WMF EMF

Mūsų partneriai:

Latvija

(Baltic Nations 6x6 CUP, Vilnius, 2015)

Komandos vadovas: Ainars Daudziešans

Komandos treneris: Atis Klesmanis

Vidutinis amžius: 32.69

Interneto svetainė: http://www.minifutbols.lv/


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
12Edgars AndrejevsVartininkas1992-10-2119185000
1Dainis NalivaikoVartininkas1982-06-30183110000
8Janis KlibusGynėjas1990-06-0618071000
5Martinš ŠverinsGynėjas1993-09-0717984000
10Andrejs SitiksGynėjas1988-09-1517767100
7Ainars DaudziešansSaugas1983-02-2117374200
17Aivars KerisPuolėjas1984-04-0217070000
16Arvis KrūminšPuolėjas1986-06-3017976000
11Mareks KerePuolėjas1975-01-3017982011
9Girts BurmistrisPuolėjas1992-09-1517474000

Sezono įvykiai (Baltic Nations 6x6 CUP, Vilnius, 2015)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12015-09-051Latvija - Estija1:3
22015-09-052Lietuva - Latvija1:2

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Baltic Nations 6x6 CUPAlytus 2018Latvija2021Detali istorija
Baltic Nations 6x6 CUPRiga 2017Latvija0000Detali istorija
Baltic Nations 6x6 CUPTallinn 2016Latvija2700Detali istorija
Baltic Nations 6x6 CUPVilnius, 2015Latvija2311Detali istorija

Alytus Kaunas Klaipėda Marijampolė Panevėžys Šiauliai Tauragė Telšiai Utena Vilnius

Išsirinkite apskritį


Šalių reitingai

ŠalisTaškai
1.Čekija

4025

2.Rumunija

3464

3.Rusija

2756

4.Bosnija ir Hercegovina

2399

5.Vengrija

2267

6.Slovėnija

2147

7.Kazachstanas

2078

8.Kroatija

2060

9.Vokietija

1874

10.Juodkalnija

1808

Žiurėti visus>>>

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija