SOCCA

Mūsų partneriai:

FC Suoliukas (Klaipėda)

(Druskininkų Etapas, 2016 Druskininkų etapas)

Komandos vadovas: Andrej Smyslov

Vidutinis amžius: 28.50


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Ernestas GedminasVartininkas1995-05-2418772000
3Vilius MišeikaGynėjas1993-09-1918690200
21Stanislovas NormantasGynėjas1988-07-08000
23Sergej SmyslovGynėjas1985-04-0718382100
20Andrej SmyslovGynėjas1989-04-1817479200
2Edgar DorogavcevSaugas1989-08-1119098200
Žygimantas ŠakysSaugas1996-10-1019280100
Eduard SmirnovSaugas1989-03-31100
2Šarūnas GenčiusSaugas1996-03-0518169100
87Tadas BaronasSaugas1987-07-1918582200
5Vytautas ŽukauskasPuolėjas1993-08-2917875000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2019FC Suoliukas (Klaipėda)112561Detali istorija
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2018FC Suoliukas (Klaipėda)133961Detali istorija
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2017FC Suoliukas (Klaipėda)113560Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPRiga 2017FC Suoliukas (Klaipėda)0000Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPTallinn 2016FC Suoliukas (Klaipėda)3000Detali istorija
TOP 16 Finalas2016 m. TOP 16FC Suoliukas (Klaipėda)3000Detali istorija
Druskininkų Etapas2016 Druskininkų etapasFC Suoliukas (Klaipėda)61200Detali istorija
Telšių Etapas2016 Telšių etapasFC Suoliukas (Klaipėda)6700Detali istorija

Alytus Kaunas Klaipėda Marijampolė Panevėžys Šiauliai Tauragė Telšiai Utena Vilnius

Išsirinkite apskritį


Šalių reitingai

ŠalisTaškai
1.Rusija

1

2.Lenkija

1

3.Prancūzija

1

4.Anglija

1

5.Graikija

1

6.Vokietija

1

7.Moldavija

1

8.Jungtinės Valstijos

1

9.Škotija

1

10.Brazilija

1

Žiurėti visus>>>

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija