SOCCA

Mūsų partneriai:

Pasirinkite sezoną:

Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas 2020 Grupė:A

Eil.Nr.TurasDataLaikasŠeimininkaiSvečiaiRezultatasStadionas
112020-06-2012:00:00FK Šilalė-Prolain (Šilalė)KKSC Prienai (Prienai)11:0Šilalės stad. I aikštė
212020-06-2012:00:00FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)SC-FK Akmenė (Akmenė)4:4Šilalės stad. II aikštė
312020-06-2013:00:00FK Arsenalas (Kaunas)FK Merkys (Varėna)5:1Šilalės stad. I aikštė
412020-06-2013:00:00FK Polivektris (Vilnius)FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)1:6Šilalės stad. II aikštė
522020-06-2014:00:00FK Šilalė-Prolain (Šilalė)FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)1:6Šilalės stad. I aikštė
622020-06-2014:00:00SC-FK Akmenė (Akmenė)KKSC Prienai (Prienai)6:0Šilalės stad. II aikštė
722020-06-2015:00:00FK Arsenalas (Kaunas)FK Polivektris (Vilnius)2:2Šilalės stad. I aikštė
822020-06-2015:00:00FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)FK Merkys (Varėna)3:1Šilalės stad. II aikštė
932020-07-1112:00:00FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)FK Arsenalas (Kaunas)1:7Jurbarko stad. II aikštė
1032020-07-1112:00:00FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)KKSC Prienai (Prienai)5:2Jurbarko stad. I aikštė
1132020-07-1113:00:00FK Šilalė-Prolain (Šilalė)FK Polivektris (Vilnius)3:4Jurbarko stad. I aikštė
1232020-07-1113:00:00FK Merkys (Varėna)SC-FK Akmenė (Akmenė)5:2Jurbarko stad. II aikštė
1342020-07-1114:00:00FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)FK Arsenalas (Kaunas)2:3Jurbarko stad. I aikštė
1442020-07-1114:00:00FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)KKSC Prienai (Prienai)16:0Jurbarko stad. II aikštė
1542020-07-1115:00:00FK Polivektris (Vilnius)FK Merkys (Varėna)4:9Jurbarko stad. II aikštė
1642020-07-1115:00:00FK Šilalė-Prolain (Šilalė)SC-FK Akmenė (Akmenė)6:3Jurbarko stad. I aikštė
1752020-08-1512:00:00SC-FK Akmenė (Akmenė)FK Polivektris (Vilnius)1:2Naujosios Akmenės stad. I aikštė
1852020-08-1512:00:00FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)1:4Naujosios Akmenės stad. II aikštė
1952020-08-1513:00:00FK Arsenalas (Kaunas)KKSC Prienai (Prienai)5:0Naujosios Akmenės stad. II aikštė
2052020-08-1513:00:00FK Šilalė-Prolain (Šilalė)FK Merkys (Varėna)2:2Naujosios Akmenės stad. I aikštė
2162020-08-1514:00:00SC-FK Akmenė (Akmenė)FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)8:0Naujosios Akmenės stad. I aikštė
2262020-08-1514:00:00FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)FK Polivektris (Vilnius)4:1Naujosios Akmenės stad. II aikštė
2362020-08-1515:00:00FK Šilalė-Prolain (Šilalė)FK Arsenalas (Kaunas)1:2Naujosios Akmenės stad. I aikštė
2462020-08-1515:00:00FK Merkys (Varėna)KKSC Prienai (Prienai)5:0Naujosios Akmenės stad. II aikštė
2572020-08-1517:00:00FK Šilalė-Prolain (Šilalė)FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)1:2Naujosios Akmenės stad. II aikštė
2672020-08-1517:00:00FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)FK Merkys (Varėna)5:4Naujosios Akmenės stad. I aikštė
2772020-08-1517:00:00FK Polivektris (Vilnius)KKSC Prienai (Prienai)5:0Naujosios Akmenės stad. II aikštė
2872020-08-1517:00:00SC-FK Akmenė (Akmenė)FK Arsenalas (Kaunas)3:2Naujosios Akmenės stad. I aikštė
2982020-08-2912:00:00FK Polivektris (Vilnius)FK Arsenalas (Kaunas)2:6Varėnos stad. II aikštė
3082020-08-2912:00:00FK Merkys (Varėna)FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)0:1Varėnos stad. I aikštė
3182020-08-2913:00:00FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)FK Šilalė-Prolain (Šilalė)3:2Varėnos stad. I aikštė
3282020-08-2913:00:00KKSC Prienai (Prienai)SC-FK Akmenė (Akmenė)0:3Varėnos stad. II aikštė
3392020-08-2914:00:00FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)FK Polivektris (Vilnius)6:2Varėnos stad. II aikštė
3492020-08-2914:00:00FK Merkys (Varėna)FK Arsenalas (Kaunas)0:1Varėnos stad. I aikštė
3592020-08-2915:00:00KKSC Prienai (Prienai)FK Šilalė-Prolain (Šilalė)2:6Varėnos stad. II aikštė
3692020-08-2915:00:00SC-FK Akmenė (Akmenė)FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)1:6Varėnos stad. I aikštė
37102020-09-0512:00:00FK Arsenalas (Kaunas)FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)2:1Prienų stad. II aikštė
38102020-09-0512:00:00KKSC Prienai (Prienai)FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)2:6Prienų stad. I aikštė
39102020-09-0513:00:00SC-FK Akmenė (Akmenė)FK Merkys (Varėna)3:1Prienų stad. II aikštė
40102020-09-0513:00:00FK Polivektris (Vilnius)FK Šilalė-Prolain (Šilalė)1:7Prienų stad. I aikštė
41112020-09-0514:00:00FK Arsenalas (Kaunas)FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)2:1Prienų stad. II aikštė
42112020-09-0514:00:00KKSC Prienai (Prienai)FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)4:6Prienų stad. I aikštė
43112020-09-0515:00:00SC-FK Akmenė (Akmenė)FK Šilalė-Prolain (Šilalė)3:4Prienų stad. II aikštė
44112020-09-0515:00:00FK Merkys (Varėna)FK Polivektris (Vilnius)13:0Prienų stad. I aikštė
45122020-09-1212:00:00FK Polivektris (Vilnius)SC-FK Akmenė (Akmenė)0:5Jurbarko stad. II aikštė
46122020-09-1212:00:00FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)0:3Jurbarko stad. I aikštė
47122020-09-1213:00:00FK Merkys (Varėna)FK Šilalė-Prolain (Šilalė)1:2Jurbarko stad. I aikštė
48122020-09-1213:00:00KKSC Prienai (Prienai)FK Arsenalas (Kaunas)0:3Jurbarko stad. II aikštė
49132020-09-1214:00:00FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)SC-FK Akmenė (Akmenė)2:2Jurbarko stad. I aikštė
50132020-09-1214:00:00FK Polivektris (Vilnius)FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)0:5Jurbarko stad. II aikštė
51132020-09-1215:00:00KKSC Prienai (Prienai)FK Merkys (Varėna)4:7Jurbarko stad. II aikštė
52132020-09-1215:00:00FK Arsenalas (Kaunas)FK Šilalė-Prolain (Šilalė)3:2Jurbarko stad. I aikštė
53142020-09-1217:00:00FK Arsenalas (Kaunas)SC-FK Akmenė (Akmenė)2:2Jurbarko stad. I aikštė
54142020-09-1217:00:00FK Merkys (Varėna)FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)1:5Jurbarko stad. II aikštė
55142020-09-1217:00:00KKSC Prienai (Prienai)FK Polivektris (Vilnius)5:0Jurbarko stad. II aikštė
56142020-09-1217:55:00FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)FK Šilalė-Prolain (Šilalė)8:2Jurbarko stad. I aikštė


Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1FK Arsenalas (Kaunas)1411214518+2735
2FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)1410136631+3531
3FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)149144630+1628
4SC-FK Akmenė (Akmenė)146354634+1221
5FK Šilalė-Prolain (Šilalė)146175040+1019
6FK Merkys (Varėna)145185037+1316
7FK Polivektris (Vilnius)1431102472-4810
8KKSC Prienai (Prienai)1410131984-653

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: 2020
Turas 14

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Laurynas Danielius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
17 Varžybų:11
Arnoldas Stakionis Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
15 Varžybų:11
Rolandas Gumbrys Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
11 Varžybų:9
Vytas Kurmis Komanda:FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
9 Varžybų:10
Donatas Morkis Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
9 Varžybų:14
Ignas Kirsnys Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
9 Varžybų:12
Karolis Kereiša * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
9 Varžybų:9
Mindaugas Zlatkus Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
9 Varžybų:14
Paulius Sirotavičius Komanda:FK Merkys (Varėna)
7 Varžybų:10
Valentin Baranovskij Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
7 Varžybų:11

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: 2020
FotoInformacija
Vaidotas Norkeliūnas * Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
1 1
Rokas Venslauskas Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
1 1
Lukas Rudzevičius Komanda:FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0 2
Georgij Prichodko Komanda:FK Polivektris (Vilnius)
0 2
Benas Buzevičius Komanda:FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0 2
Justas Šerkšnas Komanda:KKSC Prienai (Prienai)
1 0
Albertas Vaskunovičius Komanda:FK Merkys (Varėna)
0 1
Aivaras Barauskas Komanda:KKSC Prienai (Prienai)
0 1
Karolis Gricius Komanda:SC-FK Akmenė (Akmenė)
0 1
Jaunius Mikalauskas Komanda:FK Arsenalas (Kaunas)
0 1

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija