0:5 SK Linksmakalnis (techninė pergalė)

SC-FK Akmenė (Akmenė) 0:4 FK Šilalė - Prolain (Šilalė)

FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas) 6:2 FC Suoliukas (Klaipėda)

FK Polivektris (Vilnius) 9:1 FK Arsenalas (Kaunas)

FK Telšiai (Telšiai) 2:3 El Dorado (Vilnius)

FK Merkys (Varėna) 0:5 SK Linksmakalnis (Kauno raj.)

FK Inter - veteranai (Visaginas) 5:4 SC-FK Akmenė (Akmenė)

FK Šilalė - Prolain (Šilalė) 5:0 Eagle Team - Žibintas (Vilnius) (techninė pergalė)