WMF EMF

Mūsų partneriai:

Lietuva

(EMF EURO, miniEURO 2014)


Komandos vadovas: Kęstutis Bagonas

Komandos treneris: Armando Tarlazis - Mandinho

Vidutinis amžius: 30.56

Interneto svetainė: http://minifutbolas.lt

Lietuvos mažojo futbolo asociacijos rinktinė dalyvavo miniEURO 2013 (Kretoje), miniEURO 2014 (Juodkalnijoje), miniEURO 2015 (Kroatijoje) ir EMF EURO 2016 (Vengrijoje) čempionatuose. Aukščiausia vieta - 18 (2013m.).

2018 metais (Alytuje) Baltijos mažojo futbolo Taurės NUGALĖTOJA.
Rinktinę 2015, 2016 ir 2018 metais treniravo legendinis Lietuvos futbolininkas - Stanislovas Danisevičius (1957m.g.), o 2017 metais buvęs kitas garsus Lietuvos futbolininkas - Tomas Ražanauskas (1976m.g.)

2019 metais rinktinės vairas buvo patikėtas brazilui Armando Tarlaziui, geriau žinomam kaip Mandinho. Jis, kartu su fizinio rengimo treneriu Giedriumi Brazaičiu paruošė Lietuvos mažojo futbolo rinktinę Socca Pasaulio čempionatui.


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Donatas TarakanovasVartininkas1994-09-2818480000
6Tadas PaplauskasGynėjas1987-10-2218985011
5Tautvydas BagonasGynėjas1996-10-0618383100
8Vytautas ZemleckasGynėjas1984-02-0820087000
13Artiomas BarinovasSaugas1986-03-1617785000
7Martynas RašinskasSaugas1987-12-1118275000
11Pavelas PelakauskasSaugas1990-03-0217878000
9Donatas Dromantas *Saugas1987-10-1518884010
3Darius PupliauskasSaugas1988-10-2717675000
4Dainius PerednisPuolėjas1989-11-2718085100
10Evaldas RukasPuolėjas1988-07-2819395000
2Andrius DomarkasPuolėjas1987-05-28000

Sezono įvykiai (EMF EURO, miniEURO 2014)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12014-11-271Lietuva - Graikija0:5
22014-11-272Lietuva - Rumunija0:8
32014-11-283Lietuva - Slovėnija2:5

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
WORLD 6x6 CUP 2019Lietuva0000Detali istorija
EMF EUROEMF Euro 2016Lietuva3500Detali istorija
EMF EUROminiEURO 2015Lietuva3900Detali istorija
EMF EUROminiEURO 2014Lietuva3221Detali istorija
EMF EUROminiEURO 2013Lietuva3130Detali istorija
Baltic Nations 6x6 CUPAlytus 2018Lietuva2120Detali istorija
Baltic Nations 6x6 CUPRiga 2017Lietuva1000Detali istorija
Baltic Nations 6x6 CUPTallinn 2016Lietuva2300Detali istorija
Baltic Nations 6x6 CUPVilnius, 2015Lietuva2422Detali istorija

Alytus Kaunas Klaipėda Marijampolė Panevėžys Šiauliai Tauragė Telšiai Utena Vilnius

Išsirinkite apskritį


Šalių reitingai

ŠalisTaškai
1.Čekija

4025

2.Rumunija

3464

3.Rusija

2756

4.Bosnija ir Hercegovina

2399

5.Vengrija

2267

6.Slovėnija

2147

7.Kazachstanas

2078

8.Kroatija

2060

9.Vokietija

1874

10.Juodkalnija

1808

Žiurėti visus>>>

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija