WMF EMF

Mūsų partneriai:

Western Union Foundation (Vilnius)

(Lietuvos mažojo futbolo čempionatas, 2017)

Komandos vadovas: Aurimas Andrulis

Vidutinis amžius: 28.46


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
2Tomas RačkevičiusVartininkas1978-03-2918474000
4Paulius ŠneideraitisVartininkas1992-12-0718986000
5Dominykas BrekysGynėjas1992-03-2018179000
6Francisco Javier Munoz AyalaGynėjas1988-03-2517568000
8Gražvydas GirniukaitisGynėjas1987-04-0618585000
11Darius PaulikasGynėjas1989-02-2619284000
21Laurynas MickevičiusGynėjas1992-07-1018586200
Dmitrij CojuharencoGynėjas1996-08-28000
10Aurimas AndrulisSaugas1991-02-1719181000
12Marco FeichtenschlagerSaugas1990-06-1018577200
13Tomas LencsesSaugas1985-07-1118786010
14Darius OgintasSaugas1993-01-1717770000
15Giedrius KinčiusSaugas1988-11-1119079200
16Kenny HalilSaugas1990-05-0417572300
17Thibaud CatrySaugas1987-04-1018080000
18Jonas BabravičiusSaugas1988-03-1619489000
19Bartas JovaišaSaugas1989-05-1718476000
Michail RukinSaugas1986-03-12000
Tomas RuškulisSaugas1993-10-0618882100
Vydmantas CiburasSaugas1984-11-2918480100
32Andrius KairysSaugas1990-10-16000
Pedro MendesSaugas1992-09-2517364000
Rokas ArmalisSaugas1991-04-09000
20Robert Catalin IonescuPuolėjas1988-12-2818985200
22Jean Dominique PerrinPuolėjas1984-07-3118982000
23Alex PinotPuolėjas1987-01-2817775100
33Gintaras RažanskasPuolėjas1989-01-03300


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Lietuvos mažojo futbolo čempionatas2017Western Union Foundation (Vilnius)111710Detali istorija
Baltic Clubs CUPRiga 2017Western Union Foundation (Vilnius)0000Detali istorija

Alytus Kaunas Klaipėda Marijampolė Panevėžys Šiauliai Tauragė Telšiai Utena Vilnius

Išsirinkite apskritį


Šalių reitingai

ŠalisTaškai
1.Rumunija

3485

2.Čekija

3293

3.Kroatija

2708

4.Vokietija

2417

5.Rusija

2393

6.Juodkalnija

2036

7.Kazachstanas

1979

8.Bosnija ir Hercegovina

1748

9.Slovėnija

1553

10.Lenkija

1244

Žiurėti visus>>>

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija