WMF EMF

Mūsų partneriai:

El Dorado (Vilnius)

(Lietuvos mažojo futbolo čempionatas, 2017)

Komandos vadovas: Martynas Rašinskas, Povilas Junevičius

Komandos treneris: Jurijus Tarakanovas

Vidutinis amžius: 27.74

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/FK-El-Dorado-1344413758957846/?fref=ts


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Tomas MolnikasVartininkas1996-06-1718978000
41Edgar FedorovičVartininkas1994-03-2117891000
3Povilas JunevičiusGynėjas1987-09-1917670110
9Deividas PiliukaitisGynėjas1989-02-2718380200
17Marius MotiejūnasGynėjas1979-09-24000
20Igor PodužailoGynėjas1980-03-0117676300
25Marius BudvytisGynėjas1988-10-1018575110
Robert DereviagoGynėjas1995-08-0918876210
23Tadas PaplauskasSaugas1987-10-2218985000
26Laurynas ŠimkusSaugas1988-07-21000
Karolis MikutavičiusSaugas1994-02-0117572000
7Martynas RašinskasPuolėjas1987-12-1118275911
8Edvinas MučinisPuolėjas1995-07-30185761421
10Deividas ReimarisPuolėjas1997-09-1317465210
13Nikita JuščenkoPuolėjas1988-03-0518682820
21Darius PupliauskasPuolėjas1988-10-2717675710
Aringas StreckisPuolėjas1992-07-2318282900


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Lietuvos mažojo futbolo čempionatas2017El Dorado (Vilnius)1158102Detali istorija
EMF Champions League2017 Terme ČatežEl Dorado (Vilnius)3400Detali istorija
Baltic Clubs CUPRiga 2017El Dorado (Vilnius)0000Detali istorija
Baltic Clubs CUPVilnius 2015El Dorado (Vilnius)3000Detali istorija
TOP 16 Finalas2016 m. TOP 16El Dorado (Vilnius)61100Detali istorija
TOP 16 Finalas2015 m. TOP 16El Dorado (Vilnius)4600Detali istorija
Vilniaus Etapas2015 m. Vilniaus etapasEl Dorado (Vilnius)3600Detali istorija
Druskininkų Etapas2015 Druskininkų etapasEl Dorado (Vilnius)51700Detali istorija
Telšių Etapas2016 Telšių etapasEl Dorado (Vilnius)3800Detali istorija
Telšių Etapas2015 Telšių etapasEl Dorado (Vilnius)31000Detali istorija
Kėdainių Etapas2016 m. etapasEl Dorado (Vilnius)61600Detali istorija
Kėdainių EtapasKėdainių etapasEl Dorado (Vilnius)31000Detali istorija

Alytus Kaunas Klaipėda Marijampolė Panevėžys Šiauliai Tauragė Telšiai Utena Vilnius

Išsirinkite apskritį


Šalių reitingai

ŠalisTaškai
1.Čekija

4025

2.Rumunija

3464

3.Rusija

2756

4.Bosnija ir Hercegovina

2399

5.Vengrija

2267

6.Slovėnija

2147

7.Kazachstanas

2078

8.Kroatija

2060

9.Vokietija

1874

10.Juodkalnija

1808

Žiurėti visus>>>

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija