WMF EMF

Mūsų partneriai:

Eagle Team-Žibintas (Vilnius)

(Lietuvos mažojo futbolo čempionatas, 2017)

Komandos vadovas: Aleksandr Dergačiov, Roman Los

Vidutinis amžius: 29.75

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/Eagle-Team-%C5%BDibintas-248543805530759/?fref=ts


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Dmitrij TimkoVartininkas1980-09-1017480000
Jaroslav JotkoVartininkas1986-05-1518598000
Artur PlešakovGynėjas1989-07-0517778000
Aleksandras DergačiovGynėjas1987-04-19180801200
Viačeslavas RodevičGynėjas1986-03-3017583100
Jurij MendusGynėjas1983-10-2518282400
Vytautas ZemleckasGynėjas1984-02-0820087600
Dainius PerednisGynėjas1989-11-2718085100
Modestas PetrauskasGynėjas1987-08-19000
Nerijus BudraitisSaugas1987-05-12000
Pavelas PelakauskasSaugas1990-03-02178781110
Svajūnas Savickas Saugas1987-07-12500
Giedrius ŠablinskasSaugas1989-05-1518178000
Robertas VrublevskisSaugas1986-11-3018082511
Justinas ZagurskasSaugas1995-10-0917969200
Darius JuškaSaugas1983-10-28000
Robertas BaranovskisSaugas1992-03-0717685000
Tadas ŠvaikevičiusSaugas1988-10-01400
Almantas TamulionisSaugas1993-03-2718367500
Paulius SakalisSaugas1987-06-0317776700
Marius LinkevičiusSaugas1992-03-0418270100
Benas BuzevičiusSaugas1990-09-0819381000
Kostas PavliukPuolėjas1982-11-0618686000
Aivydas RuškysPuolėjas1990-06-0518072000
Julius DranginisPuolėjas1985-10-0417173000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Lietuvos mažojo futbolo čempionatas2017Eagle Team-Žibintas (Vilnius)116421Detali istorija
EMF Champions League2016 metaiEagle Team-Žibintas (Vilnius)3600Detali istorija
Baltic Clubs CUPRiga 2017Eagle Team-Žibintas (Vilnius)0000Detali istorija
Baltic Clubs CUPTallinn 2016Eagle Team-Žibintas (Vilnius)3000Detali istorija
Baltic Clubs CUPVilnius 2015Eagle Team-Žibintas (Vilnius)3000Detali istorija
TOP 16 Finalas2016 m. TOP 16Eagle Team-Žibintas (Vilnius)4600Detali istorija
TOP 16 Finalas2015 m. TOP 16Eagle Team-Žibintas (Vilnius)62300Detali istorija
Vilniaus Etapas2016 m. Vilniaus etapasEagle Team-Žibintas (Vilnius)81800Detali istorija
Vilniaus Etapas2015 m. Vilniaus etapasEagle Team-Žibintas (Vilnius)71300Detali istorija
Druskininkų Etapas2015 Druskininkų etapasEagle Team-Žibintas (Vilnius)71500Detali istorija

Alytus Kaunas Klaipėda Marijampolė Panevėžys Šiauliai Tauragė Telšiai Utena Vilnius

Išsirinkite apskritį


Šalių reitingai

ŠalisTaškai
1.Rumunija

3485

2.Čekija

3293

3.Kroatija

2708

4.Vokietija

2417

5.Rusija

2393

6.Juodkalnija

2036

7.Kazachstanas

1979

8.Bosnija ir Hercegovina

1748

9.Slovėnija

1553

10.Lenkija

1244

Žiurėti visus>>>

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija