SOCCA

Mūsų partneriai:

2020-06-20

Lietuvos mažojo futbolo čempionate starte – daugiausiai šypsenų Jurbarko komandos veiduose

Ketvirtasis Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas startavo šį šeštadienį Šilalėje. Į šį Žemaitijos miestą atvyko aštuonios komandos, kurios šiais metais kovos dėl Lietuvos čempionų vardo, o su didžiausia šypsena veide Šilalę paliko Jurbarko „Imsrės“ ekipa.


Būtent Jurbarko miesto komanda, kuri praėjusiais metais finišavo tik aštuntoje vietoje, tapo vienintele, kuri laimėjo abi žaistas rungtynes.


Branduolį išlaikiusį ir net ji pastiprinusi „Imsrė“ pirmose savo rungtynėse 6:1 nugalėjo Vilniaus FK „Polivektrį“, o antrose rungtynėse 3:1 palaužė Varėnos „Merkį“.


„Džiaugiamės, kad tapome vienintele komanda, kuri iškovojo visus 6 taškus. Šilalėje mus visada būdavo labai sunku ir čia dar nebuvome laimėję visų rungtynių. Tai pasiekėme dėka sunkaus ir komandinio darbo. Puikiai žaidėme gynyboje, buvome kaip vienas kumštis ir tai leido laimėti prieš abu varžovus“, – po sužaistų rungtynių kalbėjo „Imsrės“ narys Mantas Murauskas.
Krikštas naujokams, nesusižaidęs „Merkys“ ir pagerinti rezultatai

 

Vienus didžiausių pasikeitimų savo sudėtyje turėjęs Varėnos „Merkys“ liko nieko nepešęs. Savo sudėtį Lietuvos mažojo futbolo rinktinės nariais pastiprinęs, o taip pat Kauno „Vyčio“ futsalo žaidėjus Justiną Zagurską ir Albertą Voskunovičių pasikvietęs „Merkys“ Šilalę paliko be taškų.


„Ant popieriaus“ individualiai labai stiprią sudėtį turintis „Merkys“ dar nerado bendro susižaidimo recepto, o tai lėmė du skaudžius pralaimėjimus – 1:3 „Imsrei“ ir 1:5 „Arsenalui“. Tokie rezultatai nustebino daugelį, tačiau tai dar tik sezono pradžia ir „Merkys“ tikisi, kad susižaisti jiems pavyks.


Šiais metais Lietuvos mažojo futbolo čempionate dalyvauja viena nauja komanda – tai KKSC „Prienai“. Visgi naujokams krikštas nebuvo pats maloniausias.


„Prienai“ jau pirmose savo rungtynėse praleido net 11 įvarčių, o juos įmušė etapo šeimininkai FK „Šilalė - Prolain“, kuri šventė pergalę rezultatu 11:0.


Antrajame savo mače Prienų komanda praleido jau mažiau įvarčių, tačiau įmušti taip ir nesugebėjo, o SC-FK „Akmenė“ nugalėjo naujokus 6:0.


Būtent Naujosios „Akmenės“ komanda sugebėjo nustebinti. Praėjusiais metais vos su vienu tašku paskutinėje vietoje likusi „Akmenės“ ekipa šiais metais gerokai pastiprėjo ir jau per pirmąjį etapą pagerino savo praėjusių metų rezultatą.


Šilalėje SC-FK „Akmenė“ ne tik nugalėjo KKSC „Prienus“, bet ir pasipriešino Kauno „Hegelmann Minifootball“ klubui ir su juo sužaidė 4:4, tad Šilalę „Akmenė“ paliko su 4 taškais ir užimama antra vieta.


Kaip sakė „Hegelmann Minifootball“ treneris Giedrius Brazaitis, jie prieš „Akmenę“ iškovojo vieną tašką, kadangi vienu metu Kauno klubas atsiliko 2:4, bet rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias, o Naujosios Akmenės komandos žaidimas jiems paliko įspūdį.


Šeimininkams – antausis nuo kauniečių, kauniečiams – nuo vilniečių

 

Visgi po šių lygiųjų Kauno „Hegelmann Minifootball“ atsitiesė su kaupu. Antrose rungtynėse jie žaidė prieš etapo šeimininkus FK „Šilalę - Prolain“. Čia buvo tikimasi atkaklios dvikovos, bet „Hegelmann Minifootball“ sužaidė labai geras rungtynes, puikiai valdė kamuolį ir laimėjo net 6:1 ir taip sugadino nuotaiką etapo šeimininkams – Šilalės klubui.


Itin dramatiškai pasibaigė paskutinės dienos rungtynės, kuriose antrosios pergalės siekė Kauno „Arsenalas“. Pirmąjį mačą užtikrintai prieš „Merkį“ laimėjęs Kauno klubas antrose rungtynėse kibo į atlapus Vilniaus FK „Polivektriui“.


Dar 46 minutę „Arsenalas“ pirmavo 2:0 ir buvo arti to, kad taip pat iškovotų 6 taškus, bet per likusias keturias minutes buvo padarytos dvi didelės klaidos – uždirbtas baudinys į savo vartus, o paskutinę rungtynių akimirką sužaista ranka šalia baudos aikštelės. Tai pasibaigė tiksliu „Polivektrio“ baudos smūgiu ir iškovotu tašku.


„Turėjome laimėti šias rungtynes. Patys kalti, kad neišnaudojome daugiau progų ir „neuždarėme“ šių rungtynių. Liūdna ir gaila dėl tokio rezultato, bet esu tikras, kad šiais metais taškus barstys visos komandos, todėl lygiosios – dar nėra tragedija, bet tikrai neslėpsiu, kad dėl jų yra liūdna“, – po apmaudžių lygiųjų kalbėjo „Arsenalo“ vadovas Karolis Vasiliauskas.


Priminsime, kad šiais metais Lietuvos mažojo futbolo čempionate pirmą kartą bus žaidžiama dvejų ratų sistema, tad visos komandos tarpusavyje sužais po du kartus.


Kitas Lietuvos mažojo futbolo čempionato etapas yra numatomas Jurbarke liepos 11 dieną. Ten visos aštuonios ekipos taip pat sužais po dvi rungtynes.


Lietuvos mažojo futbolo čempionato I-ojo etapo (Šilalė) rezultatai:

 


Eil.Nr. Turas Data Laikas Šeimininkai Svečiai Rezultatas Stadionas
1 1 2020-06-20 12:00:00 FK Šilalė-Prolain (Šilalė) KKSC Prienai (Prienai) 11:0 Šilalės stad. I aikštė
2 1 2020-06-20 12:00:00 FC Hegelmann Minifootball (Kaunas) SC-FK Akmenė (Akmenė) 4:4 Šilalės stad. II aikštė
3 1 2020-06-20 13:00:00 FK Arsenalas (Kaunas) FK Merkys (Varėna) 5:1 Šilalės stad. I aikštė
4 1 2020-06-20 13:00:00 FK Polivektris (Vilnius) FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas) 1:6 Šilalės stad. II aikštė
5 2 2020-06-20 14:00:00 FK Šilalė-Prolain (Šilalė) FC Hegelmann Minifootball (Kaunas) 1:6 Šilalės stad. I aikštė
6 2 2020-06-20 14:00:00 SC-FK Akmenė (Akmenė) KKSC Prienai (Prienai) 6:0 Šilalės stad. II aikštė
7 2 2020-06-20 15:00:00 FK Arsenalas (Kaunas) FK Polivektris (Vilnius) 2:2 Šilalės stad. I aikštė
8 2 2020-06-20 15:00:00 FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas) FK Merkys (Varėna) 3:1 Šilalės stad. II aikštė

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2020
Turas 4

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Arnoldas Stakionis Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
9 Varžybų:4
Aurimas Zulonas Komanda:FK Merkys (Varėna)
6 Varžybų:4
Karolis Kereiša * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
6 Varžybų:4
Ignas Kirsnys Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
5 Varžybų:4
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
4 Varžybų:2
Valentin Baranovskij Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
4 Varžybų:4
Audrius Liutkevičius Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
4 Varžybų:4
Donatas Morkis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
4 Varžybų:4
Rolandas Gumbrys Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
4 Varžybų:2
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
4 Varžybų:4

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Georgij Prichodko Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 2
Justas Šerkšnas Komanda:KKSC Prienai (Prienai)
1 0
Rokas Venslauskas Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
1 0
Artiom Spelman * Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 1
Matas Gavrilovas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 1
Albertas Vaskunovičius Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 1
Lukas Rudzevičius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 1
Aivaras Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0 1
Karolis Kereiša * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 1
Benas Buzevičius Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija