WMF EMF

Mūsų partneriai:

FK Riešė (Vilnius)

(Lietuvos mažojo futbolo čempionatas, 2017)

Komandos vadovas: Tomas Guiskis

Komandos treneris: Stanislovas Danisevičius

Vidutinis amžius: 28.46

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/FCRIESE/?fref=ts


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Paulius MiežonisVartininkas1995-10-308684000
40Robert ChoruzyjVartininkas1996-07-1518385000
2Ivan SimanovGynėjas1993-04-1918584030
3Aleksandras RezonavičiusGynėjas1985-12-2917583001
6Igor MartjanovGynėjas1991-09-1818075000
11Deividas PetravičiusGynėjas1992-11-1518578300
12Andrius PranskietisGynėjas1983-01-1718093000
13Denis VlasovGynėjas1987-11-1218492000
17Dainius NedzinskasGynėjas1980-08-0318282000
18Renaldas BarauskasGynėjas1976-11-1218590000
20Širvydas SpreskasGynėjas1991-04-1618585000
Pavelas SmolkovasGynėjas1984-06-1418787000
Deividas MaciulisGynėjas1992-10-1318778500
5Rytis JakavonisSaugas1995-05-0817275210
8Dominykas StragysSaugas1995-05-0418676000
9Viktor SluchovSaugas1984-10-1117979000
16Vitalijus FiodorovasSaugas1979-01-1017685000
Marco CanuSaugas1986-08-09000
Andrej KitovSaugas1992-09-26100
Karolis ČiepaSaugas1994-09-2717878000
Artur PileckijSaugas1989-03-0417870300
Dmitrij GavrilovSaugas1986-06-2017575100
14Tomas GuiskisPuolėjas1989-03-1418585000
16Deividas BlazevičiusPuolėjas1991-01-2917782311
Ričardas ČiepaPuolėjas1994-09-2718076710


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Lietuvos mažojo futbolo čempionatas2017FK Riešė (Vilnius)112862Detali istorija
Vilniaus Etapas2016 m. Vilniaus etapasFK Riešė (Vilnius)5000Detali istorija
Vilniaus Etapas2015 m. Vilniaus etapasFK Riešė (Vilnius)3300Detali istorija
Druskininkų Etapas2015 Druskininkų etapasFK Riešė (Vilnius)3200Detali istorija
Kėdainių EtapasKėdainių etapasFK Riešė (Vilnius)4800Detali istorija

Alytus Kaunas Klaipėda Marijampolė Panevėžys Šiauliai Tauragė Telšiai Utena Vilnius

Išsirinkite apskritį


Šalių reitingai

ŠalisTaškai
1.Rumunija

3485

2.Čekija

3293

3.Kroatija

2708

4.Vokietija

2417

5.Rusija

2393

6.Juodkalnija

2036

7.Kazachstanas

1979

8.Bosnija ir Hercegovina

1748

9.Slovėnija

1553

10.Lenkija

1244

Žiurėti visus>>>

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija