SOCCA

Mūsų partneriai:

Estija

(Baltic Nations 6x6 CUP, Tallinn 2016)
Komandos vadovas: Ramil Rjazapov

Komandos treneris: Boris Šipunov

Vidutinis amžius: 36.92

Interneto svetainė: http://minijalgpall.ee/


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Mihhail LissenkovVartininkas1978-08-0117068000
12Allan IllipeVartininkas1977-09-0918189000
16Nikita IvanovVartininkas1993-05-0417179000
2Juri AmosovGynėjas1977-03-0417475000
9Jevgeni LarinGynėjas1991-03-1418587000
7Igor IvanovSaugas1989-12-2617372100
8Andrei SkromnovSaugas1976-04-1917673000
10Vadim DolininSaugas1975-01-0418282000
13Aleksei PaninSaugas1987-12-2618378000
14Dmitri VassilenkoSaugas1992-05-0718372100
33Stepan TšernoussovSaugas1983-03-05176103000
19Ilja KrivošeinSaugas1979-08-0218083000
3Andrei TšurikovPuolėjas1978-10-2319185000
5Vitali LeitanPuolėjas1978-12-0118376300
11Mihhail DivinPuolėjas1988-09-0218577000

Sezono įvykiai (Baltic Nations 6x6 CUP, Tallinn 2016)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12016-08-14Estija - Latvija4:3
22016-08-14Estija - Lietuva1:0

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Baltic Nations 6x6 CUPAlytus 2018Estija2231Detali istorija
Baltic Nations 6x6 CUPRiga 2017Estija0000Detali istorija
Baltic Nations 6x6 CUPTallinn 2016Estija2500Detali istorija
Baltic Nations 6x6 CUPVilnius, 2015Estija2600Detali istorija

Alytus Kaunas Klaipėda Marijampolė Panevėžys Šiauliai Tauragė Telšiai Utena Vilnius

Išsirinkite apskritį


Šalių reitingai

ŠalisTaškai
1.Rusija

1

2.Lenkija

1

3.Prancūzija

1

4.Anglija

1

5.Graikija

1

6.Vokietija

1

7.Moldavija

1

8.Jungtinės Valstijos

1

9.Škotija

1

10.Brazilija

1

Žiurėti visus>>>

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija