WMF EMF

Mūsų partneriai:

Eagle Team-Žibintas (Vilnius)

(Lietuvos mažojo futbolo čempionatas, 2018)

Komandos vadovas: Aleksandr Dergačiov, Roman Los

Vidutinis amžius: 29.76

Interneto svetainė: https://www.facebook.com/Eagle-Team-%C5%BDibintas-248543805530759/?fref=ts


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
Dmitrij TimkoVartininkas1980-09-1017480000
Jaroslav JotkoVartininkas1986-05-1518598010
Igoris JakovlevasVartininkas1989-06-28000
Artur PlešakovGynėjas1989-07-0517778000
Aleksandras DergačiovGynėjas1987-04-1918080010
Vytautas ZemleckasGynėjas1984-02-0820087100
Dainius PerednisGynėjas1989-11-2718085000
Martynas RumkisGynėjas1992-10-03200
Andrij NovikovGynėjas1991-12-30200
Valerij SkliarGynėjas1991-06-20200
Pavelas ŠarynskisGynėjas1984-07-10600
Bogdan KisilGynėjas1990-07-24000
Pavelas PelakauskasSaugas1990-03-0217878811
Svajūnas SavickasSaugas1987-07-1217773100
Robertas VrublevskisSaugas1986-11-3018082320
Justinas ZagurskasSaugas1995-10-0917969000
Lech Pečuro *Saugas1990-05-2918170000
Tadas Švaikevičius *Saugas1988-10-01610
Paulius SakalisSaugas1987-06-03177761300
Aleksandr LebedevSaugas1990-08-2918575210
Gediminas SkrockasSaugas1989-05-27185901000
Marius LinkevičiusSaugas1992-03-0418270000
Benas BuzevičiusSaugas1990-09-0819381000
Dariuš JankovskijPuolėjas1992-05-2718478200
Julius DranginisPuolėjas1985-10-0417173000


Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
Lietuvos mažojo futbolo čempionatas2018Eagle Team-Žibintas (Vilnius)135871Detali istorija
Lietuvos mažojo futbolo čempionatas2017Eagle Team-Žibintas (Vilnius)116421Detali istorija
EMF Champions League2016 Terme MariborEagle Team-Žibintas (Vilnius)3600Detali istorija
Baltic Clubs CUPAlytus 2018Eagle Team-Žibintas (Vilnius)4831Detali istorija
Baltic Clubs CUPRiga 2017Eagle Team-Žibintas (Vilnius)0000Detali istorija
Baltic Clubs CUPTallinn 2016Eagle Team-Žibintas (Vilnius)3000Detali istorija
Baltic Clubs CUPVilnius 2015Eagle Team-Žibintas (Vilnius)3000Detali istorija
TOP 16 Finalas2016 m. TOP 16Eagle Team-Žibintas (Vilnius)4600Detali istorija
TOP 16 Finalas2015 m. TOP 16Eagle Team-Žibintas (Vilnius)62300Detali istorija
Vilniaus Etapas2016 m. Vilniaus etapasEagle Team-Žibintas (Vilnius)81500Detali istorija
Vilniaus Etapas2015 m. Vilniaus etapasEagle Team-Žibintas (Vilnius)71300Detali istorija
Druskininkų Etapas2015 Druskininkų etapasEagle Team-Žibintas (Vilnius)71200Detali istorija

Alytus Kaunas Klaipėda Marijampolė Panevėžys Šiauliai Tauragė Telšiai Utena Vilnius

Išsirinkite apskritį


Šalių reitingai

ŠalisTaškai
1.Čekija

4025

2.Rumunija

3464

3.Rusija

2756

4.Bosnija ir Hercegovina

2399

5.Vengrija

2267

6.Slovėnija

2147

7.Kazachstanas

2078

8.Kroatija

2060

9.Vokietija

1874

10.Juodkalnija

1808

Žiurėti visus>>>

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija