Kontaktai
Dokumentai
Drausminės nuobaudos
Žaidėjų statusas
Teisėjai
Stadionai
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Lietuvos 7x7 Taurė
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
WORLD 6x6 CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Baltic Nations 6x6 CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Baltic Clubs 6x6 CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Mūsų partneriai:
Pasirinkite sezoną:
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas 2018 Grupė:A
FK Arsenalas (Kaunas)
[Nuoroda]
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
[Nuoroda]
FK Orfa (Panevėžys)
[Nuoroda]
SC SANED (Joniškis)
[Nuoroda]
FC OSS (Plungė)
[Nuoroda]
FK Merkys (Varėna)
[Nuoroda]
FC Suoliukas (Klaipėda)
FK Riešė (Vilnius)
[Nuoroda]
FK Telšiai (Telšiai)
[Nuoroda]
FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
[Nuoroda]
Eagle Team-Setaltas (Vilnius)
[Nuoroda]
FK RESE (Alytus)
[Nuoroda]
El Dorado-ESFA (Vilnius)
[Nuoroda]
FK Rytas (Vilnius)
[Nuoroda]
Turnyrinė lentelė
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
V
Komanda
R
Per
Lyg
Pra
+
-
+/-
T
1
FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
13
10
2
1
63
24
+39
32
2
Eagle Team-Setaltas (Vilnius)
13
10
1
2
58
29
+29
31
3
FK RESE (Alytus)
13
10
1
2
78
32
+46
31
4
El Dorado-ESFA (Vilnius)
13
8
2
3
65
26
+39
26
5
FC Suoliukas (Klaipėda)
13
6
2
5
39
55
-16
20
6
FK Orfa (Panevėžys)
13
5
5
3
43
38
+5
20
7
FK Arsenalas (Kaunas)
13
6
2
5
45
24
+21
20
8
FK Rytas (Vilnius)
13
5
4
4
54
54
0
19
9
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
13
5
2
6
39
40
-1
17
10
FK Telšiai (Telšiai)
13
4
2
7
36
54
-18
14
11
FK Merkys (Varėna)
13
4
2
7
43
46
-3
14
12
FK Riešė (Vilnius)
13
3
1
9
30
47
-17
10
13
SC SANED (Joniškis)
13
1
0
12
13
69
-56
3
14
FC OSS (Plungė)
13
0
2
11
32
100
-68
2
Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas:
2018
Turas 13
Data
Šeimininkai
R
Svečiai
2018-09-22
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
2:4
FK Arsenalas (Kaunas)
2018-09-22
FK Telšiai (Telšiai)
5:10
FC Suoliukas (Klaipėda)
2018-09-22
FK Orfa (Panevėžys)
5:0
FK Riešė (Vilnius)
2018-09-22
FC OSS (Plungė)
6:6
FK Rytas (Vilnius)
2018-09-22
Eagle Team-Setaltas (Vilnius)
3:1
El Dorado-ESFA (Vilnius)
2018-09-22
FK RESE (Alytus)
2:2
FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
2018-09-22
FK Merkys (Varėna)
5:0
SC SANED (Joniškis)
Rezultatyviausi žaidėjai
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas:
2018
Foto
Informacija
Vytas Kurmis
Komanda:
FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
30
Varžybų:
13
Virginijus Miknevičius
Komanda:
FK RESE (Alytus)
26
Varžybų:
11
Edvinas Mučinis
Komanda:
El Dorado-ESFA (Vilnius)
20
Varžybų:
13
Valdemar Šaveiko
Komanda:
FK Rytas (Vilnius)
18
Varžybų:
13
Nikita Juščenko
Komanda:
El Dorado-ESFA (Vilnius)
15
Varžybų:
11
Paulius Sakalis
Komanda:
Eagle Team-Setaltas (Vilnius)
13
Varžybų:
6
Tomas Jeruševičius
Komanda:
FK RESE (Alytus)
13
Varžybų:
11
Albertas Šaveiko
Komanda:
FK Rytas (Vilnius)
13
Varžybų:
11
Artiom Spelman *
Komanda:
FK Merkys (Varėna)
11
Varžybų:
6
Eduardas Tučinskis
Komanda:
FK Rytas (Vilnius)
10
Varžybų:
7
Nedrausmingiausi žaidėjai
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas:
2018
Foto
Informacija
Marius Šlaičiūnas
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
1
3
Matas Venslauskas
Komanda:
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
1
2
Simonas Pilypas
Komanda:
FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0
3
Tomas Jeruševičius
Komanda:
FK RESE (Alytus)
0
3
Oleg Miasniankin
Komanda:
FK Rytas (Vilnius)
0
3
Salvijus Vidrinskas
Komanda:
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0
3
Tadas Paplauskas
Komanda:
El Dorado-ESFA (Vilnius)
0
3
Agnius Juozapaitis
Komanda:
SC SANED (Joniškis)
0
3
Edvinas Mučinis
Komanda:
El Dorado-ESFA (Vilnius)
1
1
Nerijus Volkovas (išregistruotas)
Komanda:
SC SANED (Joniškis)
1
1
Mūsų partneriai:
© Lietuvos mažojo futbolo asociacija