SOCCA

Mūsų partneriai:

Zellis (LAT)

(Baltic Clubs 6x6 CUP, Vilnius 2015)

Komandos vadovas: Atis Klesmanis

Komandos treneris: Atis Klesmanis

Vidutinis amžius: 34.55


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
29Dmitrijs SmagarsVartininkas1982-06-0717584000
1Dainis NalivaikoVartininkas1982-06-30183110000
2Andrejs SitiksGynėjas1988-09-1517767000
7Valerijs SircovsGynėjas1983-01-2717276000
11Valentins SurovsGynėjas1987-04-0918092000
4Raitis ŠolinsGynėjas1981-02-1717067000
3Edijs AleksansGynėjas1987-12-2217866000
5Sergejs KaulinšGynėjas1984-10-0517472000
10Mareks KozlovskisPuolėjas1996-11-1918486000
12Atis KlesmanisPuolėjas1979-06-01186114000
9Arvis AizsilnieksPuolėjas1977-09-2818585000
6Leonids KorolovsPuolėjas1998-10-2318075000

Sezono įvykiai (Baltic Clubs 6x6 CUP, Vilnius 2015)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12015-09-051Zellis (LAT) - Cerber 02 (LAT)
22015-09-052El Dorado (Vilnius) - Zellis (LAT)
32015-09-053FK Merkys (Varėna) - Zellis (LAT)

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Baltic Clubs 6x6 CUPRiga 2017Zellis (LAT)0000Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPVilnius 2015Zellis (LAT)3000Detali istorija

Alytus Kaunas Klaipėda Marijampolė Panevėžys Šiauliai Tauragė Telšiai Utena Vilnius

Išsirinkite apskritį


Šalių reitingai

ŠalisTaškai
1.Rusija

1

2.Lenkija

1

3.Prancūzija

1

4.Anglija

1

5.Graikija

1

6.Vokietija

1

7.Moldavija

1

8.Jungtinės Valstijos

1

9.Škotija

1

10.Brazilija

1

Žiurėti visus>>>

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija