WMF EMF

Mūsų partneriai:

Latvija

(Baltic Nations CUP, Alytus 2018)

Komandos vadovas: Ainars Daudziešans

Komandos treneris: Atis Klesmanis

Vidutinis amžius: 30.93

Interneto svetainė: http://www.minifutbols.lv/


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
99Dainis NalivaikoVartininkas1982-06-30183110000
12Dmitrijs RogulskisVartininkas1987-06-3018082000
1Dzintars PekstsVartininkas1986-05-1018094000
8Edijs JokstsGynėjas1992-07-2119595000
5Raitis ŠolinšGynėjas1981-02-1717060000
13Janis PakalnsGynėjas1994-08-2119595010
10Edgars JėgersGynėjas1988-09-2417882000
7Ainars DaudziešansSaugas1983-02-2117374011
6Andrejs KondratjevsSaugas1987-08-2618078000
19Matiss ŠteimanisPuolėjas1992-04-0517970000
2Edgars PriedePuolėjas1993-09-0718693000
9Andrejs SitiksPuolėjas1988-09-1517767000
11Emils MuižnieksPuolėjas1981-05-2417580000
3Klavs SvekisPuolėjas1992-03-1018780000

Sezono įvykiai (Baltic Nations CUP, Alytus 2018)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12018-08-041Latvija - Estija0:2
22018-08-043Lietuva - Latvija0:0

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Baltic Nations CUPAlytus 2018Latvija2021Detali istorija
Baltic Nations CUPRiga 2017Latvija0000Detali istorija
Baltic Nations CUPTallinn 2016Latvija2700Detali istorija
Baltic Nations CUPVilnius, 2015Latvija2311Detali istorija

Alytus Kaunas Klaipėda Marijampolė Panevėžys Šiauliai Tauragė Telšiai Utena Vilnius

Išsirinkite apskritį


Šalių reitingai

ŠalisTaškai
1.Čekija

4025

2.Rumunija

3464

3.Rusija

2756

4.Bosnija ir Hercegovina

2399

5.Vengrija

2267

6.Slovėnija

2147

7.Kazachstanas

2078

8.Kroatija

2060

9.Vokietija

1874

10.Juodkalnija

1808

Žiurėti visus>>>

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija