Kontaktai
Dokumentai
Drausminės nuobaudos
Žaidėjų statusas
Teisėjai
Stadionai
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Lietuvos 7x7 Taurė
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
WORLD 6x6 CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Baltic Nations 6x6 CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Baltic Clubs 6x6 CUP
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Lentelė
Mūsų partneriai:
Pasirinkite sezoną:
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas 2019 Grupė:A
Eil.Nr.
Turas
Data
Laikas
Šeimininkai
Svečiai
Rezultatas
Stadionas
Turnyrinė lentelė
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
V
Komanda
R
Per
Lyg
Pra
+
-
+/-
T
1
El Dorado-ESFA (Vilnius)
11
10
0
1
51
15
+36
30
2
FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
11
8
2
1
45
17
+28
26
3
FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
11
7
2
2
53
25
+28
23
4
FK Arsenalas (Kaunas)
11
5
4
2
30
22
+8
19
5
FK Inter-veteranai (Visaginas)
11
6
1
4
37
33
+4
19
6
FK Polivektris (Vilnius)
11
6
0
5
36
41
-5
18
7
Eagle Team-Setaltas (Vilnius)
11
5
1
5
39
40
-1
16
8
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
11
4
2
5
28
29
-1
14
9
FK Merkys (Varėna)
11
3
4
4
24
31
-7
13
10
FK Telšiai (Telšiai)
11
2
1
8
34
45
-11
7
11
FC Suoliukas (Klaipėda)
11
1
0
10
25
50
-25
3
12
SC-FK Akmenė (Akmenė)
11
0
1
10
21
75
-54
1
Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas:
2019
Turas 11
Data
Šeimininkai
R
Svečiai
2019-09-14
SC-FK Akmenė (Akmenė)
2:13
FK Telšiai (Telšiai)
2019-09-14
FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
6:5
FC Suoliukas (Klaipėda)
2019-09-14
FK Arsenalas (Kaunas)
1:6
FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
2019-09-14
El Dorado-ESFA (Vilnius)
5:0
FK Polivektris (Vilnius)
2019-09-14
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
3:5
FK Inter-veteranai (Visaginas)
2019-09-14
Eagle Team-Setaltas (Vilnius)
7:2
FK Merkys (Varėna)
Rezultatyviausi žaidėjai
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas:
2019
Foto
Informacija
Vytautas Žukauskas
Komanda:
FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
16
Varžybų:
11
Jaunius Mikalauskas
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
11
Varžybų:
6
Vytas Kurmis
Komanda:
FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
11
Varžybų:
11
Vytautas Norkūnas *
Komanda:
El Dorado-ESFA (Vilnius)
11
Varžybų:
9
Laurynas Danielius
Komanda:
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
11
Varžybų:
11
Valentin Baranovskij
Komanda:
FK Polivektris (Vilnius)
10
Varžybų:
11
Artur Juchno
Komanda:
El Dorado-ESFA (Vilnius)
10
Varžybų:
9
Tadas Švaikevičius
Komanda:
Eagle Team-Setaltas (Vilnius)
9
Varžybų:
6
Artiom Spelman *
Komanda:
FK Merkys (Varėna)
9
Varžybų:
6
Elvis Daraškevičius
Komanda:
FK Inter-veteranai (Visaginas)
9
Varžybų:
11
Nedrausmingiausi žaidėjai
Turnyras:
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas
Lietuvos 7x7 Taurė
WORLD 6x6 CUP
Baltic Nations 6x6 CUP
Baltic Clubs 6x6 CUP
Sezonas:
2019
Foto
Informacija
Aistis Stanaitis *
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
0
3
Armando Tarlazis (išregistruotas)
Komanda:
SC-FK Akmenė (Akmenė)
0
3
Nidijus Janavičius
Komanda:
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
1
1
Ernestas Komarovas
Komanda:
FK Polivektris (Vilnius)
0
2
Petras Mazur
Komanda:
FK Jurbarko Imsrė (Jurbarkas)
0
2
Karolis Gečas
Komanda:
FK Šilalė-Prolain (Šilalė)
0
2
Aleksandras Dergačiov
Komanda:
Eagle Team-Setaltas (Vilnius)
0
2
Artūras Armonas (į FK Arsenalas)
Komanda:
FC Hegelmann Minifootball (Kaunas)
0
2
Marius Šlaičiūnas
Komanda:
FK Arsenalas (Kaunas)
0
2
Remigijus Piepalius
Komanda:
FK Merkys (Varėna)
0
2
Mūsų partneriai:
© Lietuvos mažojo futbolo asociacija