SOCCA

Mūsų partneriai:

Eagle Team-Žibintas (Vilnius)

(Baltic Clubs 6x6 CUP, Riga 2017)

Komandos vadovas: Aleksandr Dergačiov, Roman Los

Vidutinis amžius: 32.63

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/Eagle-Team-%C5%BDibintas-248543805530759/?fref=ts

2018m. Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionate užėmė II-ąją vietą.
NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Dmitrij TimkoVartininkas1980-09-1017480000
Jaroslav JotkoVartininkas1986-05-1518598000
Arnold GudalevičVartininkas1990-03-07000
Artur PlešakovGynėjas1989-07-0517778000
Aleksandras DergačiovGynėjas1987-04-1918080000
Viačeslavas RodevičGynėjas1986-03-3017583000
Jurij MendusGynėjas1983-10-2518282000
Aleksandr LebedevGynėjas1990-08-2918575000
Vytautas ZemleckasGynėjas1984-02-0820087000
Dainius PerednisGynėjas1989-11-2718085000
Modestas PetrauskasGynėjas1987-08-19000
Osvald DunovskijGynėjas1986-01-1217771000
Andrejus SokolovasSaugas1984-05-01000
Nerijus BudraitisSaugas1987-05-12000
Pavelas PelakauskasSaugas1990-03-0217878000
Svajūnas SavickasSaugas1987-07-1217773000
Giedrius ŠablinskasSaugas1989-05-1718178000
Robertas VrublevskisSaugas1986-11-3018082000
Justinas Zagurskas(išregistruotas)Saugas1995-10-0917969000
Dmitrij MartiševskijSaugas1986-02-1217980000
Vladimir MichailovasSaugas1978-09-01000
Lech Pečuro *Saugas1990-05-2918170000
Aleksandras SeniutisSaugas1991-05-3118885000
Darius JuškaSaugas1983-10-28000

Sezono įvykiai (Baltic Clubs 6x6 CUP, Riga 2017)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2019Eagle Team-Žibintas (Vilnius)113941Detali istorija
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2018Eagle Team-Žibintas (Vilnius)135871Detali istorija
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2017Eagle Team-Žibintas (Vilnius)116421Detali istorija
EMF Champions League2016 Terme MariborEagle Team-Žibintas (Vilnius)3600Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPAlytus 2018Eagle Team-Žibintas (Vilnius)4831Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPRiga 2017Eagle Team-Žibintas (Vilnius)0000Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPTallinn 2016Eagle Team-Žibintas (Vilnius)3000Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPVilnius 2015Eagle Team-Žibintas (Vilnius)3000Detali istorija
TOP 16 Finalas2016 m. TOP 16Eagle Team-Žibintas (Vilnius)4600Detali istorija
TOP 16 Finalas2015 m. TOP 16Eagle Team-Žibintas (Vilnius)62300Detali istorija
Vilniaus Etapas2016 m. Vilniaus etapasEagle Team-Žibintas (Vilnius)81500Detali istorija
Vilniaus Etapas2015 m. Vilniaus etapasEagle Team-Žibintas (Vilnius)71300Detali istorija
Druskininkų Etapas2015 Druskininkų etapasEagle Team-Žibintas (Vilnius)71200Detali istorija

Alytus Kaunas Klaipėda Marijampolė Panevėžys Šiauliai Tauragė Telšiai Utena Vilnius

Išsirinkite apskritį


Šalių reitingai

ŠalisTaškai
1.Rusija

1

2.Lenkija

1

3.Prancūzija

1

4.Anglija

1

5.Graikija

1

6.Vokietija

1

7.Moldavija

1

8.Jungtinės Valstijos

1

9.Škotija

1

10.Brazilija

1

Žiurėti visus>>>

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija