WMF EMF

Mūsų partneriai:

Lietuva

(EMF EURO, EMF Euro 2016)


Komandos vadovas: Kęstutis Bagonas

Komandos treneris: Stanislovas Danisevičius

Vidutinis amžius: 29.03

Interneto svetainė: http://minifutbolas.lt

Lietuvos mažojo futbolo asociacijos rinktinė dalyvavo miniEURO 2013 (Kretoje), miniEURO 2014 (Juodkalnijoje), miniEURO 2015 (Kroatijoje) ir EMF EURO 2016 (Vengrijoje) čempionatuose. Aukščiausia vieta - 18 (2013m.).
2018 metais (Alytuje) Baltijos mažojo futbolo Taurės NUGALĖTOJA.
Rinktinę 2015, 2016 ir 2018 metais treniravo legendinis Lietuvos futbolininkas - Stanislovas Danisevičius (1957m.g.), o 2017 metais buvęs kitas garsus Lietuvos futbolininkas - Tomas Ražanauskas (1976m.g.)


NrVardas, Pavardė PozicijaGimimo dataŪgisSvoris
1Audrius DilysVartininkas1974-03-2018787000
4Viačeslavas RodevičGynėjas1986-03-3017583000
5Deividas PetravičiusGynėjas1992-11-1518578000
6Pavelas SmolkovasGynėjas1984-06-1418787200
7Aringas StreckisGynėjas1992-07-2318282000
2Rytis MušauskasSaugas1997-10-2919073000
3Darius PupliauskasSaugas1988-10-2717675000
9Justinas ZagurskasSaugas1995-10-0917969100
8Edvinas MučinisPuolėjas1995-07-3018576200
10Aivydas Ruškys *Puolėjas1990-06-0518072000

Sezono įvykiai (EMF EURO, EMF Euro 2016)
Nr.DataTurasVaržybosRezultatas
12016-08-221Lietuva - Ispanija1:3
22016-08-232Rumunija - Lietuva2:1
32016-08-253Prancūzija - Lietuva2:3

Istorija
TurnyrasSezonasKomandaVaržybų
EMF EUROEMF Euro 2016Lietuva3500Detali istorija
EMF EUROminiEURO 2015Lietuva3900Detali istorija
EMF EUROminiEURO 2014Lietuva3221Detali istorija
EMF EUROminiEURO 2013Lietuva3130Detali istorija
Baltic Nations CUPAlytus 2018Lietuva2120Detali istorija
Baltic Nations CUPRiga 2017Lietuva1000Detali istorija
Baltic Nations CUPTallinn 2016Lietuva2300Detali istorija
Baltic Nations CUPVilnius, 2015Lietuva2422Detali istorija

Turnyrinė lentelė

Turnyras:
Sezonas
VKomandaRPerLygPra+-+/-T
1Rumunija321063+37
2Ispanija31115504
3Lietuva310257-23
4Prancūzija310267-13

Varžybų rezultatai ir tvarkaraščiai

Turnyras:
Sezonas: EMF Euro 2016
Turas 3

Rezultatyviausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: EMF Euro 2016
FotoInformacija
Radu Marian Burciu Komanda:Rumunija
3 Varžybų:3
Elie Dohin Komanda:Prancūzija
3 Varžybų:3
Pavelas Smolkovas Komanda:Lietuva
2 Varžybų:3
Edvinas Mučinis Komanda:Lietuva
2 Varžybų:3
Gabriel Tanase Komanda:Rumunija
1 Varžybų:3
Gabriel Ruiz Vicente Komanda:Ispanija
1 Varžybų:3
Nicolas Huertos Komanda:Prancūzija
1 Varžybų:3
Justinas Zagurskas Komanda:Lietuva
1 Varžybų:3
Bogdan Andrei Chiper Komanda:Rumunija
1 Varžybų:3
Gonzalo Leon Komanda:Ispanija
1 Varžybų:3

Nedrausmingiausi žaidėjai

Turnyras:
Sezonas: EMF Euro 2016
FotoInformacija
Regis Giraldo Komanda:Prancūzija
1 0

Mūsų partneriai:

© Lietuvos mažojo futbolo asociacija