SOCCA

Mūsų partneriai:

2019-09-01

Visagino miestas toliau pildo „El Dorado“ trofėjų lentyną – iškovotas Lietuvos čempionų titulas

Šį šeštadienį Visagino miesto centriniame stadione buvo sužaistas ketvirtasis Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionato etapas.


Pirmą kartą Lietuvos mažojo futbolo čempionatų istorijoje čempionas tapo aiškus po priešpaskutinio etapo. Pasibaigus Visagino etapui paaiškėjo, kad pirmą kartą stipriausia Lietuvos mažojo futbolo komanda tapo Vilniaus FK „El Dorado“.


Visaginas šiam Vilniaus klubui tapo labai ypatingu miestu, kadangi šių metų liepos mėnesį „El Dorado“ čia pirmą kartą triumfavo „Visaginas Cup“ turnyre, o štai po daugiau nei mėnesio Visaginas tapo tuo miestu, kuriame „El Dorado“ užsitikrino Lietuvos mažojo futbolo čempionų titulą.


Viskas susidėliojo idealiai

 

Tai, kad FK „El Dorado“ jau Visagine gali tapti čempionais turbūt žinojo visi, bet mažai kas tuo tikėjo. Norint tai padaryti „El Dorado“ reikėjo ne tik laimėti savas rungtynes, bet ir tikėtis, kad trys arčiausiai esančios komandos – FK „Šilalė–Prolain“, FK „Arsenalas“ ir FK „Polivektris“ – praras taškų Visagino etape.


Tačiau galimos sėkmės ženklai iš visatos buvo siunčiami jau nuo pat turo pradžios. Į Visagino etapą neatvyko Klaipėdos FC „Suoliuko“ komanda, kuri turėjo žaisti su „El Dorado“, todėl vilniečiai iškart gavo techninę pergalę ir susitelkė tik vienoms svarbioms rungtynėms – mėgėjų futbolo „El Clasico“ su „Eagle Team - Žibintas“. Susitelkimas padėjo ir šį Vilniaus komandų derbį „El Dorado“ laimėjo 8:2, o tam puikiai pasitarnavo trys greitai įmušti įvarčiai.
Savo taškus susirinkę „El Dorado“ jau liko stebėti kitų komandų pasirodymus. Pirmą „dovanėlę“ jiems įteikė FK „Arsenalas“, kuris jau pirmose rungtynėse prarado du taškus. Kauno derbis su SK „Linksmakalnis“ pasibaigė lygiu rezultatu 1:1.


Po to „El Dorado“ ekipai pagelbėjo etapo šeimininkai FK „Inter-veteranai“. Visagino klubas pristabdė praėjusių metų čempionus FK „Šilalę-Prolain“ ir su jais taip pat sužaidė 1:1.


Dienos pabaigoje jiems jau padėjo ta pati FK „Šilalė“. Žemaitijos komanda 7:4 nugalėjo Vilniaus FK „Polivektrį“, tad išsipildė „El Dorado“ trokštamas scenarijus – taškus prarado visi artimiausi persekiotojai.


Taigi, likus vos vienam etapui (Jurbarko mieste rugsėjo 14 d.), kuriame bus sužaista po dvi rungtynes, iki čempionato pabaigos, „El Dorado“ jau turi 27 taškus ir 7 taškais lenkia arčiausiai esantį FK „Šilalės-Prolain“ klubą. „El Dorado“ tapo nepavejami ir pirmą kartą tapo stipriausia Lietuvos mažojo futbolo komanda.


„El Dorado“ komandos vadovas Martynas Rašinskas pripažino, kad pats netikėjo, jog visos kortos Visagine jo ekipai sukris taip sėkmingai.


„Dar nesitiki, kad esame čempionai. Net keista, kad paskutiniame etape mūsų rungtynės mums nieko nelems, bet tai nereiškia, kad Jurbarke atiduosime pergales. Norėsime laimėti savo rungtynes ir galbūt sumaišyti kortas kovoje dėl kitos spalvos medalių. Apskritai, jausmas labai geras. Tai jau ketvirtas mūsų trofėjus šiame sezone ir viskas klostosi idealiai“, – sakė M. Rašinskas.


„El Dorado“ vadovas taip pat patvirtino, kad kitais metais „El Dorado“ vyks ginti Lietuvos garbės į mažojo futbolo Čempionų lygos turnyrą.


„Žinoma, kad važiuosime į Čempionų lygą. Tai yra vienintelis trofėjus, kurio mums trūksta. Jei jį iškovotume, galėtume drąsiai baigti savo karjeras, todėl Čempionų lyga bus vienas iš mūsų tikslų kitais metais“, – pabrėžė M. Rašinskas.Pirmasis taškas


Visagino etapas tapo istoriniu ir Lietuvos mažojo futbolo čempionato debiutantams SC „Akmenė“. Iki šiol be taškų buvusi Akmenės komanda sugebėjo įsirašyti savo pirmąjį tašką mače su Varėnos „Merkiu“. Tos rungtynės pasibaigė taikiai 3:3, o „Akmenė“ du įvarčius įmušė jau artėjant rungtynėms link pabaigos ir taip panaikino „Merkio“ turėtą pranašumą.


Visgi šis taškas iš komandos pareikalavo labai daug jėgų, kadangi kitame mače „Akmenė“ jau neturėjo šansų prieš SK „Linksmakalnį“ ir jam pralaimėjo net 0:13.


Dėl kitų medalių kovos penki klubai

 

Nors naujasis Lietuvos mažojo futbolo čempionas jau aiškus, tačiau po dvejų savaičių Jurbarke intrigos tikrai bus. Dėl likusių dvejų prizinių vietų šansų pakovoti turi net penki klubai. Tai praėjusių metų čempionai FK „Šilalė-Prolain“ (20 tšk.), 2017 metų čempionai FK „Arsenalas“ (18 tšk.) ir trys čempionato debiutantai FK „Polivektris“ (18 tšk.), SK „Linksmakalnis“ (17 tšk.) bei FK „Inter-veteranai (16 tšk.).

 

Gražiausi Visagino etapo įvarčiai:Visagino etapo rezultatai:


FK Imsrė (Jurbarkas) 1:4 Eagle Team - Žibintas (Vilnius)


SK Linksmakalnis (Kauno raj.) 1:1 FK Arsenalas (Kaunas)


FK Merkys (Varėna) 3:3 SC Akmenė (Akmenė)


FK Polivektris (Vilnius) 4:2 FK Telšiai (Telšiai)


FK Inter-veteranai (Visaginas) 1:1 FK Šilalė-Prolain (Šilalė)


FC Suoliukas (Klaipėda) 0:5 FK El Dorado (Vilnius)


Eagle Team - Žibintas (Vilnius) 2:8 FK El Dorado (Vilnius)


FK Imsrė (Jurbarkas) 3:3 FK Arsenalas (Kaunas)


SK Linksmakalnis (Kauno raj.) 13:0 SC Akmenė (Akmenė)


FK Inter-veteranai (Visaginas) 5:0 FC Suoliukas (Klaipėda) 


FK Merkys (Varėna) 5:3 FK Telšiai (Telšiai)


FK Šilalė-Prolain (Šilalė) 7:4 FK Polivektris (Vilnius)

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2020
Turas 2

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Karolis Kereiša * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
4 Varžybų:2
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
4 Varžybų:2
Donatas Morkis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
4 Varžybų:2
Rolandas Gumbrys Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
4 Varžybų:2
Ignas Kirsnys Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
3 Varžybų:2
Modestas Malūkas Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
3 Varžybų:2
Elvinas Bajorinas Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
2 Varžybų:2
Mindaugas Zlatkus Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
2 Varžybų:2
Rokas Venslauskas Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
2 Varžybų:2
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
2 Varžybų:2

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Daniel Gunevič Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 1
Martynas Misevičius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 1
Artiom Spelman * Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 1
Albertas Vaskunovičius Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 1
Aivaras Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0 1
Valentin Baranovskij Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 1
Benas Buzevičius Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija