WMF EMF

Mūsų partneriai:

FK Tukums 2000 (Tukums)

(Baltic Clubs CUP, Alytus 2018)
Komandos vadovas: Kristaps Dišlers

Komandos treneris: Rudolfs Freimanis

Vidutinis amžius: 26.51


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Arvis ŠvėdersVartininkas1992-04-18189110000
Tomas LažeVartininkas2000-11-0918684000
Rihards ZeilisGynėjas1993-02-0817973000
Edijs JokstsGynėjas1992-07-2119595100
Martinš ŠverinsGynėjas1993-09-0717984000
Sandijs JokstsGynėjas1995-08-1818598200
Edgars JėgersGynėjas1988-09-2417882010
Artis OstrovskisGynėjas1993-01-3118080000
Mikelis ReinfeldsPuolėjas1992-05-2117884000
Dzintars TitkovsPuolėjas1991-08-1717590000
Gvido TrampedahsPuolėjas1989-02-0517968000
Matiss ŠteimanisPuolėjas1992-04-0517970000
Kristaps StivrinieksPuolėjas1990-04-1719279000
Sandris CirulisPuolėjas1985-12-0817678010
Andris SarvaPuolėjas1993-01-2318284000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Baltic Clubs CUPAlytus 2018FK Tukums 2000 (Tukums)4320Detali istorija
Baltic Clubs CUPRiga 2017FK Tukums 2000 (Tukums)0000Detali istorija
Baltic Clubs CUPTallinn 2016FK Tukums 2000 (Tukums)3000Detali istorija

Alytus Kaunas Klaipėda Marijampolė Panevėžys Šiauliai Tauragė Telšiai Utena Vilnius

Išsirinkite apskritį


Šalių reitingai

ŠalisTaškai
1.Čekija

4025

2.Rumunija

3464

3.Rusija

2756

4.Bosnija ir Hercegovina

2399

5.Vengrija

2267

6.Slovėnija

2147

7.Kazachstanas

2078

8.Kroatija

2060

9.Vokietija

1874

10.Juodkalnija

1808

Žiurėti visus>>>

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija