WMF EMF

Mūsų partneriai:

Eagle Team-Žibintas (Vilnius)

(Baltic Clubs 6x6 CUP, Riga 2017)

Komandos vadovas: Aleksandr Dergačiov, Roman Los

Vidutinis amžius: 32.30

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/Eagle-Team-%C5%BDibintas-248543805530759/?fref=ts

2018m. Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionate užėmė II-ąją vietą.
NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Dmitrij TimkoVartininkas1980-09-1017480000
Jaroslav JotkoVartininkas1986-05-1518598000
Arnold GudalevičVartininkas1990-03-07000
Artur PlešakovGynėjas1989-07-0517778000
Aleksandras DergačiovGynėjas1987-04-1918080000
Viačeslavas RodevičGynėjas1986-03-3017583000
Jurij MendusGynėjas1983-10-2518282000
Aleksandr LebedevGynėjas1990-08-2918575000
Vytautas ZemleckasGynėjas1984-02-0820087000
Dainius PerednisGynėjas1989-11-2718085000
Modestas PetrauskasGynėjas1987-08-19000
Osvald DunovskijGynėjas1986-01-1217771000
Andrejus SokolovasSaugas1984-05-01000
Nerijus BudraitisSaugas1987-05-12000
Pavelas PelakauskasSaugas1990-03-0217878000
Svajūnas SavickasSaugas1987-07-1217773000
Giedrius ŠablinskasSaugas1989-05-1718178000
Robertas VrublevskisSaugas1986-11-3018082000
Justinas ZagurskasSaugas1995-10-0917969000
Dmitrij MartiševskijSaugas1986-02-1217980000
Vladimir MichailovasSaugas1978-09-01000
Lech Pečuro *Saugas1990-05-2918170000
Aleksandras SeniutisSaugas1991-05-3118885000
Darius JuškaSaugas1983-10-28000

Sezono įvykiai (Baltic Clubs 6x6 CUP, Riga 2017)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2019Eagle Team-Žibintas (Vilnius)72520Detali istorija
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2018Eagle Team-Žibintas (Vilnius)135871Detali istorija
Lietuvos mažojo futbolo 7x7 čempionatas2017Eagle Team-Žibintas (Vilnius)116421Detali istorija
EMF Champions League2016 Terme MariborEagle Team-Žibintas (Vilnius)3600Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPAlytus 2018Eagle Team-Žibintas (Vilnius)4831Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPRiga 2017Eagle Team-Žibintas (Vilnius)0000Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPTallinn 2016Eagle Team-Žibintas (Vilnius)3000Detali istorija
Baltic Clubs 6x6 CUPVilnius 2015Eagle Team-Žibintas (Vilnius)3000Detali istorija
TOP 16 Finalas2016 m. TOP 16Eagle Team-Žibintas (Vilnius)4600Detali istorija
TOP 16 Finalas2015 m. TOP 16Eagle Team-Žibintas (Vilnius)62300Detali istorija
Vilniaus Etapas2016 m. Vilniaus etapasEagle Team-Žibintas (Vilnius)81500Detali istorija
Vilniaus Etapas2015 m. Vilniaus etapasEagle Team-Žibintas (Vilnius)71300Detali istorija
Druskininkų Etapas2015 Druskininkų etapasEagle Team-Žibintas (Vilnius)71200Detali istorija

Alytus Kaunas Klaipėda Marijampolė Panevėžys Šiauliai Tauragė Telšiai Utena Vilnius

Išsirinkite apskritį


Šalių reitingai

ŠalisTaškai
1.Čekija

4025

2.Rumunija

3464

3.Rusija

2756

4.Bosnija ir Hercegovina

2399

5.Vengrija

2267

6.Slovėnija

2147

7.Kazachstanas

2078

8.Kroatija

2060

9.Vokietija

1874

10.Juodkalnija

1808

Žiurėti visus>>>

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija