WMF EMF

Mūsų partneriai:

Estija

(Baltic Nations 6x6 CUP, Vilnius, 2015)
Komandos vadovas: Ramil Rjazapov

Komandos treneris: Boris Šipunov

Vidutinis amžius: 37.50

Interneto svetainė: http://minijalgpall.ee/


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Vladislav IvanovVartininkas1971-09-1217070000
13Nikita IvanovVartininkas1993-05-0417179000
5Aleksandr GoidinGynėjas1983-10-1517382000
4Andrei MitjunovGynėjas1978-03-2717890000
3Oleg SarantšinGynėjas1978-11-2317880000
8Igor BrattšukSaugas1972-09-0617580200
7Stepan TšemoussovSaugas1983-03-05176100100
6Jevgeni RodionovSaugas1989-07-1018986000
10Vadim DolininPuolėjas1975-01-0418282300
9Konstantin PotapovPuolėjas1995-05-0618067000

Sezono įvykiai (Baltic Nations 6x6 CUP, Vilnius, 2015)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12015-09-051Latvija - Estija1:3
22015-09-053Lietuva - Estija3:3

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Baltic Nations 6x6 CUPAlytus 2018Estija2231Detali istorija
Baltic Nations 6x6 CUPRiga 2017Estija0000Detali istorija
Baltic Nations 6x6 CUPTallinn 2016Estija2500Detali istorija
Baltic Nations 6x6 CUPVilnius, 2015Estija2600Detali istorija

Alytus Kaunas Klaipėda Marijampolė Panevėžys Šiauliai Tauragė Telšiai Utena Vilnius

Išsirinkite apskritį


Šalių reitingai

ŠalisTaškai
1.Čekija

4025

2.Rumunija

3464

3.Rusija

2756

4.Bosnija ir Hercegovina

2399

5.Vengrija

2267

6.Slovėnija

2147

7.Kazachstanas

2078

8.Kroatija

2060

9.Vokietija

1874

10.Juodkalnija

1808

Žiurėti visus>>>

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija