SOCCA

Mūsų partneriai:

2020-10-05

Lietuvos futbolo žvaigždė - AMBASADORIUS!



Lietuvos mažojo futbolo asociacija praneša apie partnerystės, su žinomu Lietuvos futbolininku Deividu Šemberu, susitarimą.

Nuo 2020 metų spalio mėn., Deividas tampa Lietuvos mažojo futbolo asociacijos, Lietuvos mažojo futbolo rinktinės bei Leisure Leagues Lietuvoje projekto AMBASADORIUMI!

"Vadovaudamiesi gerąja Pasauline praktika, kuomet buvusios futbolo žvaigždės tampa šios sporto šakos ambasadoriais, pakvietėme D.Šemberą jungtis prie Lietuvos mažojo futbolo bendruomenės. Suprasdami jo užimtumą sutarėme, jog Deividas pirmaisiais metais dėmesį skirs socialinei veiklai, taipogi dalyvaujant diskusijose apie mažojo futbolo perspektyvas su miestų bei rajonų savivaldybių vadovais.
Naujasis "Deividas ir draugai" projektas nudžiugins Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionato ar Leisure Leagues miestų komandas, su kuriomis buvusios Lietuvos futbolo žvaigždės varžysis aikštelėje.
Deividas baigęs UEFA marketingo mokslus, tad žingsnis po žingsnio drauge bandysime pritaikyti įgytas žinias mažojo futbolo respublikiniuose bei tarptautiniuose (Pasaulio čempionatas, Čempionų lyga) renginiuose.
Esu laimingas galėdamas vystyti pradėtas idėjas su vienu geriausių Lietuvos futbolininkų ir tikiuosi, kad Deividui bus gera mažojo futbolo šeimoje" - mintimis dalijosi asociacijos vykdantysis direktorius Kęstutis Bagonas.

Lietuvos mažojo futbolo asociacija turi ne vieną bendrystę su Lietuvos futbolo legendomis.
Trejus metus (2015 - 2018) Lietuvos mažojo futbolo asociacijos rinktinės vyr. treneriu buvo dar viena Lietuvos futbolo legenda - Stanislovas Danisevičius, o Valdas Ivanauskas yra nuolatinis Vilniaus, Respublikinių ar Baltijos mažojo futbolo renginių garbės svečias.

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Arsenalas (Kaunas)1411214518+2735
2FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)1410136631+3531
3FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)149144630+1628
4SC-FK Akmenė (Akmenė)146354634+1221
5FK Šilalė-Prolain (Šilalė)146175040+1019
6FK Merkys (Varėna)145185037+1316
7FK Polivektris (Vilnius)1431102472-4810
8KKSC Prienai (Prienai)1410131984-653

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2020
Turas 14

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
17 Varžybų:11
Arnoldas Stakionis Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
15 Varžybų:11
Rolandas Gumbrys Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
11 Varžybų:9
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
9 Varžybų:10
Ignas Kirsnys Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
9 Varžybų:12
Donatas Morkis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
9 Varžybų:14
Mindaugas Zlatkus Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
9 Varžybų:14
Karolis Kereiša * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
9 Varžybų:9
Paulius Sirotavičius Komanda:FK Merkys (Varėna)
7 Varžybų:10
Valentin Baranovskij Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
7 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Vaidotas Norkeliūnas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
1 1
Rokas Venslauskas Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
1 1
Lukas Rudzevičius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 2
Georgij Prichodko Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 2
Benas Buzevičius Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0 2
Justas Šerkšnas Komanda:KKSC Prienai (Prienai)
1 0
Aurimas Šarapajevas Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 1
Karolis Kereiša * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 1
Deividas Karlauskas Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0 1
Daniel Gunevič Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija