SOCCA

Mūsų partneriai:

2019-10-12

Pasaulio čempionatas pradėtas fantastiška pergale prieš Belgiją

Šiandien Lietuvos mažojo futbolo rinktinė debiutavo Socca Pasaulio čempionate ir debiutas buvo idealus. Jau pirmajame savo mače Lietuva iškovojo užtikrintą pergalę ir C grupėje 3:0 nugalėjo Belgijos mažojo futbolo rinktinę.

 

Rungtynes Lietuva pradėjo tiesiog puikiai. Jau antrą mačo minutę lietuviai atliko puikiai išmoktus namų darbus ir, gražiai įžaidę kamuolį iš šoninės linijos, pasiuntė jį į vartus – stiprų Aivydo Ruškio smūgį į vartus nukreipė Dominikas Stankevič.

 


Greitas įvartis lietuviams suteikė sparnus ir jie toliau atrodė geriau nei belgai. Drausminga gynyba nuo aikštės vidurio varžovams neleido sukurti nieko pavojingo, o jei ir buvo koks smūgis, į jį puikiai reaguodavo vartininkas Mantas Šumskis.

 

Puolime lietuviai turėjo ir daugiau šansų įmušti. Kelių gerų progų neišnaudojo Valentinas Baranovskij, vis pataikydavęs į varžovų vartininką. Taip pat savo smūgius atliko Paulius Sakalis ir A. Ruškys, bet jie tikslo nepasiekė.

 

Prieš pirmojo kėlinio pertrauką stadione kuriam laikui buvo dingusi elektra. Dėl šios priežasties rungtynės buvo sustabdytos, tačiau tai lietuvių iš vėžių neišmušė.

 

Netgi atvirkščiai – pratęsus žaidimą ir pradėjus antrąjį kėlinį – Lietuva įmušė antrąjį įvartį, kurį iš toli pelnė puolėjas Valdemaras Šaveiko. 

Po šio epizodo sekė ne toks malonus – dėl aukšto kamuolio koja kovojęs Edvinas Dubavičius nokautavo varžovą ir už tai gavo geltoną kortelę, o pagal Socca taisykles – tai reiškia 2 minučių žaidimą mažumoje.

 

Belgija į tai iškart reagavo ir vietoje vartininko išleido dar vieną aikštės žaidėją, bet net žaisdami 6 prieš 4 belgai neįveikė Lietuvos gynybos įtvarų ir paskutinio bastiono – M. Šumskio.

 

Po to jau sėkmė atsisuko į Lietuvos pusę. Belgijos vartininkas rankomis sužaidė už baudos aikštelės ribų, todėl teisėjas jam parodė raudoną kortelę ir Belgija liko žaisti mažumoje visą likusį laiką.

 

Visgi Lietuva labiau žiūrėjo į savo vartų saugumą ir varžovams leido kontroliuoti kamuolį, bet įvarčio įmušti jiems neleido.

 

Pati Lietuva šias rungtynes užbaigė įtvirtindama savo pergalę. Aivydas Ruškys puikiu baudos smūgiu nuginklavo į vartus stojusį Belgijos žaidėją ir leido Lietuvai laimėti pirmąsias Pasaulio čempionato rungtynes rezultatu 3:0.


 

Rezultatas:

 

Lietuva 3:0 Belgija
Lietuvos mažojo futbolo rinktinė sudėtis Socca Pasaulio čempionatui:


Vartininkas: Mantas Šumskis (Nr. 1)


Gynėjai: Dmitrij Krupovič (Nr. 6), Edvinas Dubavičius (Nr. 3), Svajūnas Savickas (Nr. 5), Ernestas Komarovas (Nr. 9). 


Saugai: Dominikas Stankevič (Nr. 7), Paulius Sakalis (Nr. 10), Valentin Baranovskij (kapitonas) (Nr. 11).


Puolėjai: Valdemar Šaveiko (Nr. 4), Aivydas Ruškys (Nr. 8).


Lietuvos mažojo futbolo rinktinės grupių etapo tvarkaraštis Socca Pasaulio čempionate:

 

Spalio 14d., 23:00 val. prieš Maroką;


Spalio 16d., 18:00val. prieš Velsą;


Spalio 17d., 15:00val. prieš Lenkiją;


Visos rungtynės bus tiesiogiai transliuojamos per Sport1 televiziją


 

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Lietuva00000000
2Belgija00000000
3Marokas00000000
4Lenkija00000000
5Velsas00000000

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2019
Turas 1
DataŠeimininkaiRSvečiai

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2019
FotoInformacija

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2019
FotoInformacija

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija