WMF EMF

Mūsų partneriai:

Eagle Team-Žibintas (Vilnius)

(TOP 16 Finalas, 2016 m. TOP 16)

Komandos vadovas: Aleksandr Dergačiov, Roman Los

Vidutinis amžius: 31.58

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/Eagle-Team-%C5%BDibintas-248543805530759/?fref=ts


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Dmitrij TimkoVartininkas1980-09-1017480000
Jaroslav JotkoVartininkas1986-05-1518598000
Artur PlešakovGynėjas1989-07-0517778000
Aleksandras DergačiovGynėjas1987-04-1918080000
Jurij MendusGynėjas1983-10-2518282000
Osvald DunovskijSaugas1986-01-1217771000
Robertas VrublevskisSaugas1986-11-3018082000
Darius JuškaSaugas1983-10-28200
Pavelas PelakauskasSaugas1990-03-0217878300
Maksim AfanasjevSaugas100
Lech Pečuro *Saugas1990-05-2918170000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Lietuvos mažojo futbolo čempionatas2017Eagle Team-Žibintas (Vilnius)116421Detali istorija
EMF Champions League2016 Terme MariborEagle Team-Žibintas (Vilnius)3600Detali istorija
Baltic Clubs CUPRiga 2017Eagle Team-Žibintas (Vilnius)0000Detali istorija
Baltic Clubs CUPTallinn 2016Eagle Team-Žibintas (Vilnius)3000Detali istorija
Baltic Clubs CUPVilnius 2015Eagle Team-Žibintas (Vilnius)3000Detali istorija
TOP 16 Finalas2016 m. TOP 16Eagle Team-Žibintas (Vilnius)4600Detali istorija
TOP 16 Finalas2015 m. TOP 16Eagle Team-Žibintas (Vilnius)62300Detali istorija
Vilniaus Etapas2016 m. Vilniaus etapasEagle Team-Žibintas (Vilnius)81800Detali istorija
Vilniaus Etapas2015 m. Vilniaus etapasEagle Team-Žibintas (Vilnius)71300Detali istorija
Druskininkų Etapas2015 Druskininkų etapasEagle Team-Žibintas (Vilnius)71500Detali istorija

Alytus Kaunas Klaipėda Marijampolė Panevėžys Šiauliai Tauragė Telšiai Utena Vilnius

Išsirinkite apskritį


Šalių reitingai

ŠalisTaškai
1.Čekija

4025

2.Rumunija

3464

3.Rusija

2756

4.Bosnija ir Hercegovina

2399

5.Vengrija

2267

6.Slovėnija

2147

7.Kazachstanas

2078

8.Kroatija

2060

9.Vokietija

1874

10.Juodkalnija

1808

Žiurėti visus>>>

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija