WMF EMF

Mūsų partneriai:

El Dorado (Vilnius)

(Kėdainių Etapas, 2016 m. etapas)

Komandos vadovas: Martynas Rašinskas, Marius Motiejūnas

Vidutinis amžius: 28.91

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/FK-El-Dorado-1344413758957846/?fref=ts

2017 metais Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionate užėmė II-ąją vietą.
2018 metais (Alytuje) Baltijos mažojo futbolo 6x6 Taurės ČEMPIONAI!
NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Tomas MolnikasVartininkas1996-06-1718978000
Deividas PiliukaitisGynėjas1989-02-2718380200
Marius BudvytisGynėjas1988-10-1018575000
Povilas JunevičiusGynėjas1987-09-1917670000
Nikita JuščenkoSaugas1988-03-0518682500
Deividas ReimarisSaugas1997-09-13400
Darius PupliauskasSaugas1988-10-2717675100
Martynas RašinskasPuolėjas1987-12-1118275400


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2019El Dorado (Vilnius)73120Detali istorija
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2018El Dorado (Vilnius)136491Detali istorija
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2017El Dorado (Vilnius)1158102Detali istorija
EMF Champions League2017 Terme ČatežEl Dorado (Vilnius)3400Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPAlytus 2018El Dorado (Vilnius)6973Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPRiga 2017El Dorado (Vilnius)0000Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPVilnius 2015El Dorado (Vilnius)3000Detali istorija
TOP 16 Finalas2016 m. TOP 16El Dorado (Vilnius)61100Detali istorija
TOP 16 Finalas2015 m. TOP 16El Dorado (Vilnius)4600Detali istorija
Vilniaus Etapas2015 m. Vilniaus etapasEl Dorado (Vilnius)3600Detali istorija
Druskininkų Etapas2015 Druskininkų etapasEl Dorado (Vilnius)51700Detali istorija
Telšių Etapas2016 Telšių etapasEl Dorado (Vilnius)3800Detali istorija
Telšių Etapas2015 Telšių etapasEl Dorado (Vilnius)31000Detali istorija
Kėdainių Etapas2016 m. etapasEl Dorado (Vilnius)61600Detali istorija
Kėdainių EtapasKėdainių etapasEl Dorado (Vilnius)31000Detali istorija

Alytus Kaunas Klaipėda Marijampolė Panevėžys Šiauliai Tauragė Telšiai Utena Vilnius

Išsirinkite apskritį


Šalių reitingai

ŠalisTaškai
1.Čekija

4025

2.Rumunija

3464

3.Rusija

2756

4.Bosnija ir Hercegovina

2399

5.Vengrija

2267

6.Slovėnija

2147

7.Kazachstanas

2078

8.Kroatija

2060

9.Vokietija

1874

10.Juodkalnija

1808

Žiurėti visus>>>

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija